Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - lukasz92

Strony: [1]
1
Witam. Podłączyłem sobie w kabinie ET41 pod universal3 podświetlenie haslera jako lampkę (i-universal3) Wszystko działa ładnie i pięknie, a ja się zastanawiam w jaki sposób podłączyć podświetlenie pozostałych amperomierzy i manometrów właśnie za pomocą tego universala. Próbowałem różnych zmian w t3d ale ciągle załączał się sam hasler. Czy ktoś wie jak temu zaradzić?

2
Bocznica / Wydzielone z "Najlepsze screeny".
« dnia: 09 Lipca 2008, 18:41:16 »
Bardzo wątpliwe, że byk z bruttem zdążyłby wyhamować przed samochodem na przejeździe ;)

3
Dzięki :)

Ps. Właśnie zanim ponownie dotarłem do tego wątku, udało mi się samemu uporać z problemem, ale może poprawka @EU43-004 jeszcze się komuś przyda :)

4
Tabor / Łączenie kabiny z modelem 303E Barta (wycieraczki)
« dnia: 16 Maja 2008, 13:53:54 »
Witam!

Mam następujący problem: Połączyłem kabinę EU07v3 z modelem 303E autorstwa Barta. Wszystko ładnie i pięknie działa, tylko mam na szybach po dwie wycieraczki: z modelu Barta oraz z kabiny v3, wygląda to tak:


Czy zna ktoś sposób w który można rozwiązać ten problem? Szczerze mówiąc, bardziej podoba mi się wycieraczka Barta, więc wolałbym usunąć oryginalną z kabiny v3.

Pozdrawiam!

Strony: [1]