Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Towarowy Wrocław

Strony: [1]
1
Bieżące kolejowe / Odp: Dzień z pracy toromistrza
« dnia: 05 Marca 2014, 16:05:59 »
Witam, w zeszłym roku miałem okazję przejechać się z sąsiadem który jest toromistrzem na trasie Jelenia Góra - Wleń, wózkiem motorowym WŻB-10. Z tego co widziałem to praca ta polega nie tylko na "oglądaniu torów" ale też na przeglądzie ogólnej infrastruktury kolejowej w okolicach torów, gdzie na szlaku np są jakieś drzewa które mogą spaść na tory, to są wycinane i ładowane na mały wagonik lub strącanie sopli w tunelach i oczywiście na wymianie podkładów czy uszkodzonych szyn :)

2
Bocznica / Odhamowanie EZT'ów
« dnia: 09 Grudnia 2013, 14:16:57 »
Witam, po ruszeniu np:EN57 i rozwinięciu np 60km/h czas zahamować i kiedy już zahamuję to nie mogę odhamować składu, wciskam 9 na numerycznej lub . i powietrze nie chce zejść.

Reg. obowiązki 4.
Zapoznaj się z Regulaminem.
Benek


3
Bocznica / Odp: Brak Podświetlenia Wskaźników
« dnia: 03 Listopada 2013, 14:25:31 »
Każda lokomotywa,i na 100% robię wszystko zgodnie z zaleceniami

Reg. zakazy 10.
Adsim prosił wyżej, byś poprawił post. Nie zrobiłeś tego, robisz bałagan. Bocznica.
Benek

4
Bocznica / Odp: Brak Podświetlenia Wskaźników
« dnia: 01 Listopada 2013, 20:29:55 »
Tak,robię wszystko zgodnie z instrukcją,ale po wciśnięciu kombinacji odpowiedzialnej za włączenie podświetlenia nic się nie dzieje

5
Bocznica / Brak Podświetlenia Wskaźników
« dnia: 01 Listopada 2013, 20:03:51 »
Witam wszystkich wielbicieli maszyny i kolei : ) Otóż mam problem z moją maszyną,już kilka razy pobierałem i wypakowywałem maszynę ale za każdym razem mam problem z podświetleniem wskaźników we wszystkich lokomotywach. Nie wiem co może być tego przyczyną : c
Byłbym wdzięczny za pomoc.

Brak loga, nikt tu nie jest jasnowidzem, żeby stwierdzić, co źle robisz. Poza tym brak spacji po przecinkach. Proszę to uzupełnić i poprawić, albo temat poleci na bocznicę.
adsim

Strony: [1]