Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Kamil3

Strony: [1]
1
Bocznica / EZT
« dnia: 21 Lipca 2012, 21:06:07 »
Witam. Mam takie pytanie. Czy da się połączyć 2 EN57 tak żeby w tej drugiej tak samo np. otwierały się drzwi. Próbowałem tak zestawić ale tyle jedno EN57 działało.

2
Inne niekolejowe / IR Bursztyn
« dnia: 09 Lipca 2012, 11:00:58 »
Mam pytanie czy kursuje IR Bursztyn 14.07. z B-B do Gdyni? Nie mogę znaleźć nigdzie rozkładu.

3
Pomoc w tworzeniu / Zmiana koloru pulpitu w ET22
« dnia: 27 Grudnia 2011, 22:32:40 »
Witam!
Mam pytanie jak zmienić kolor pulpitu w ET22 np. 674, w którym to pulpit jest ciemno zielony (wręcz oliwkowy) na seledynowy jak np. w ET22-678. Kolega @szogun pisał o Paincie, ale nie wiem jak to zapisać itd. Wiem, że są jeszcze fototekstury ale tak na razie chciałem zobaczyć jak działa taka podmiana kolorków. Bardzo proszę o odpowiedź. Z góry dziękuję:)

Nie wiem czy to z przejedzenia po świętach i wdarło się lenistwo do Waszych umysłów, zobacz:
"Bieżące kolejowe
Tymczasowe tematy kolejowe, nie związane z Symulatorem."

Tłumaczyć nie muszę bo to oczywiste. Przenoszę do odpowiedniego działu.
/ Żuk

4
Tabor / Zmiana syreny
« dnia: 21 Listopada 2011, 21:35:51 »
Witam wszystkich. Jestem tu nowy, więc chciałem się przedstawić. A więc nazywam się Kamil.
Mam pewien problem, a mianowicie chcę podmienić dźwięk syreny z ET22-2009 do wszystkich ET22 ( głównie chodzi mi o niski ton czyli "A". Bardzo bym prosił o szczegółowe opisanie krok po kroku kolejnych czynności. Mile widziane byłyby zdjęcia. Bardzo proszę o pomoc, byłbym bardzo wdzięczny.

Cześć. Zapewne przeglądając stronę główną forum zauważyłeś, że każdy dział ma swój stosowny opis odpowiadający przeznaczeniu. A więc dział "Forum" z Twoim problemem ma się nijak. To, że jesteś nowy widać bardzo dobrze, więc nie musisz tego pisać ;) Zapoznaj się na przyszłość z zasadami panującymi na tej stronie i korzystaj z opcji "szukaj" - będziesz na dobrej drodze :)
Przenoszę do odpowiedniego działu.
ZiomalCl

Strony: [1]