Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - dyspozytor_wroc

Strony: [1]
1
Bocznica / Wydzielone z: Problemy z Paczką Całościową 2010
« dnia: 06 Stycznia 2012, 18:18:36 »
Witam
Ściągnąłem PC, elegancko wypakowałem, włączyłem wybór składu,wybrałem, dałem Uruchom symulator, włączyło się okienko "Loading" i po 30 sekundach wyskakuje błąd Windows( ten ze słynnym pytanie czy chcę wysłać raport).
XP  512 Ramu  Pentium 4 2,8 ghz   radeaon 9000

Wklejam ostatnich parę linijek z pliku log.txt
OK
Sound Init OK
Textures init
Textures init OK
Models init
Models init OK
Ground init
Scenery sky definition
cgskj_sunset094.t3d
Scenery atmo definition
Scenery light definition
textures\rkpd34r190-tpd1.dds


Co może być przyczyną takich problemów?

Największym problemem jest brak kilku podstawowych informacji - http://eu07.pl/forum/index.php/topic,18203.msg204701.html#msg204701 Poprosimy o wiadomość uzupełnioną o nie. PS. Czytałeś readme.html z paczki?
Quark-t

2
Pomoc doraźna / Paczka całościowa
« dnia: 12 Stycznia 2009, 21:24:21 »
http://eu07.pl/download/calosciowe/

Z tego linku wystarczy ściągnąć tąę pierwszą paczkę( z numerkami 1-6)? A później tylko wypakować do wspólnego folderu, tak?

Proszę zapoznać się z Regulaminem.
Przenoszę,
Akvin


Odmiena wyrazu "ta" jest taka skomplikowana... Jak wyzej widac bardziej niz wyrazu "paczka". Iwan

3
Bocznica / paczka całościowa
« dnia: 12 Stycznia 2009, 21:22:07 »
Witam
czy ktoś może dać linka do paczki całościowej, z dodatkami itd?
Z góry wielkie dzięki

Bocznica.
Akvin

4
Bocznica / Pomoc
« dnia: 19 Grudnia 2008, 22:04:14 »
Witam

Wiem, że pewnie powiecie, że odpowiedź na moje pytaniea są na forum w różnych tematach. Ale albo ja jestem jakiś "dziwny" albo po prostu nie mogę znaleźć. A konkretnie mam prośbę: czuY ktoś mógłby wkleić linki do stron z plikami EU07, począwszy od programu exe. przez trasy po tabor. Szczególnie chodzi mi tutaj o nowe fajne trasy i ładnie zrobiony tabor. Mam symulator, ale te trasy które mam to już dawno w tę i nazad przejechałem i chciałbym zobaczyć coś nowego.

Z góry dzięki za odpowiedź


Nie nooooo ...

REWIZOR

5
Pomoc doraźna / Problem z trasami
« dnia: 26 Lipca 2008, 12:15:08 »
Witam
Wiem, że na forum pewnie są gdzieś odpowiedzni na moje problemy, ale po wieloktornym przekpaniu się przez wątki nie jestem w stanie ich znaleźc. Przede wszystkim chodzi mi o sposób dodawania lokomotyw i tras: jeżeli już ściągnę jakiś plik to gdzie mam go wypakowac i czy coś jeszcze trzeba przy nim dodatkowo robic? I drugie moje pytanie: po ściągnięciu Maszyny przez jakiś czas wszystkie trasy działały prawidłowo, dopiero od jakiegoś czasu niektóre scenariusze nie chcą się załadowac(w oknie ładowania wyskakują jakieś błędy i wywala symka) Czy ktoś zna może przyczyny takiej sytuacji? Aha, jeszcze a propo dodawania tras i loków: jak ktoś może to niech napisze w tym temacie taki skrócony podręcznik dodawania.

6
Infrastruktura kolejowa / Nasłuch kolei
« dnia: 05 Maja 2008, 20:39:28 »
Witam
Koleją interesuję się już ładnych parę lat, i w związku z tym mam do Was pytanie: w jaki sposób można prowadzic nasłuch pkp? Wiem, że na pewno CBradiem, ale czy możliwe jest słuchanie przez proste walkie-talkie(widziałem na tegorocznej paradzie takie rozwiązanie u miłosnika pkp). Oczywiście nie dysponuję jakimiś wielkimi funduszami, dlatego proszę o odpowiedzi. Proszę pisac po prostu wszystko co wiecie: co jak gdzie i za ile?;d
Dzięki wielkie za odpowiedzi

Strony: [1]