Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Dudus

Strony: [1]
1
Bieżące Symulatorowe / Quark i testowo jako jedna sceneria i zmienione misje.
« dnia: 01 Października 2004, 00:13:29 »
Sporo czasu minęło jak zacząłem to robić, ale teraz finisz jest już blisko.
Nie umiem się posługiwać gmaxem, dlatego przestawiałem góry i hektary ręcznie na plikach ,,doc". Natomiast znacznie przyjemniejsze i szybsze okazało się tworzenie nowych misji i pisanie do nich eventów. Chociaż pomysłów mam jeszcze wiele, to na obecną chwilę nie mam już siły. Trochę to jeszcze pogłaskam i wszystko sprawdzę. Potem, jeżeli pierwotni Autorzy tych scenerii nie wniosą sprzeciwu będę mógł udostępnić.

2
Pomoc w tworzeniu / Jak zapisać zwrotnicę na ,,+"
« dnia: 01 Maja 2004, 00:08:58 »
Jak zapisać, o ile wogóle jest to możliwe, zwrotnicę pierwotnie w pliku scenery_doc - tak aby bezpośrednio po starcie była od razu ustawiona na ,,+'' ???

3
Trasy / Jak zapisać Kibelka...
« dnia: 27 Kwietnia 2004, 20:32:08 »
Może ktoś wie jak zapisać EN57 na torze ,,tor8end-stop" (żeberko WK), ale tak aby był zwrócony kabiną prowadzącą w stronę wiaduktu, kierunek Koniewice ?

4
Bieżące Symulatorowe / Skwarki odblokowane !
« dnia: 20 Kwietnia 2004, 23:50:30 »
Być może będzie to wyważanie otwartych drzwi, ale ja mam powód żeby sobie wypić. Wreszcie i po ciężkich staraniach zobaczłem ,,S5" na semaforze ,,A" - wjazd do stacji Skwarki z Wielkiego Kaca po lini głównej dwutorowej. STV wprowadza w tym miejscu nas w błąd bo na nic wpisywanie tego semafora do scenerii jako: ,,sem2wl_s5". Program wywala. Należy wpisać:,, sem2wp_s5" i jest Ok !  Tylko że STV pokazuje
,,sem2wp" jako po torze niewłaściwym.

5
Bieżące Symulatorowe / Co robić z tym tramwajem ?
« dnia: 12 Kwietnia 2004, 23:44:47 »
W patch'u Wingera w folderze ,,dynamic\ inne" są dwa wagony tramwaju 105Na. Może się Autor wypowie co zamierza ? Póki co ja sprawdziłem co można z tym zrobić. Ani na torach ani na drodze nie ruszy. Może gdzieś jest dla niego torowisko ? Czy on jest przeznaczony dla MPK Wielki Kac ?

6
Drodzy sympatycy Maszyny,
napiszcie w tym miejscu o waszych własnych poczynaniach na szlaku.
Niech to będą stuacje i misje które sami zaaranżowaliście. Gdzie i czym jechaliscie ? Jaki był pierwotny zamiar ? Czy to się udało ? Co z tego wyszło ? Czy doszło do wypadku albo coś się nie udało bo zawiesił się program przy niepisanej próbie zrobienia czegoś co w realu jest mozliwe.
TO MOŻE BYĆ CIEKAWE !!!

7
Tabor kolejowy / TEM2 ma na imię ,,TAMARA"
« dnia: 20 Marca 2004, 19:57:56 »
Widząc entuzjazm i chęć utworzenia lok. TEM2 myślę że chyba wiem jak można by legalnie zdobywać materiały do tworzenia nowego taboru. Chciałbym na poczatek dowiedzieć się kto ma odpowiedni sprzęt i chęć wykonania zdjęć i nagrań na Górnym Śląsku. Proszę tu również o zdanie ścisłą czołówkę twórców maszyny.

8
Bieżące Symulatorowe / Nebula - Rąbek tajemnicy
« dnia: 21 Lutego 2004, 22:52:49 »
Wszyscy nieciepliwi : A sio na stronę www.mirror.xl.pl   ...i dobrze pogrzbcie tam w plikach.
      A twórcom tego projektu zyczę powodzenia. Ktoś tu na forum zarzucał wam tajemniczość - to nawet bardzo dobrze. Ruscy w ZSRR nigdy nie mówili w mediach że sputnik przygotowuje się do startu, tylko ogłaszali światu dopiero jak poleciał. A to że im kilka statków podczas startu lub chwilę po starcie rozp.....liło, to już inna sprawa.

9
Bieżące Symulatorowe / Quarkmce i testowo2a wash end go!
« dnia: 20 Lutego 2004, 20:43:26 »
Tor w WK odgałęziający się przed szopą ostrym łukiem w prawo - jest tajemnicą Poliszynela dokąd biegnie. Wie każdy kto jechał po testowo2a.
              A zatem trzy pytania:
        - czy coś takiego juz jest ?
        - czy ktoś może próbuje to zrobić ?
        - czy raczej nie ma sensu aby te ,,dwie spółki kolejowe" posiadały
          wspólną sieć ?

Strony: [1]