Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Paweł

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Problem z pasażerem
« dnia: 25 Października 2017, 22:27:04 »
Witam.
Przeszukałem w miarę dokładnie wątek pomocy i nie znalazłem odpowiedzi więc pozwalam sobie założyć temat.
Chodzi mi o jazdę pociągiem jako pasażer. Często zdarza się, że po podejściu do wagonu, wciśnięciu F5 nie znajduję się w środku ale stoję dokładnie w tym samym miejscu co przed wciśnięciem. Jak nacisnę prawy klawisz myszy aby wycentrować pozycję, automatycznie jestem odsuwany od wagonu na kilkanaście metrów. Ktoś się z czymś takim spotkał?

2
Tabor / Dzwięki do symulatora
« dnia: 04 Kwietnia 2008, 08:34:30 »
Witam!!
Przy kilku sceneriach wyskakują braki plików dźwiękowych: 333.wav, 44.wav, went-ep07.wav, brake-src.wav , sound -1-.wav, sound -2-.wav, sound -3-.wav. Czy ktoś może mi powiedzieć od czego one są w symku i ewentualnie gdzie je znaleźć??

3
Trasy / Błędy przy odpalaniu trasy "Zwierzyniec" @wasyla
« dnia: 28 Listopada 2007, 06:09:38 »
Witam... nie wiem co jest nie tak, ale przy ładowaniu scenerii w pewnym momencie wywala mi symka bez żadnego konkretnego powodu. Tak ot... :( Komuś też się to zdarza??


Wydzieliłem posty z tym związane.
BLAGAM WAS, POWSTAJE NOWA TRASA, KTOŚ MA PROBLEM, NIECH ZALOŻY WĄTEK W DZIALE POMOC!
Wydzielnie jest czasochłonne, gdy przeplatają się posty z problemem uruchomienia i innego typu uwagami dotyczączymi trasy.
NIE ŚMIECIĆ głównego wątku.
Z reguły wynika to ze swojej nieporadności jeśli chodzi o uruchamianie nowych tras.
Ponadto jak czytam: "..bez żadnego konkretnego powodu", to mnie krew zalewa.
Podsumowanie:
1)Czytać instrukcję wgrania nowej trasy jeśli taka istnieje
2)Założyć nowy wątek w dziale pomoc jeśli jest problem z odpaleniem trasy o ile taki jeszcze nie istnieje. Jeśli natomiast istnieje, pisać w tym istniejącym.
3)Wrzucić na serwer plik log.txt, aby mógł ktoś pomóc lub jekieś konkretne informacje. NIKT NIE MA DO CHOLERY SZKLANEJ KULI.
Jeżeli ktoś sobie chce tak ogólnikowo napisać, niech sobie lepiej odpuści i założy, iż ma pecha i złoży zażalenie do Pana Boga.
Mariusz

4
Uruchamianie Symulatora / Nowy patch
« dnia: 16 Sierpnia 2004, 10:30:46 »
Mam następujący problem. Po zainstalowaniu najnowszego patcha zamiast tekstur peronów i traw mam tylko same kreski. Nie wiem czy coś mi się knoci na kompie ( mam niesławnego tu chyba XP PRO ) czy coś nie tak jest w programie. Poza tym jest też  inny problem. Symulator nie działa z najnowszymi sterownikami do GeForce2 MX440 tylko sprzd roku liub więcej. Jeśli ktos ma takie same problemy to napiszcie bo szlag mnie trafia. Pozdrawiam P@wik

Strony: [1]