Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Bachus_MK

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Kolor rozkładu jazdy i pomocnika
« dnia: 13 Stycznia 2019, 16:24:30 »
Mam pytanko, co należy ustawić, aby tekst w rozkładzie jazdy i pomocniku był w kolorze białym, zamiast np. w czerwonym? Pytam, ponieważ widziałem na niektórych screenach kolor biały, który dla mnie jest po prostu bardziej czytelny. Zanim napisałem ten post, szukałem odpowiedzi, ale nie znalazłem.

2
Symulator / MaSzyna a format obrazu 21:9
« dnia: 30 Września 2018, 12:22:58 »
Mam pytanie. Czy MaSzyna obsługuje format obrazu 21:9? Pytam, ponieważ potrzebuję monitor o proporcjach 21:9. Często okazuje się to lepszym rozwiązaniem, chociażby ze względu na mniej zajmowanego miejsca na biurku niż dwa monitory w proporcjach 16:9. Po prostu potrzebuję taki monitor do codziennych zastosowań i chciałbym się upewnić, czy będę widział MaSzynę na całej powierzchni ekranu, czy wystąpią czarne pasy po bokach?

3
Pomoc doraźna / Błąd w odtwarzaniu dźwięku piasecznicy
« dnia: 08 Września 2017, 15:31:34 »
Witam.

Od jakiegoś czasu mam problem z ciągłym odtwarzaniem dźwięku piasecznicy, np. w lokomotywach EP/EU07, EP08 itp. Gdy przytrzymuję shift+s, dźwięk załącza się i nie ustaje. Sama piasecznica działa, ale dźwięk nie odtwarza się prawidłowo. Dzieje się tak zarówno na .exe z paczki 17.07, jak również dalszych rozwojowych. Problem może nie jest wielki, ale podczas jazdy nie jest to zbyt realistyczne, np. po l053, ponieważ na niej m. in. występują poślizgi kół. Czy jest to spowodowane błędem w .exe? Czy można ten problem jakoś rozwiązać "domowym sposobem"?

Pozdrawiam

4
Witam.

Na scenerii Zwierzyniec, w scenariuszu Zwierzyniec TLK nie mogę odhamować lokomotywy (Num. 6) po teście radiostopu. Lok. EP08-013. Mimo próby odhamowania w PG mam 0. Szukałem odpowiedzi na Forum i w Readme, ale nie znalazłem. Proszę bardzo o poradę, co powinienem zrobić.

Pozdrawiam

5
Tabor / Problem z instalacją wagonu Es 554
« dnia: 11 Września 2015, 18:42:30 »
Witam serdecznie.

Tak jak w temacie, mam problem z instalacją wagonu towarowego Es 554. MaSzynę w wersji 15.04 postawiłem wg. instrukcji, tzn. czystą paczkę 15.04 rozpakowałem do folderu programem 7-Zip v9.20, na nią patch 15.04.26, również powyższym programem. Uruchomiłem Rainsted, pobrałem jego aktualizację. Skojarzyłem z symulatorem także pliki .r_i. Gdy wciskam "instaluj paczkę", stan zainstalowania wynosi 0%. Przy innych dodatkach nie zauważyłem tego problemu. W związku z powyższym, bardzo proszę o pomoc w zaistniałej sytuacji.

Pozdrawiam

6
Bocznica / Światło w kabinie
« dnia: 29 Listopada 2012, 17:27:38 »
Witam wszystkich!

Symulatorem interesuję się od dość dawna, śledzę aktualności i opanowałem chociaż podstawy działania, ale mam być może śmieszne pytanie. ;) Proszę o poradę, jak zapalić światło w kabinie? Używam .exe 390, ponoć można zapalać światło w kabinie. Zapoznałem się z klawiszologią, np. podświetlenie przyrządów, test czuwaka działąją wyśmienicie. Jeśli ma to jakieś znaczenie, posiadam Win7. Bardzo proszę o pomoc i dziękuję. :)

Pozdrawiam,

Bachus_MK

Edit: Jeśli temat powinien być w "Pomocy", to przepraszam, proszę o przeniesienie.

Strony: [1]