Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - PQM

Strony: [1]
1
Bocznica / EP-07 serii 10xx
« dnia: 28 Września 2007, 21:26:41 »
Witam!

Mam pytanie, czy byłby ktoś chętny do stworzeniem siódemki w barwach PR? Ja się tego nie podejmę, ponieważ nie znam się na tym. Pracuje w ZNTK, więc mogę pomóc w postaci zdjęć pudeł, kabin itp. tych (i nie tylko tych;p) lokomotyw.

Sorry za spam, net mi muli, nie zauważyłem że poprzedni post poszedł na bocznice. Myślałem że go nie wysłałem. Proszę o modów o usunięcie go

2
Bocznica / A może EP-07 serii 10xx?
« dnia: 28 Września 2007, 19:02:43 »
Witam!

Co byscie powiedzieli na zrobienie tego loka? Niestety ja nie znam się na tym, dlatego piszę w "propozycje", a nie "na warsztacie". Pracuje w ZNTK, więc moge dostarczyć zdjęcia pudła, kabin i czego tylko dusza zapragnie:)

P.S. Jeżeli ktoś zamierza pisać tutaj komentarze typu "zabierz się za to sam" to lepiej niech nic nie pisze, bo wspomniałem juz że na tym się nie znam, a jeśli uważa to za stosowne (i ma takie możliwosci) to niech wyśle to na bocznice.

Strony: [1]