Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - tomasz9992

Strony: [1]
1
Ja mam następujący problem - ściągnąłem sterowniki, zainstalowałem. Maszyna ładnie chodzi, wszystko cacy. Ale mam problem z częstotliwością odświeżania monitora - standartowo mam ustawione 85Hz, ale po instalacji sterów nie da się jej wogóle zmienić - ustawiona jest taka, że aż oczy bolą przy wpatrywaniu się w monitor. What's going on?
A próbowałeś zmienić częstotliwość odświeżania monitora w panelu sterowania?
Mój komputer > Panel sterowania > Ekran > Zakładka ustawienia i klikasz zaawansowane, później zakładka Monitor i masz ustawienia monitora, gdzie zmieniasz częstotliwość odświeżania ekranu.

Część postów wydzielam do nowego tematu.
Akvin

2
Pomoc w tworzeniu / Nagrywanie dzwięku...
« dnia: 19 Maja 2008, 19:56:00 »
Witam. Mam problem z dźwiękiem  podczas nagrywania np. filmu z komputera lub jakiegoś utworu muzycznego za pomocą różnych programów np. audacity. Otóż sam dźwięk lub przy filmie, który zostaje nagrany jest bardzo niewyraźny i chaotyczny. Nagrałem krótkie nagranie z MaSzyny, które jest dostępne pod tym linkiem http://www.wrzuta.pl/audio/kFZwYiJSQy/ .
System operacyjny Windows XP, karta dźwiękowa Realtek AC'97 Audio. Jeśli ktoś wie jak to naprawić, z góry dziękuje za odpowiedzi.
Pozdrawiam

3
Bocznica / Odp: ciekawa wiadomosc :)
« dnia: 14 Lutego 2008, 21:28:58 »
Witam. Panowie piszę tu w sprawie pana o niku SM42drive. A więc kolega SM42drive racja popełnił błąd, ale nie należy zaraz go wyzywać albo mu ublizać, i co wam przyjdzie z tego jak go zbesztacie na GG czy innym sposobem? Co nie którym SM42drive nic złego nie powiedział, a wyzywają go, bo mają okazję aby dołączyć coś od siebie zupełnie nie potrzebnie, a tylko dolewają oliwy do ognia.
Przecierz każdy z nas możę popełnić błąd jak i również go spróbować naprawić. Jak ktoś komuś zacznie ubliżać to moim zdaniem nie powinniśmy czynić tego samego. Składam tutaj ogromną proźbę oraz propozycję do moderatorów i innych zamięszanych w tą sprawę, aby konta które zostały założone przez SM42drive zostały usunięte, a na jago konto zamiast bana nałożyć blokadę pisania na jakiś czas, po prostu dać mu nauczkę, aby już takie się coś nie powtórzyło i aby innym nie strzelił taki pomysł do głowy. SM42drive osobiście mi napisał, żę bardzo tego żałuje co zrobił i przesyła dla pana Mateu oraz Akvina przeprosiny za to co zrobił i co napisał. Ja proszę was abyście dali mu szansę na poprawę oraz proszę was o pozytywne rozpatrzenie mojej propozycji i przyjęli przeprosiny.
Pozdrawiam.

Pisz poprawnie jeśli chodzi o ortografię.
Co do sedna sprawy - myślisz, że kogoś ruszy to, że SM42 napisze, że jest mu przykro? Trzeba najpierw myśleć, później pisać (pisać poprawnie).
Post wydzielam, jeśli chcesz - napisz go jeszcze raz, ale z mniejszą ilością błędów (bo o to, żeby był całkowicie poprawny nawet nie proszę).

Andrzej.

4
Bieżące kolejowe / Na kolei pośpieszny nie znaczy szybszy...
« dnia: 11 Lutego 2008, 17:29:12 »
Witam.Czasami podróż pociagiem osobowym jest bardziej opłacalna niż pociągiem pośpiesznym np. pociąg pośpieszny ze Szczecina do Gdyni jedzie dłużej niż osobowy na tej samej trasie. Za to bilet kosztuje prawie dwa razy więcej. Kolej tłumaczy się "uwarunkowaniami technicznymi" i poleca uważną lekturę strony internetowej z rozkładem jazdy.
Więcej informacji pod poniższym adresem:
http://miasta.gazeta.pl/szczecin/1,34939,4915501.html
Pozdrawiam.

5
Bieżące kolejowe / Pijany maszynista uciekał pociągiem...
« dnia: 09 Stycznia 2008, 17:05:02 »
Witam.No cóż, tyle się słyszy o pijanych kierowcach, to teraz dla odmiany padło na maszynistę :]
Desperacka próba ucieczki pociągiem z 17 cysternami i usiłowanie przekupienia policjantów... olejem napędowym nie pomogły pijanemu maszyniście.Został zatrzymany na bocznicy kolejowej w Oławie (Dolnośląskie) i trafił do policyjnej izby zatrzymań.
Więcej informacji po poniższym adresem:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,wid,9545811,wiadomosc.html?ticaid=15262
Pozdrawiam.

6
Bieżące kolejowe / Pociągiem w Nowy Rok...
« dnia: 20 Grudnia 2007, 22:07:56 »
Witam.Jedyna taka noc w roku i jedyny taki pomysł na nią.Trzy specjalne pociągi sylwestrowe, które w ostatni wieczór Starego Roku, wyruszą w podróż do najbardziej urokliwych zakątków naszego kraju, to oferta dla wszystkich, którzy chcieliby spędzić Sylwestra inaczej.
PKP Przewozy Regionalne przygotowało na Sylwestra imprezę noworoczną pt."Sylwester Pod Parą”.
Są również inne atrakcje dla MK, oraz podróże np. w góry lub do Borów Tucholskich :)
Więcej informacji pod poniższym adresem:
http://www.pkp.pl/node/1284
Pozdrawiam.

7
Bieżące kolejowe / Pracownicy kolei zapowiadają strajk...
« dnia: 12 Grudnia 2007, 13:56:56 »
Witam.Pracownicy kolei żądają 50-procentowej podwyżki pensji.
Jeśli jej nie dostaną, żaden pociąg nie wyruszy w trasę.Strajk zaplanowany jest na 22 grudnia.
Więcej informacji pod poniższym adresem:
http://biznes.interia.pl/news/pociagi-stana-na-swieta,1025779
Pozdrawiam.

8
Bieżące kolejowe / Zakaz focenia w XXI w...
« dnia: 11 Grudnia 2007, 17:18:22 »
Witam.Jak donoszą media, powraca zakaz fotografowania na dworcach.W Katowicach już jest taki
przepis wprowadzony przez PKP.
Więcej informacji pod tym adresem:
http://www.wnp.pl/wiadomosci/katowicki-dworzec-obiektem-strategicznym,38213.html
Pozdrawiam.

9
Poszukuję, chcę zrobić / Obiekty poruszające się w symku(ludzie).
« dnia: 02 Października 2007, 17:52:07 »
Witam.Zainteresowała mnie rozbudowa symka o obiekty poruszające się(ludzie).Otóż mieliśmy okazje spotkać SOK w scenerii Quark na peronie ale tylko jednego,więc po dodaniu kilku wpisów w scn postanowiłem zwiększyc liczbe SOK na peronie.Niestety jest w tym problem przy 5-6 SOK symek się zawiesza  wyskakuje komunikat typu: EU07.exe wystąpił problem z aplikacją i zostanie ona zamknięta itd.Na początku po peronie chodzi jeden SOK i po chwili wychodzi z niego pozostała załoga.Może by ktoś znalazł przyczynę problemu za co z góry dziękuję.Na początek kilka screenów:)Czekam na wasze opinie,propozycję i pomysły.Pozdrawiam.

Strony: [1]