Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - mati319

Strony: [1]
1
Witam
W kwietniu ukończyłem technikum elektroniczne. Marzę o tym żeby zostać maszynistą, ale niestety nigdzie teraz nie przyjmują na szkolenia na pomocnika maszynisty. Muszę iść do jakiejś pracy. Jeśli nie mogę zostać maszynistą to chciałbym chociaż być dyżurnym ruchu. Na stronie PLK nie ma nawet działu "kariera" "praca" itp. Z tego co wiem rok temu potrzebowali ludzi na dyżurnych i brali nawet ludzi po zwykłym ogólniaku. Wtedy też nie było żadnego ogłoszenia na stronie PLK. Co sądzicie o tym żebym się przeszedł do ZLK w Poznaniu i się zapytał w dziale kadr czy nie potrzebują dyżurnego? a może poprostu zadzwonić do nich? Podobno jak rok temu potrzebowali ludzi to organizowali kursy na dyżurnych które trwały 3 miesiące.

2
70 ton to i tak zamałe obciążenie dla kibla sumulatorowego. Wiem że to by musiały jechać same hardcorowe grubasy, ale z mniejszym obciążeniem jest super przyspieszenie. Bez obciążenia kibel w symku się rozpędza minute albo nawet mniej. Z reszta przy 70 tonach też jest zaduże przyspieszenie. Mam nadzieję że pojawi się poprawka na przyspieszenie i hamulce.

To streszczenie wątku? Bocznica.
Krzysiek626

3
Czy da się jakoś zmniejszyć przyspieszenie w kiblu? Ten nowy model kibla łapie setke w minute, a przecież w realu się rozpędza zdecydowanie dłużej niż 60 sekund. Według danych technicznych setke łapie w 120 sekund. A jeszcze jedno, czy jest możliwość podgłośnienia wentylatorów rozruchowych w nowych modelach siódemek? Jeśli tak to w jaki sposób to zrobić? Teraz ich prawie nie słychać.

Temat nie związany z paczką PC2009. Przenoszę.
Krzysiek626

4
Wiecej informacji ==> http://www.rynek-kolejowy.pl/praca_files/dd3ca5922c4045bad431c7463b41b41f.pdf   (PDF)

PS. Jak myślicie czy jako elektronik bym miał szansę na to stanowisko? Nic tam nie pisze o elektronicznym no chyba że elektronika to jest to samo co elektrotechnika. Nigdy nie slyszalem o technikum elektrotechnicznym. Jak już to elektronicznym albo elektrycznym.

Strony: [1]