Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - yrek150

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Ciemny impuls
« dnia: 10 Listopada 2020, 12:45:36 »
Witam, od jakiegoś czasu mam problem z impulsem - gdy jestem blisko tego pojazdu - jest cały ciemny, szary, a gdy sie oddalam od niego, szarość jakby znikała z niego. Używam najnowszego exe z warsztatu tmj. Pobierałem też na nowo ostatnią paczkę całościową i podmieniałem pliki impulsa na pliki z niej (myślałem, że może mi jakiegoś pliku brakuje), ale to nic nie dało.
Screeny, log i errors w załączniku.

2
Trasy / Linia61_osobowy3 - wieczne s1 w lublińcu
« dnia: 06 Marca 2020, 19:35:13 »
Witam, mam problem z najnowszą wersją Linii61 - konkretnie chodzi o scenariusz Linia61_osobowy3 - podmieniłem kilka składów na swoje - en57 podmieniłem na en76 i en57-3001.
Pociągiem służbowym do Lublińca dojechałem bez problemu, zmieniłem kabinę, wcisnąłem shift + 2 i.. tyle... wieczne s1, nie można jechać dalej. W załączniku zamieszczam log z jazdy, może coś pomoże.
Po rozmowie z Ra i kilku testach zauważyłem, że manewrujący en76 "blokuje się" przed semaforem powtarzającym za wiaduktem w Lublińcu.
Przesiadłem się do niego, i puściłem go dalej, po czym wróciłem do swojego składu, reszta symulacji przeszła bez problemu. Ra sugeruje, że może być coś nie tak z AI, którzy nie widzi tam tarczy manewrowej.

Dałoby sie zobaczyć czy da się jakoś zrobić coś, żeby manewrujący en76 sie nie blokował?

W załączniku zamieszczam log z nieudanej symulacji i plik scn ze składami podmienionymi przeze mnie

Strony: [1]