Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Butchy_83

Strony: [1]
1
Bieżące kolejowe / Pijany maszynista prowadził pociąg z cysternami
« dnia: 23 Kwietnia 2007, 10:30:28 »
Trzy promile alkoholu stwierdzono u maszynisty pociągu z 19 cysternami, który miał jechać z Czerwieńska w Lubuskiem do niemieckiego Guben. Mężczyzna i jego pomocnik - także pijany - zostali zatrzymani.
Przedstawiono im zarzut narażenia na spowodowanie katastrofy w ruchu lądowym, za co grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności - poinformowała Małgorzata Stanisławska z biura prasowego Komendy Miejskiej Policji w Zielonej Górze.

Zdaniem ekspertów z PKP, wykolejenie się pustych cystern z nagromadzonymi w środku oparami mogło doprowadzić do katastrofy. Do zatrzymania obu mężczyzn doszło w sobotę po południu po otrzymaniu przez policję zgłoszenia, iż maszynista i jego pomocnik są prawdopodobnie nietrzeźwi. Badania potwierdziły sygnał. 44- letni maszynista miał w organizmie 3 prom. alkoholu, 45-letni pomocnik - 1 prom.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnej izby zatrzymań.

Źródło: onet.pl

No 3 promile, to już nie jest małe piwo:/

2
Pomoc w tworzeniu / Plane i Box w 3ds max
« dnia: 06 Kwietnia 2006, 21:02:21 »
Witam
Przepatrzyłem wszystkie niezbędne posty odnośnie robienia trawy i peronów i według nich próbuję w końcu zasiać trawkę i zbudować peronik, ale nie wiem czemu, w pliku scn otrzymuje tylko:
//-------------------------------------------------
// Plane01
//-------------------------------------------------

Tak samo mam z Box'em


A peron robie nastepujaco:
1.Tworze Box'a.
2.Klikam prawym nań i wybieram Convert to Editable Mesh
3. Wciskam m do teksturowania, klikam na 'kulkę' i w Bitmap Parameters w polu Bitmap wybieram np. GrassDarkGreen2.tga z folderu MaSzyny /textures .
4. Zamykam okienko Material Editor
5. Exportuje scene do pliku scn.

Jak już pisalem w pliku scn pojawia sie tylko linijka Box01 i zero kodu dla Box'a, a w symku sie nie pojawia ten obiekt.

Nie wiem co źle robię i dlatego proszę o pomoc..

Strony: [1]