Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - busid123

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Sygnał zastępczy i S6
« dnia: 28 Grudnia 2013, 17:58:36 »
Witam! Jeżeli wątek ten jest w złym dziale to prosiłbym o przeniesienie go do odpowiedniego. Mam problem z interpretacją sygnału zastępczego i sygnału s6.
Zacznijmy może od sygnału s6, mówi on nam o jeździe z prędkością 100km/h a następny semafor jeżeli jest nim uzależniony wskazuje sygnał s2. Zauważyłem, że działa on na podobnej lub wręcz takiej samej zasadzie jak sygnał s10. Jednak przy sygnale s10 zwolnienie obowiązuje nas tylko w granicy rozjazdów. Więc jak to jest przy sygnale s6? Zwolnienie to również obowiązuje mnie na jakimś wyznaczonym obszarze? Czy obowiązuje mnie do minięcia następnego semafora wskazującego jazdę z największa dozwoloną prędkością?
Następnym moim utrapieniem jest sygnał zastępczy. Nie chodzi mi tutaj o sytuacje w jakich powinno się go używać, tylko o prędkość. Nie raz słyszałem, że jest to zawsze 40km/h do minięcia czołem semafora który wskazuje jazdę z największą dozwoloną prędkością. Ale jednak w ie-1 jest napisane, że na szlaku z SBL (czyli na takim typowym szlaku) jest to 20km/h. Dlatego prosiłbym o dokładniejsze wytłumaczenie mi z jaką prędkością mam jechać po dostaniu SZ. Z góry dziękuję

2
Bocznica / Wydzielone z: Galeria screenów.
« dnia: 06 Stycznia 2012, 17:16:17 »
Gdy przeskakiwałem nastawnikiem na kolejne pozycje manometry nic nie pokazywała.

Manometry ? A nie przypadkiem amperomierze ? :-)

W tym wątku wyłącznie prezentujemy screeny, nie prowadzimy dyskusji. Patrz pierwszy post.

REWIZORStrony: [1]