Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - PKPziom

Strony: [1]
1
Poszukuję, chcę zrobić / Odp: Tryb wieloosobowy - MaSzyna
« dnia: 27 Grudnia 2021, 16:27:08 »
A rozumiem, nie mam pytań.

2
Poszukuję, chcę zrobić / Odp: Tryb wieloosobowy - MaSzyna
« dnia: 27 Grudnia 2021, 16:14:36 »
Pomijając kwestie problemów z desynchronizacją oraz udostępnieniem serwera, serwer można otworzyć tylko na jednej określonej scenerii i z określoną pulą pojazdów. Nie można dodawać nowych i usuwać istniejących pojazdów (chyba że przez portale, ale to nie ma sensu). Nie ma możliwości sterowania stacją jako dyżurny ruchu ani automatyzacji sterowania w przypadku braku takowego (być może kiedyś moje skrypty, gdy powstaną, będzie można dostosować). Nie ma możliwości generowania i przydzielania nowych rozkładów jazdy. Wszystko to, a nawet więcej, sprawia, że jedynym sensownym odpaleniem serwera publicznego jest zorganizowanie sesji, i to tylko przy założeniu że wszystko przejdzie bezproblemowo. Jest więc jeszcze dużo problemów do rozwiązania żeby stworzyć sensowny serwer multiplayer, na którym wszyscy mogliby się bawić bez ograniczeń.

Czyli w dużym skrócie trzeba by było od nowa postawić pół symulatora żeby powstał dobry serwer a w zasadzie to silnik. Tak?


Prosiłem o stosowanie się do regulaminu.
+10
Matek123

3
Poszukuję, chcę zrobić / Odp: Tryb wieloosobowy - MaSzyna
« dnia: 27 Grudnia 2021, 15:46:49 »
Były próby jazdy na multi, z tego co pamiętam to była mowa do częstych utratach synchronizacji.

a dało by radę postawić ten serwer od nowa ???


Proszę stosować się do zasad języka polskiego i regulaminu forum.
Proszę poprawić oba posty.
Matek123

4
Poszukuję, chcę zrobić / Tryb wieloosobowy - MaSzyna
« dnia: 27 Grudnia 2021, 15:38:26 »
Witam tak sobie pomyślałem że z pomocą mojego kuzyna chciałbym stworzyć serwer multiplayer do MaSzyny ale potrzebuje tu kilu informacji o plikach gry i czy dało by się zrobić serwer coś podobnego do TD2 ale z tą różnicą że zamiast czatu tekstowego byłby to czat głosowy. Ps szukam też chętnych do pomocy i wgl :/

5
Na warsztacie / Odp: Nowe dymy (do pobrania)!
« dnia: 19 Listopada 2021, 22:26:16 »
Nie no dymy lecą normalnie sztos ale można by yło jeszcze dodać "wirtualne kierunki wiatru" czy coś żeby nie tylko w jedną stronę te dymy uciekały :) trzymam kciuki projekt na 5

6
Na warsztacie / Odp: Wrzosy - otwarte testy
« dnia: 06 Września 2021, 11:50:23 »
Brak peronów na stacji Dębica wschód 😕

Strony: [1]