Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Alexej

Strony: [1]
1
Bocznica / Odp: SM42-2625
« dnia: 08 Lipca 2018, 11:42:05 »
W nocy w kabinie świecą się niektóre z jej elementów, mianowicie wiatraczki i część podpisów na pulpicie

Bocznica, zły wątek

2
Witam,
Problem pojawia się przy próbie odblokowania wpisu "limpipepress" odpowiedzialnego za działanie manometru zbiornika wyrównawczego w TEM2. Po zmianie w MMD i próbie odpalenia zmodyfikowanej lokomotywy wywala błąd windowsa .Po przywróceniu "blokady" na wpis, wszystko odpala się poprawnie.
Czy oprócz odblokowania wpisu w .MMD trzeba coś jeszcze robić w .FIZ?

3
Witam,
Niedawno opublikowana poprawka do lokomotywy SM42 (bo pików do SP42 niestety nie uświadczyłem w paczce) nie działa. Mimo hamowania hamulcem dodatkowym nastawnik nadal pozostaje na pozycji 0. Oczywiście, po instalacji kliknąłem "sprawdź posiadany tabor", dla pewności pobrałem ponownie paczkę i na nowo rozpakowałem , ale nadal nic się nie dzieje. Czy pliki w paczce są poprawne?

4
Bieżące kolejowe / Wózki kolejowe-normy, materiały konstrukcyjne
« dnia: 12 Czerwca 2011, 13:19:26 »
Poszukuję wszelkich publikacji, tekstów dotyczących norm zawiązanych z produkcją i eksploatacją wózków lokomotyw i wagonów. Chodzi mi tu głównie o materiały konstrukcyjne, z których są wykonane poszczególne elementy wózka.
Jest to mi potrzebne do wykonania pracy zaliczeniowej z projektu "materiały konstrukcyjne"

5
Poszukuję, chcę zrobić / Bocznikowanie w SU45
« dnia: 19 Maja 2010, 13:58:05 »
Witam
Chciłabym się dowiedzieć w jaki sposób można uzyskać efekt zapalania się lampek bocznika,taki jaki jest widoczny na tym filmiku?

Chodzi mi o ten nowo wydany model SU45.

6
Rainsted / Dodawanie nowych pojazdów do Rainsted(PC2009)
« dnia: 22 Lutego 2010, 18:14:05 »
Witam
Mam mały problem,_otóż chciałem dodać do symka TEM2U autorstwa Sigmana._Dodałem wpisy do dynamic.dat, jednak<>w zakładce "skałady" i w pojazdach dostępnych do edycji owej lokomotywy nie znalazłem._W jaki sposób mogę dodać pojazd do spisu?

ZiomalCl

Strony: [1]