Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Nastawniczy25Olecko

Strony: [1]
1
witam dziś ściagnełem wyżej wymienioną paczkę ale są problemy w ładowaniu na systemie Windows 7 nie wiem czemu leci bezbłędów ale jak ma sie załadowac symek program wyskakuje   ze program przestał działać a niektóre scenerie odpalaja ale zawiesi od 2 minut i  wyskakuje ten sam problem z okne ze program przestał działać : (

Mam Win7 i jest wszystko ok. Opisz problem dokładnie i co najważniejsze poprawnie. Potem płaczki jaki to Admin srogi, forum to nie brudnopis.

REWIZOR


 Ostrzeżenie nie pomogło, TRZYMAMY ZA RĄCZKĘ.

REWIZOR

2
Bieżące Symulatorowe / Odp: Błędy w EU07 Sakoriusa i huntera
« dnia: 14 Sierpnia 2009, 21:03:39 »
witam sciagnąłem 4e poprawka i paczkę i mam pewien problem.Mianowicie po doczepieniu składu i daniu juz nastawnika o 1 pozycje zaczyna mi wyłączać patyki oraz nie moe dalej jechac co musze zrbic czy exec jest inny czy wpisy do mmd


Forum to nie brudnopis.

REWIZOR


 Ignorowanie wcześniejszych uwag Moderatora.

REWIZOR

3
Na warsztacie / Dźwięki do Maszyny z SU45
« dnia: 11 Czerwca 2009, 17:50:41 »
Dziś kończę prace z dźwiękami syreny rp1 do lokomottywy SU45. Są to oryginalne dźwięki z lokomotywy SU45 118. Jeśli ktoś byłby zainteresowany syrenami do SU45, proszę o kontakt.

Zdanie zaczynamy dużą literą. Dodatkowo forum to nie chat, ani gg - proszę się wstrzymać z nadmierną ilością emotikonów.
Na przyszłość zapoznaj się z Regulaminem.
ZiomalCl

4
Poszukuję, chcę zrobić / Odp: Paczka całościowa
« dnia: 30 Stycznia 2008, 13:40:52 »
I'm sorry zaraz wam udostępnie a jeszcze zmiany są robione w miare możliwości wolnego czasu.

5
Bocznica / Moja paczka EU07
« dnia: 30 Stycznia 2008, 13:29:40 »
Po dlugim okresie udało mi się złożyć całą paczkę symulatora EU07. Jest to wersja instalacyjna symmulatora  w której możemy pojeździć wszystkimi taborami spalinowymi i elektrycznymi na polskich szlakach. Jeżeli ktoś by byl zainteresowany paczką to zapraszam do skontaktowania ze mną :)

Jeden temat powinien Ci wystarczyć. Bocznica.
Akvin

6
Poszukuję, chcę zrobić / Paczka całościowa
« dnia: 30 Stycznia 2008, 12:17:27 »
Mam dla forumowiczów EU07.pl ciekawa informacje. Ponieważ po długim okresie zbierania elementow do symulatora wydałem wersję instalacyjną symulatora wraz z całym taborem kolejowym. W mojej wersji zostało zmienione logo symulatora, po drugie możemy już prowadzić ST44 1037, su42 507, itd. Jeśli ktoś był by chętny do paczki proszę o kontakt na pw. Pozdrawiam

Strony: [1]