Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Turysta

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Problem z uruchomieniem lokomotyw.
« dnia: 30 Listopada 2015, 11:16:34 »
Witam. Przesiadłem się z Maszyna 08_13, na Maszyna 15_04 i nie mogę uruchomić lokomotyw. Do tego czasu w zasadzie wszystko działało dobrze. Reinstalowałem system Windows 8,  więc przy okazji ściągnąłem nową maszynę. Niestety, nie działają klawisze uruchamiające pantografy. Natomiast lokomotywy spalinowe, potrafią startować same, lub tylko z Shift+Q lecz nie można nimi sterować. Nie potrafię sobie z tym poradzić. Proszę o podpowiedż, może wtedy uda się sprawić, żeby Maszyna działała tak jak to było dotychczas.

Zapoznaj się ze zaktualizowaną klawiszologią: http://eu07.pl/theme/Maszyna/dokumentacja/inne/readme_pliki/sterowanie.html
Zwróć uwagę na konieczność załączenia baterii, jak sugeruje kolega poniżej.
adsim

2
Bocznica / Problem z wysoką czułością myszy.
« dnia: 08 Kwietnia 2014, 13:12:00 »
Witam.
Od kilku dni mam w komputerze Windows 8 i po uruchomieniu symulatora jest bardzo wysoka czułość myszy, która nie pozwala na normalne użytkowanie  symulatora. W konfiguracji EU 07 znalazłem mousescale, w którym zmieniałem parametry niestety beż skutku. W ustawieniach EU 07 INI multiasampling ustawiłem na 0 i również nie widzę żadnych zmian. Zaglądałem do readme tam również nie porusza się podobnego tematu.   
Pozostaje mi jedynie prosić o pomoc, za którą z góry dziękuję.

Moja karta graficzna-NVIDIA GEFORCE 8800 GT

 Procesor:
Intel (R) Core (T) Quad CPU Q6600 @ 2,40 GHz x 4

W jakim celu założyłeś drugi temat z tym samym problemem?
Benek  Dodano: 08 Kwietnia 2014, 13:20:49
Wydawało mi się, że zaginął, nie mogłem go znależć więc napisałem jeszcze raz.

Post istnieje nadal w tym samym dziale, dlatego ten wątek usuwam. Zawsze możesz zajrzeć w listę wiadomości, które wysłałeś, w swoim profilu.
Benek

3
Pomoc doraźna / Problem z ustawieniem czułości myszy.
« dnia: 08 Kwietnia 2014, 09:41:04 »
Witam.
Od kilku dni mam nowy komputer z systemem Win 8 i jest problem z ustawieniem prawidłowej czułości myszy. Teraz prędkość jest tak duża, że nijak nie można ustawić tablicy, nie można przetaczać praktycznie nic nie można myszą ustawić. Znalazłem posta odnośnie myszy ale on dotyczy tylko pracy kółka. Wszedłem w konfigurację EU07 i tam w parametrze mausescale zmieniałem wartości ale nic to nie pomogło. Parametr w EU07 INI  multisampling ustawiłem na 0 też nie pomogło. W XP poza małymi problemami maszyna działała w miarę dobrze. Teraz pozostaje mi prosić o pomoc o ile jest to możliwe i z góry dziękuję.

Moja karta graficzna- NVIDIA GF 8800 GT

Procesor- Intel (R) Core (T) Quad CPU Q6600 @ 2,40 GHz x 4
4
Bocznica / Błąd uruchomienia.
« dnia: 23 Lipca 2013, 14:38:42 »
W ubiegłym roku zaistalowałem symulator bez problemu, teraz po formacie systemu w żaden znany mi sposób nie mogę uruchomić symulatora. Proszę więc o pomoc o jakieś sugestie dla rozwiązania tego problemu. Karta graficzna to Radeon X 1650 Series, do tej pory chodziła prawidłowo.
Pozdrawiam: Turysta

Załączam zrzut:

Proszę uzupełnić informacje zgodnie z tematem: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,3022.0.html
inaczej będzie bocznica. 
adsim


Byłeś, nie poprawiłeś, bocznica.
Benek

5
Trasy / l61+l144_towarowy_1: manewry ET22
« dnia: 17 Czerwca 2013, 18:07:39 »
Witam.
Jak w tytule, występuje problem z wyjazdem z bocznicy w Lublińcu w celu podczepienia do kontenerów. Otóż po uruchomieniu loka z naprzeciwka wjeżdża towarowy EU07 Cargo i zderza się ze mną. W przypadku kiedy zdążyłem przestawić zwrotnicę, aby uniknąć zderzenia, inne zwrotnice nie pozwalają podczepić się do kontenerów. Dwa razy udało mi się podczepić i kontynuować jazdę, teraz niestety jest to niemożliwe.
Proszę o pomoc w rozwiązaniu tego problemu.

Reg. zakazy 10, 14, obowiązki 6, 8.
Teraz Cię poprawiłem. Następnym razem będzie bocznica.
Zapoznaj się z Regulaminem.
Benek

Strony: [1]