Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Titanium

Strony: [1]
1
Bieżące Symulatorowe / Symulator na Allegro!!!
« dnia: 28 Czerwca 2008, 09:18:14 »
Przez przypadek napatoczyła mi się aukcja na Allegro z tym symulatorem: http://www.allegro.pl/item387304050_symulator_kolei_badz_jak_maszynista_.htmli zastanawiam się czy to legalne, czy to ktoś od nas. Bo chce za to koleś prawie 11 zł, a poza tym umieścił na aukcji screen ze strony głównej. Nie wiedziałem gdzie o tym napisać i postanowiłem tu.

2
Trasy / Problem z Trasa Strzęsowiec-Karpice i Drawinowo
« dnia: 12 Stycznia 2007, 21:17:34 »
Dawno nie używałem symulatora, ale coś mnie tknęło i postanowiłem trochę "popracować". Jednak napotkałem na problemy. Pierwszy dotyczy Trasy Strzęsowiec-Karpice, otóż wybieram misję EP09, Od składu który wjeżdża na stację (EP09 - sypialne- IC - czeskie wagony) odrywają się na zwrotnicy 4 ostatnie wagony, a ja dostaję pozwolenie na odjazdy, nigdy nie miałem takiego problemu.
Drugi problem tyczy się trasy Drawinowo otóż lokomotywa EP07 nie odczepia się od składu i cały ściąga na bocznicę za sobą. Tu również problem wcześniej nie występował i nie wiem co jest grane.
Proszę o pomoc.

Strony: [1]