Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Karol155-7

Strony: [1]
1
Poszukuję, chcę zrobić / Poszukuje zdjęć kabiny EU/EP07-303E
« dnia: 06 Czerwca 2009, 05:58:26 »
Witam, ostatnio szukałem rysunków technicznych kabiny EN57 i nie znalazlem... generalnie chce ją wymodelować, tylko brak mi jakichkolwiek materiałów. Niedawno próbowałem same ramy od szyb zrobic, lecz przez to ze nie mam żadnych rysunków, wygląda to niechlujnie (ponizej screen'y). Także jeżeli ktos posiada rysunki techniczne kabiny EN57 (z frontu, z prawej strony, lewej i z góry) to bede wdzieczny.

Pozdrawiam.

Edit:Po namyśle zedytowałem temat... Jeżeli EN57 wychodzi niebawem, to w sumie racja... nie ma sensu robić nowego, jednakże nie chcę stać w miejscu i mam prośbę... jeśli ktoś posiada dużo zdjęć kabiny/pulpitu EU/EP07-303E+ewentualny schemat owego elektrowozu z zewnątrz, to chętnie je przyjmę, gdyż chce to wymodelować na potrzeby symulatora. W sumie sam ostatnio szukałem fotek po sieci, ale były one nie wystarczające w odwzorowaniu całej kabiny, jedynie te nieszczęsne ramy wymodelowałem (historia sie powtarza, tak jak z tym EN57. Screen w załączniku) ale dalej nie mam jak robić bez fotek. Z góry dziękuje.

Pozdrawiam.

2
Trasy / Inne trasy
« dnia: 01 Maja 2006, 01:37:05 »
Mam problem,ponieważ działają mi tylko trasy z podstawowych plików maszyny a jak ściągam inne z download to jak wybieram ściągnientą trase i wybieram skład zaczyna się ładować i jest błąd.tak samo jest z trasami z forum czy mam coś wpisywać w jakiś plik?
Z góry dzięki za konkretne odpowiedzi.

Strony: [1]