Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - willove

Strony: [1]
1
Bieżące kolejowe / Odp: Kolejowy Rotfl
« dnia: 14 Lipca 2016, 21:19:16 »
Olsztyńskie standardy :) Taka uwaga, w trakcie nagrania od 30min nie padał już deszcz.

&feature=share

2
willove, będziesz programował czy tylko robisz makiety?
Będę chciał to ożywić, jednak z moimi umiejętnościami taki sterter będzie gotowy, jak MaSzyna będzie do kupienia w empiku ;)
Co nie zmienia faktu, że ktoś kto potrafi programować lepiej, może wzorować się albo i nawet całkowicie wykorzystać moją koncepcję. Taka zmiana wizualna (w połączeniu z bardziej intuicyjnym menu w exe, nad którą pracuje Q) dla nowego użytkownika będzie czymś idealnym i zachęcającym. A gdy już będzie gotowy zostać developerem itd. w pliku config zamieni designmode='1' na '0' i będzie miał przed oczyma... dotychczasowy Rainsted :D

3
Jak na razie to tylko i wyłącznie graficzna koncepcja.

4
A czemu by nie wprowadzić startera w nową erę?

5
Na warsztacie / Odp: Tworzenie tekstur w wolnym czasie
« dnia: 11 Czerwca 2013, 15:31:46 »
Witam ponownie. Póki co projekt bonanzy WM-PR pozostawiam na naprawdę wolne chwile. Aktualnie żeby umilić sobie prace z symulatorem, potrzebowałem trochę powiewu "świeżości". Tak więc wybór padł na zapomniane textury wagonów a9mnopuz spółki Inter City. Wydaje mi się, że jak na początek pracy z texturami, wyszły mi bardzo dobrze. Pozstały mi w sumie tylko detale.
Drugim projektem z kolei jest dość nowa, zmodernizowana lokomotywa EP07P "papuga" Przewozów Regionalnych. Tutaj zadowolony jestem tylko z boków, gdyż na dopieszczenie czoła nie miałem zdjęć. Póki co jest nawet dobrze. A co wy sądzicie o tym?

Reg. zakazy 10.
Popraw ortografię, bo bolą oczy.
Benek

Poprawione. Pisałem na szybko, a nie zorientowałem się że mam angielską wersję przeglądarki, która nie podkreśla błędnych wyrazów. Tak to jest jak się bezgranicznie ufa technice.
Póki co, a nie puki co. Teraz post jest w porządku.
Benek

6
Na warsztacie / Odp: Tworzenie tekstur w wolnym czasie
« dnia: 12 Maja 2013, 13:59:01 »
@matek123 Szukałem innych zdjęć, niestety nie znalazłem. Dopasuję tylko te "rzęsy" z przodu i z tyłu wagonu, poprawie delikatnie dach i wydaje mi się że będzie dobrze

7
Na warsztacie / Tworzenie tekstur w wolnym czasie
« dnia: 12 Maja 2013, 00:31:49 »
Witajcie

Tak jak w temacie, będę tutaj umieszczał tekstury do maszyny, które wykonuje w wolnym czasie. Jakby nie patrzeć jestem w tym zielony, ale jak sam zauważyłem to wystarczą dobre zdjęcia i już jest się na plus.
Na pierwszy ogień poszedł wagon 120A (Bonanza), należący do Warmińsko-mazurskich PR. Robione z nudów, jak na razie do kilku poprawek tj. spasowanie. O wszystkim będę informował w tym wątku. Autorem zdjęć jest @wojtekilawa

Pozdrawiam :)

Reg. zakazy 10, obowiązki 2, 16.
Benek
  ~ Poprawione

Strony: [1]