Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kogut

Strony: [1]
1
Cześć,
we współpracy z @MaciejemM chciałbym dodać dedykowane zapowiedzi stacyjne w scenariuszach na Wrzosach. W sumie poszukuję 4 osoby zapowiadające na stacjach Wolica, Jerzynianka, Dębica i Turów. Przedstawiam stenogramy:
stacja Wolica:
IC8310
Pociąg Intercity* Matejko do stacji Turów, przez stacje: Jerzynianka, Kujacin, Dębica odjedzie z toru trzeciego przy peronie pierwszym. Prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.
*wypowiedziane jako "intersiti"
ROJ43411
Pociąg osobowy ze stacji Jerzynianka, wjedzie na tor szósty przy peronie trzecim. Pociąg kończy bieg. Prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu.
TLK43150
Pociąg TLK* Piast do stacji Dębica, przez stacje: Jerzynianka, Kujacin odjedzie z toru piątego przy peronie drugim. Prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu. Życzymy Państwu przyjemnej podróży. Uwaga! Z powodu awaryjnego zamknięcia torowego na odcinku Wolica - Nowosielce dla pociągu wyznaczono dodatkowe postoje na przystankach Wolica Miasto, Wolica Fabryczna, Wolica Zachodnia. Za utrudnienia w podróży przepraszamy.
*wypowiedziane jako "teelka"
ROJ34800
Pociąg osobowy ze stacji Turów, wjedzie na tor siódmy przy peronie trzecim. Pociąg kończy bieg. Prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu.

stacja Jerzynianka:
EIE8310
Pociąg Intercity* Matejko ze stacji Wolica do stacji Turów, przez stacje: Kujacin, Dębica wjedzie na tor czwarty przy peronie drugim. Pociąg jest objęty obowiązkową rezerwacją miejsc. Wagony dwanaście, trzynaście znajdują się na początku składu, wagony czternaście, piętnaście znajdują się w środku składu, wagony szesnaście, siedemnaście znajdują się na końcu składu pociągu. Przesyłki konduktorskie przyjmuje i wydaje kierownik pociągu, w wagonie szesnaście. Prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu.
*wypowiedziane jako "intersiti"

stacja Dębica:
EIE8310
Pociąg Intercity* Matejko ze stacji Wolica do stacji Turów, przez stacje: Kujacin, Dębica wjedzie na tor trzeci przy peronie drugim. Pociąg jest objęty obowiązkową rezerwacją miejsc. Wagony dwanaście, trzynaście znajdują się na początku składu, wagony czternaście, piętnaście znajdują się w środku składu, wagony szesnaście, siedemnaście znajdują się na końcu składu pociągu. Przesyłki konduktorskie przyjmuje i wydaje kierownik pociągu, w wagonie szesnaście. Prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu.
*wypowiedziane jako "intersiti"

stacja Turów:
EIE8310
Pociąg Intercity* Matejko ze stacji Wolica, wjedzie na tor drugi przy peronie drugim. Pociąg kończy bieg. Przesyłki konduktorskie wydaje kierownik pociągu, w wagonie szesnaście. Prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu.
*wypowiedziane jako "intersiti"
ROJ34800
Pociąg osobowy do stacji Wolica, przez stacje: Psie Pole, Swoszowice, Dębica, Wrzosy, Kujacin, Jerzynianka, Nurzec, Mokra, Nowosielce, odjedzie z toru piątego przy peronie trzecim. Prosimy zachować ostrożność i nie zbliżać się do krawędzi peronu. Życzymy Państwu przyjemnej podróży.
Podobnie jak przy nagraniach RT do tych scenariuszy, osoby chętne proszę zgłaszać się poniżej, gotowe nagrania poproszę w wiadomości prywatnej do mnie. Najlepiej, aby każda kwestia była nagrana po 2-3 razy, aby było w czym wybierać, może być to 1 plik dźwiękowy nagrany ciągiem.
Rezerwacje:
Wolica - @SpawaczTIG141
Jerzynianka - @mrofkojat
Dębica - @matek123
Turów - @Myore

2
Dzięki za odpowiedź! :)

Takie treści proszę wysyłać na PW. Bocznica.
Benek


3
Cześć,
mam następujący problem, przy próbie zmiany EZT na scenariuszu baltyk_skm1 (problem występuje również na innych scenariuszach) z EN62-001 na EN76-018 występuje sytuacja pokazana w załączniku. Zauważyłem, że 3 pierwsze człony poprzedniego pojazdu na liście pojazdów w Magazynie się pojawiają, a z pojazdu EN76-018 widać tylko człon A. Do symulatora doinstalowałem trasy takie jak: "4fun_rollecoster", "baltyk_metro", "kaliska_cegielski", "kaliska_test", "M2", "wahadlo", ale myślę, że nie powinno mieć to wypływu na kolejność członów. Załączam również log i errors - tak na wszelki wypadek.
Mam najnowszą wersję symulatora (21.04), nie dokonywałem w niej żadnych modyfikacji.
Pozdrawiam!
Aktualizacja: plik log jest za duży na przesłanie w załączniku, przesyłam go przez upload: https://eu07.pl/userfiles/27520/log.txt

4
Bocznica / Odp: Pomoc w Adobe
« dnia: 31 Maja 2021, 17:46:27 »
Kupiłeś licencję do tego programu specjalnie dla teksturowania pojazdów w MaSzynie? Czy pobrałeś jakąś piracką wersję? ;)

5
Bieżące kolejowe / Pytanie dotyczące newslettera Intercity
« dnia: 26 Maja 2021, 16:49:06 »
Cześć,
czy ktoś w Was zapisał się na newsletter Intercity i przychodzą do niego maile? Ja zapisałem się kilka miesięcy temu, a mimo to nie dostałem żadnego maila (nie wpadł też do spamu). Pisałem na Twitterze z jedną osobą, ona dostaje normalnie maile, chociaż się z niego wypisała. ;)

6
Symulator / Pytanie dotyczące ekranu w warmińsko-mazurskim elfie
« dnia: 24 Maja 2021, 19:57:16 »
Mam pytanie, do czego służy ten ekranik w warmińsko-mazurskim elfie? Zdjęcie w załączniku.

7
Cześć,
ostatnio pobawiłem się trochę i zrobiłem służbowy rozkład jazdy na Bałtyku. Na razie dla jednego scenariusza, proszę o Waszą opinię. Czy jest sens coś takiego robić na szerszą skalę czy to, co jest obecnie, w zupełności wystarcza? To, co zrobiłem, wrzucam jako załącznik. W dokumencie są małe błędy, za to przepraszam, ale nie zwracajcie na to uwagi, gdy będę wiedział, że jest sens robić takie rozkłady, mogę trochę więcej się pobawić i to usunąć.
Pozdrawiam serdecznie!
EDIT (29.04.2021):
Udało mi się stworzyć służbowe rozkłady jazdy dla całego scenariusza baltyk_skm1. W sumie wyszło 25 stron. Założenie jest takie, aby osoba, która chce się przejechać danym pociągiem, wydrukowała sobie taki rozkład i nie musiała używać helpera "rozkładowego", ani też przybliżać myszką rozkładu jazdy na ekranie w nowszych składach. Proszę o opinię, czy podobają się Wam takie rozkłady, czy jest sens robić takie też dla scenariusza "baltyk_skm2" i czy jest szansa na publikację takich rozkładów w najnowszej paczce?
EDIT (29.04.2021, 20:20)
Udało mi się stworzyć wersję rozkładów dla scenariusza "baltyk_skm2". I ponownie proszę o opinię. @barman_2000 Niestety nie udało mi się przystosować tabelek z rozkładem jazdy do realnych rozkładów na zadowalającym mnie poziomie, więc będę zmuszony dać sobie z tym spokój i zostawić stare tabelki. Dziękuję jednak za chęć pomocy!
Rozkłady dla scenariusza "baltyk_skm2" w załączniku.
Pozdrawiam serdecznie!

Strony: [1]