Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - TruckeR

Strony: [1]
1
Pomoc w tworzeniu / El2
« dnia: 26 Listopada 2004, 11:15:20 »
Tak, ZT-POZNAŃ go robi, jesli dobzre pamiętam. Całkiem ładnie wychodzi. Ej, a może by EL2 ? Gdybym dostał dobre zdjęcia, sam bym go zaczął robić, ale nie mam dobrych fotek na textury :(

2
Poszukuję, chcę zrobić / Przekładnia hydrauliczna
« dnia: 21 Października 2004, 18:53:08 »
Cześc, jako że 'zabrano' mi loka EM10, to mam takie pytanie: Czy napisanie fizyki przekładni HYDRAULICZNEJ sprawiłoby dużo kłopotu ? Chciałbym zrobić jakiegoś spalinowego loka którym dałoby się w miarę realistycznie prowadzić (np. sm25, sm15).. A jak by się nie dało, to mógłbym popróbować z EP01 , bo mam kilka rysunków , chyba 2 zdjęcia (czarno-białe :( ), poza tym to jeden z moich ulubionych elektrowozów.. No chyba żeby ktoś miał zdjęcia i jakieś info o EL2, to bym mógł spróbować go zrobić, bo to taki dosyć dziwny elektrowóz, nie widziałem go nigdy na oczy oprócz zdjęć, ale wydaje mi się bardzo ładny.

3
Na warsztacie / EM10
« dnia: 20 Września 2004, 18:59:15 »
MAm taką probpozycję i kilka pytan. Chodzi o to, że gdyby ktoś dostarczył zdjęcia mógłbym spróbwać zmontować model loka Em10 z kabiną. Tylko takie pytanie: czy możliwe by było, żeby tym lokiem dało się jeździć, czy znowu się okaże, że zaprogramowanie fizyki będzie powodowało białą gorączkę , czyli zeby nie było, że się nie da jeździć, jak. np SM31 (ale ja go sobie ,,domową metodą'' przerobiłem i jeżdzę :) )? Chodzi o to, ze wreszcie mogłaby być lokomotywa manewrowa i mże kilka osób, których jedynym pytaniem jest ,,kiedy'' , dałoby choć na chwilkę spokój :) Aha, za wszelkie literówki, błędy stylistyczne przepraszam, ale cóż zrobię ;)

Strony: [1]