Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - blondasek

Strony: [1]
1
Tabor kolejowy / ED161 - komputer pokładowy, obsługa (pytanie)
« dnia: 14 Lutego 2021, 13:53:04 »
Witam,

Pytanie mam odnośnie ED161 i obsługi komputera pokładowego - SIP. Czy konduktor/mechanik ma możliwość "poprawienia" godziny na wyświetlaczach w przedziałach pokazujących następne przystanki? Nie chodzi mi o telewizory z reklamami IC.

Jadę drugi raz na trasie Wrocław - Warszawa i znowu zegar jest spóźniony, tym razem 5 minut. Wcześniej prawie 12. Pomijam fakt, że telewizorki IC zepsuły się gdzieś na godzinę przed startem pociągu i nikt nie zrestartował do tej pory.

Z góry dzięki za odpowiedź,
blondasek.

PS. Jak ktoś ma dokumentacje na temat tego czy i jak konduktor może to zrobić to będę wdzięczny :)

2
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne/wroclaw/do-szklarskiej-poreby-na-narty-pociagiem-nie-dojed,1,5327574,region-wiadomosc.html

" Inwestycja ma się zakończyć dopiero pod koniec 2013 roku. W ramach remontu naprawione zostanie nie tylko 12 km torów, ale także perony oraz rozjazdy."

Jest to tor pojedynczy.

Ja bym się chciał zapytać, czy ktoś orientuje się, jak to ma wyglądać naprawdę? Na RK nic nie ma, a na stronie PLK są informacje o realizacji 2010-2012 i koszcie 29,2 mln złotych. 
Jeżeli ma to wyglądać tak, jak w informacji od Onetu [w którą zresztą ciężko mi uwierzyć], to kiepsko. Tym bardziej, że to tylko 12km torów.

Strony: [1]