Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - misza30

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Odp: Problemy z Paczką Całościową 2011
« dnia: 26 Maja 2012, 09:49:51 »
Witam. Problem dotyczy "l053-służba-3-night", lokomotywa EP07 - 187. Po załadowaniu misji wciskam kombinacje shift + 1. Po kilku komunikatach przez radio dostaje zezwolenie na manewry. Podjeżdżam, zgodnie z sygnałami prawie do samej stacji. ST44 przyprowadza wagony, zostawia je, po czym zjeżdża na boczny tor. Widać to na zdjęciu. Na tym misja się kończy, bo nic sie potem nie dzieje. Nie ma sygnału zezwalającego na manewry podczepienia lokomotywy do składu i kontynuowania misji. Czy Wy też tak mieliście, czy błąd występuje tylko u mnie? Dodam, że paczka pobrała się bez żadnych problemów i inne misje jak narazie działają.
Ach, i rozkłady jazdy do misji  "l053-służba-3-night" są przemieszane. W opisie misji wyrażnie jest napisane, że to pociąg relacji Dębica - Sandomierz, a rozkład jazdy, do którego przekierowuje odnośnik pokazuje pociąg relacji Sandomierz - Dębica.


Strony: [1]