Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - FileEX

Strony: [1]
1
Poszukuję, chcę zrobić / Linia 353
« dnia: 13 Stycznia 2020, 18:04:30 »
Witam, poszukuję osób chętnych do współpracy. Chodzi o stworzenie trasy, konkretnie linia 353. Odcinek Gniezno - Poznań Główny. Tak wiem, że "Gagarinowiec" pracował nad tą linią, aczkolwiek tam od dłuższego czasu nic się nie rusza, a z samym autorem nie ma żadnego kontaktu. Niestety na moim obecnym sprzęcie 3ds max nie zbyt będzie płynnie chodził, o ile w ogóle ruszy. Jeśli chodzi o rainsted, choć obejrzałem wiele filmików "Sceneria w Rainsted", do dziś nie udało mi się stworzyć nawet zwykłego kawałka toru doświadczalnego, najzwyczajniej w świecie po prostu mi to nie wychodzi. Poszukuję osób chętnych czyli na pewno jakiegoś modelera, kogoś kto w wystarczającym stopniu potrafi posługiwać się tym edytorem Rainsted. No i rzecz jasna od tekstur też by się ktoś przydał, bo dla mnie grafika to czarna magia. Wielokrotnie zabierałem się za jakieś tekstury choćby zwykłej "siudemky" i wychodził kasztan. Nie ukrywam, jestem tylko programistą, stąd wszelkie programy typu gimp,3ds max nie są mi obce, aczkolwiek nie potrafię ich obsługiwać, a sam 3ds jak już wspomniałem nie ruszy. Mam jedynie blendera, który w jakimś stopniu przynajmniej po uruchomieniu działa płynnie, ale pomimo poradników jednak nie osiągnąłem tego efektu, który chciałem.

Podsumowując, szukam chętnych do stworzenia scenerii/trasy:
-Modeler
-Teksturowiec
-Ktoś, kto ogarnia w jakimś stopniu ten edytor rainsted
No i ktoś kto ogarniał by trasę od strony "modelowania" (w np. 3dsie)

No a co ja będę robił?
Ja w późniejszym czasie "dekorowałbym" teren tym wbudowanym edytorem. Oraz przez cały okres współpracy rzecz jasna dostarczam wszelkie materiały, zdjęcia i inne niezbędne informacje. Tak wiem, sceneria to nie jest miesiąc pracy, jestem świadom, że to ogrom pracy. Sam niestety choć chcę to nie jestem w stanie, nawet gdybym w końcu nauczył się obsługi tychże programów to i tak nie wszystko u mnie ruszy. Mam też świadomość, że może być tak; że po prostu nikt się nie zgłosi. Jednak to nie jest tak, że ja szukam pachołków, którzy zrobią mi scenerię. Sam chcę się do tego przyczynić jak najwięcej, temu w ogóle też zakładam ten temat :)


Strony: [1]