Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kolejarz

Strony: [1]
1
Bocznica / Odp: Edytor scenerii autorstwa @PEKAP
« dnia: 14 Listopada 2014, 22:20:16 »
Widzę,że koledzy pomimo usunięcia z działu devs (tak jak i mnie) dalej ostro działają. Dla naszej jakże zasłużonej dla symulatora władzy i tak nie ma znaczenia kto i co dla projektu zrobił bo i tak w niewyjaśnionych okolicznościach z różnych grup można wylecieć. życzę powadzenia w dalszych pracach, które i tak jak poprzednie nie zostaną docenione!

Niejasnych? Na życzenie innych kolegów z tychże grup nieaktywne osoby zostały usunięte. Przynależność do grup nie jest wieczna i tylko od osoby przypisanej zależy, czy chce być nadal jej reprezentantem, czy nie. Tymczasem post usuwam na Bocznicę z powodu niezwiązania z tematem.
AtapiCl

2
Pomoc w tworzeniu / Importer z *.T3D na *.max
« dnia: 22 Października 2006, 11:36:58 »
Witam!

Słyszałęm ze takowy importer istnieje i bardzo prosiłbym kogoś kto go posiada o przesłanie mi na maila. Na skutek awarii dysku twardego utraciłem pliki źródłowe moich modeli kabin, mam je tylko wyeksportowane do maszyny. Z góry dzieki za pomoc.
Pozdrawiam!

3
Na warsztacie / Kabina ET21
« dnia: 23 Czerwca 2005, 20:05:23 »
Wraz z kolega PEKAPEM od kilku tygodni robimy kabine do Et21 kabina jest prawie gotowa jeszcze pare tekstur. Niedługo kolega umieści screeny z postępu naszych prac.

Do całkowitego dokończenia kabiny potrzebne są na pilnie dźwięki Et21 Przetwornica sprężarka syrena silniki jeżeli ktoś by posiadał prosze o kontak na malia albo GG 1601886

4
Bieżące kolejowe / W16
« dnia: 29 Stycznia 2005, 18:28:18 »
Mam pytanie czy jak jest szlak dwutorowy zaopatrzony w SBL przed krótkimi przystankami pasażerskimi stosuje sie wskaźnik W16??

Strony: [1]