Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - ROBO89

Strony: [1]
1
Bieżące Symulatorowe / 'Parytety' dla pasażerów na peronach
« dnia: 01 Lutego 2013, 14:25:56 »
Na pewno nie jest to naważniejsza sprawa, ale fajnie by było, gdyby na trasach z pasażerami stojącymi na peronach pojawiały się także osobniki żeńskie ;) . Trochę dziwnie to wygląda, jak sami panowie stoją :P .

2
Bocznica / Czy ma ktoś plik Dl2.chk?
« dnia: 14 Grudnia 2006, 18:59:20 »
Nie mogłem znaleźć nigdzie u mnie w folderze Dl2 pliku *.chk, więc proszę o pomoc, jeśli ktoś ma taki plik...

Mam tylko pliki:
Dl2.mmd
Dl2.t3d
Dl2.tga
drewno.bmp
kabina-dl2.t3d
a Dl2.chk mi brakuje.

3
Bocznica / Wydzielone
« dnia: 05 Grudnia 2006, 18:05:20 »
Może już zakończycie panowie (??) tę antydyskusję albo jakiś moderator się tym zajmie i sam zamknie temat.

Od października nie było żadnego postu, więc o jakiej dyskusji mówisz?

Andrzej

4
Na warsztacie / Generator wpisów taboru
« dnia: 05 Grudnia 2006, 02:18:27 »
Stworzyłem właśnie taki programik, który może się komuś przyda, a szczególnie tym, którzy lubią sobie pojeździć rożnym taborem na tych samych trasach, albo wstawić innego loka sterowanego przez ai... Program generuje wpisy, które następnie trzeba skopiować do pliku scenerii (*.scn) w odpowiednie miejsce. Na razie dotyczy to tylko lokomotyw, zespołów trakcyjnych, wagonów silnikowych i machajki (czyli oprócz wagonów). Program ułatwia (przynajmniej w małym -narazie- stopniu) wprowadzanie takich wpisów.Wersja 1.alfa: http://rapidshare.com/files/6109092/RK_Generator_wpis_w_taboru__do_Maszyny__1_alfa.exe

Proszę o różne propozycje i uwagi na forum, mimo że to pierwsza wersja.[/img]
Uwaga!!! Program raczej wymaga zainstalowanej platformy NET Framework 2.0!!!

5
Pomoc w tworzeniu / LDS-B1 (Bramów - Zaświecie)
« dnia: 12 Listopada 2006, 23:00:16 »
Witam wszystkich żądnych nowych tras do Symulatora! Niestety zawiodę was tym, że moja trasa właściwie jeszcze niezbyt istnieje (przynajmniej w Symulatorze). Jednakże postanowiłem wreszcie zabrać się do przelania moich pomysłów - niezbyt nowych - do rzeczywistości symulatora.
Chciałbym zaznaczyć, że jestem początkującym twórcą tras, ale mam bardzo duże doświadczenie z jazdą w nim (jakieś 3 lata). Wobec tego na początku bardzo proszę o odpowiadanie na moje - na pewno banalne dla większości z Was - pytania z zakresu tworzenia trasy.
Podam jeszcze tylko informację, że trasę tę będę tworzył w 3ds max (6), a jestem niestety jego początkującym użytkownikiem.

Linia LDS-B1 będzie linią typu magistralnego/pierwszorzędną, o dużych szybkościach maksymalnych (160, a może keidyś i więcej), zelektryfikowaną i ma mieć długość (kiedyś) ok. 70 km.

6
Poszukuję, chcę zrobić / A może by tak 14WE?
« dnia: 21 Sierpnia 2006, 19:05:59 »
Szczerze mówiąc nie jechałem nawet nigdy ezt 14WE NEWAGU (nie mieszkam na północy Polski), ale widziałem opis tego pojazdu i zdjęcia. Mógłby ktoś chętny zrobić ten pojazd do Symulatora.

Strony: [1]