Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Dawidkrp

Strony: [1]
1
Inne niekolejowe / Odp: Wasza praca/szkoła
« dnia: 15 Lipca 2013, 02:06:37 »
Ukończona w tym roku Szkoła Zawodowa w Przeworsku, kierunek - ślusarz.
Obecnie monter\kierowca w firmie JARD w Łańcucie.

Pisz staranniej.
Rozi

2
Bieżące kolejowe / Tragiczna śmierć 17-latka w Przeworsku
« dnia: 07 Kwietnia 2013, 02:06:07 »
Przeworscy policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci nastolatka, którego znaleziono na cysternie kolejowej. Wczoraj, ok. godz. 18, dyżurny komendy w Przeworsku został powiadomiony o znalezieniu na bocznicy kolejowej młodego mężczyzny. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że grupa młodych ludzi przyszła na bocznicę kolejową w Gorliczynie.

Jeden z nastolatków postanowił wejść na pustą cysternę kolejową stojącą na bocznicy. Wspiął się po metalowej drabince, a gdy był już na cysternie prawdopodobnie przypadkiem dotknął napowietrznej trakcji elektrycznej i został porażony prądem. Jeden z kolegów wezwał pogotowie. Niestety, mimo podjętej reanimacji, stwierdzono zgon 17-latka.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają dokładne okoliczności tego zdarzenia.


http://www.nowiny24.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20130406/REGION00/130409744

3
Bieżące Symulatorowe / Odp: Wymarzony scenariusz
« dnia: 08 Stycznia 2013, 18:48:48 »
Mi się marzy trasa Rzeszów - Przemyśl na pociągu osobowym :D i można by było zrobić jeszcze powrót z Przemyśla  ;) czekam na taką trasę z niecierpliwością :D oby powstała w przyszłości

Strony: [1]