Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - rysiekthepies

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / "zimna" lokomotywa
« dnia: 22 Października 2019, 15:38:15 »
Dzień dobry wszystkim,

czy wiecie jakie ustawienie należy zmienić aby po zaladowaniu sie scenerii lokomotywa/tabor domyślnie był w ustawieniu "cold and dark" zapożyczajac stwierdzenie z lotnictwa? Obecnie zawsze gra wita mnie z podniesionymi pantografami i włączoną baterią.

Ostatnia aktualizacja Rainsted sprawiła, ze w tak to działało ale nie tylko na moją maszyne, ale takze na tabor AI, przez co wszystkie scenariusze tkwily w miejscu. Dziękuję

2
Pomoc doraźna / Efekt rozmycia w exe gl33
« dnia: 20 Grudnia 2018, 18:22:39 »
Cześć,

korzystam głównie z exe gl33 z najnowszego wydania - 18.12, mam pytanie związane z efektem rozmycia - czy jest mozliwosc jego wyłączenia w trybie kamery, ktora przelacza sie shift+f4? Chodzi mi o to, aby móc np. aktywowac autopilota dla lokomotywy i przy pomocy ostatnio wprowadzonych kamer "przykleic" sie do wybranego miejsca w celu np. zrobienia filmu czy po prostu wcielenia sie w wirtualnego pasazera. Jedyny mankament to fakt, ze w trybie tej kamery w exe gl33 efekt rozmycia jest widoczny pomimo, ze wzgledem składu nie ruszam się. Dziękuję

3
Pomoc doraźna / Rozkład jazdy w grze się nie aktualizuje
« dnia: 11 Marca 2014, 15:35:07 »
Hej, wczoraj ściągnąłem waszą grę i muszę przyznać, że jest bardzo wciągająca. Kilka lat temu bawiłem się w symulatory kolei na TRS2004, rozgladałem się za jakąś nowszą gierką i wasz symulator wygrał, gratuluje.

Mam mały problem związany z rozkładem jazdy dostępnym w trakcie gry pod przyciskiem bodajże F4 i F1 (podgląd najbliższego przystanku), otóz nie aktualizuje się on wraz z przebytą trasą. Na początku myślałem, że to normalne, ale na stronie Rainstadu pisze, że teoretycznie rozkład powinien się aktualizować usuwając już przejechaną trasę. Zaktualizowałem sam program, ale to nie pomogło. Testowałem kilka tras i wciąż nic nie wymyśliłem, próbowałem poczytać wasze forum z nadzieją, że ktoś może już poruszał ten temat ale bezskutecznie (może sierota jestem i wyszukiwarka mnie pokonała).

Dane na temat gry:
Wersja: MaSzyna 08.13 (ściągnąłem z chomikuj bo torrentów nie używam - http://chomikuj.pl/artek210/MaSzyna+08.13++Nowa+ods*c5*82ona+paczki+ca*c5*82o*c5*9bciowej )
Wersja pliku exe: 13.6.804.408

Dodaje log gry w załączniku. Gra chodzi u mnie płynnie więc chyba nie ma potrzeby wypisywać całego sprzętu.

Dzięki za pomoc.

Strony: [1]