Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - peter_gorlice

Strony: [1]
1
Globalny System Kolejowej Radiokomunikacji Ruchomej GSM-R jest częścią składową Europejskiego Systemu Zarządzania Ruchem Kolejowym ERTMS (European Railway Traffic Management System) i został opracowany dla potrzeb utworzenia spójnego i transeuropejskiego systemu kolejowego.

http://www.pkp.pl/node/1095

2
Bocznica / Wydzielone
« dnia: 04 Kwietnia 2007, 13:03:38 »
Można napisać trasę np. w Corelu D.R.A.W.

Mam w sumie 3d maxa 7 ale ver. trial, jak ktoś ma dostęp do cracka lub serial na 3d 7 to pisać na PW lub p_idzik@interia.eu

W sieci ciężko znaleźć full versję. Jest coś na *** ale pobierania  conajmniej na tydzień.

Takie teksty kolego tu nie przejdą. Nie tylko nakłaniasz userów do szerzenia piractwa (prośbą o cracka czy serial), ale jeszcze podajesz adres WWW. Tak się bawić nie będziemy.
Akvin

3
Forum / Jak przydzielić pochwałę ?
« dnia: 28 Marca 2007, 12:30:50 »
Jak przydzielić pochwałę ? Jestem na forum z ponad 2 miesięcznym stażem, a nie zdążyłem się zorientować jak nagrodzić kogoś pochwałą.

4
Poszukuję, chcę zrobić / EN57 Seria 2000
« dnia: 09 Marca 2007, 08:14:44 »
Apel do twórców taboru.

Czy nie miło by było zobaczyć na maszynowych szlakach najnowszą jednostkę poczciwego klibla. Wszystkich mających chęci i możliwości proszę o opinię.Nie wiem jak wygląda kabina, ale napoczątek można wrzucić zmod_kabinę
dostępną na forum.
Zdjęcia na tekstury jestem skłonny sfocić, ale jeżeli ktoś jest z okolic Krakówa to chyba będzie miał szybciej, wystarczy skoczyć do Szopy.
U mnie przejeżdżają 2 jednostki dziennie, małe szanse, że akurat nadjedzie EN 57-2006, a na wyprawę kolejową nie mam czasu.

5
Bieżące kolejowe / Rozkład Jazdy Pociągów
« dnia: 27 Lutego 2007, 13:30:46 »
Adminie, a czy jest szansa na pochwałę za stworzenie projektu rozkładu PKP. Ja taki zrobiłem nie na potrzeby symulatora co prawda, ale na rzecz utrzymania ruchu pociągów na "Krynicznance". Rozkład przedstawiony został PKP PR Kraków. Nietsety większość pociągów, którą zaproponowałem nie spotkała się z rzeczywistością (tzn. nie kursuje).
Obecnie także jestem w trakcie żmudnej pracy nad RJP na 2008 rok.
Tym razem działania zostaną zwiększone poprzez poparcie tutejszej ludności.
Zrobimy rewolucję :)

6
Bocznica / Extra scenerie czyżby dla VIP-ów
« dnia: 09 Lutego 2007, 15:19:47 »
Przeglądając forum natknąłem się na fotki ze scenerią z extra wyglądającym niebem i chmurkami w tle. Czy takie scenerie są dostępne dla przeciętnych użytkowników czy tylko dla betatesterów lub moderatorów. Jeżeli są dostępne to proszę o linka do takiej traski.
http://img402.imageshack.us/img402/7332/pietrasyx3.th.jpghttp://


Umieściłeś post w dziale pomoc.
Ten dział nie służy do tego celu.
Ponadto link podany przez Ciebie nijak się ma do treści postu.
Mariusz1970

Strony: [1]