Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - plati

Strony: [1]
1
Bieżące kolejowe / Brytyjczycy wypychają z torów PKP
« dnia: 20 Czerwca 2007, 22:10:56 »
Hmm... EU07 to im raczej nie wpadnie. Bo PCC i Arriva beda obsługiwać połączenia na szlakach bez trakcji. Oprócz szynobusów, które przekaże im samorząd (bo to ich własność nie PKP PR), PCC z Arrivą będą sprowadzać szynobusy z Danii. Oczywiście używane. Ale na pewno będą w lepszym stanie niż te nasze kible... Zobaczymy jak będzie z rozkładem i biletami, bo PKP PR nie za bardzo chce je honorować. Mają być prowadzone rozmowy... ale PKP jako monopolista tak łatwo nie odpuści :/

2
Na warsztacie / EXE 699kb - youBy
« dnia: 10 Kwietnia 2007, 16:36:12 »
Cytat: "PEKAPE"
Używaj opcji "szukaj"!!


Opcji użyłem, w F.A.Q.-u patrzyłem > a ślepy nie jestem: opis tam przedstawiony jak wół tyczy tylko lokomotyw ET22 i EU07. A, i chce rozwiać wątpliwości: ruszyć EN57 to ja umiem!! A, pytanie moje zadałem z powodu wprowadzonych w w/w .exe zmian, które to spowodowały to że rusza się kiblem trochę inaczej... Więc jak ktoś wie jak odhamować EN57 w nowym exe, to proszę o odpowiedź.

3
Na warsztacie / EXE 699kb - youBy
« dnia: 09 Kwietnia 2007, 22:32:04 »
Witam. Czy można otrzymać instrukcje, jak ruszyć w tym .exe kibelkiem? Wciskam F9- spoko, każą wcisnąc '.', też spoko. Oczywiście klawisz D, wciśnięty dwukrotnie. tak jak powinno być. I tak też czekałem, czekałem, czekałem... ale EN57 się nie odhamował. Dlatego proszę o jakieś info, może coś pominąłem? Pozdrawiam serdecznie.

Strony: [1]