Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Nicolass

Strony: [1]
1
Forum / Problemy z działaniem forum eu07.pl
« dnia: 24 Lutego 2005, 22:54:42 »
Witam, mam problemy z poruszaniem się po forum. Często wyświetla mi się zamiast forum:

Warning: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (111) in /home/olo/www/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: MySQL Connection Failed: Can't connect to MySQL server on 'localhost' (111) in /home/olo/www/forum/db/mysql4.php on line 48

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/olo/www/forum/db/mysql4.php on line 330

Warning: Supplied argument is not a valid MySQL-Link resource in /home/olo/www/forum/db/mysql4.php on line 331
phpBB : Bł±d Krytyczny

Could not connect to the database


Sprawdzałem na kilku komputerach, na wszystkich forum zachowuje się podobnie [raz na jakiś czas się wywiesza]

2
Bieżące kolejowe / Kupmy loka!
« dnia: 30 Sierpnia 2004, 19:51:59 »

3
Tabor kolejowy / Testury loków - aktualizacja
« dnia: 21 Lutego 2004, 19:13:04 »
Witam, jak niektórzy wiedzą jestem autorem strony z nieoficjalnymi dodatkami do symka oraz emblematami z forum - www.nicolass.prv.pl

Dziś spora aktualizacja na stronce, sporo nowych tekstur do pobrania, niektóre naprawdę ładnie zrobione. Zachęcam do pobierania. Zachęcam autorów dodatków do symka do przysyłania ich do mnie z opisem (dodatek, opis, autor, wersja, zdięcie z symka, jak wgrac). Zamieszczam raczej wszystko co dostaje na maila, nawet jeżeli nie prezentuje zbyt wysokiego poziomu.

Kontakt, zgłaszanie nowych dodatków, wysyłanie emblematów (wraz z ksywą z tego forum): nicolass@poczta.fm

4
Bieżące Symulatorowe / Promocja MaSzyny - Allegro
« dnia: 16 Lutego 2004, 07:24:04 »
Witam, tak więc proponuję wystawić nasz symek na Allegro, nie w calu zarobienia oczywiście, ale w celu promocji.

Proponuję żeby ktoś z autorów (jak nikomu się nie będzie chciało, to można komuś z forum dać to zrobić) wystawił MaSzynę na allero, napisał ładny opis, zdięcia, no i dał duży link do naszej strony. Allegro, a już na pewno tamtejsze aukcje z grami na PC są oblegane przez spore rzesze ludzi. Myślę że kompromisem pomiędzy chęcią zarobienia a zwrotem kosztów nagrania będzie 5 zł + koszty wysyłki (cd-r w pudełko + prąd + zużycie nagrywarki + prąd z monitora + czas poświęcony na przygotowanie / nagranie płytek].

Przyznam że najpierw chciałem zaproponować autorom że sam to zrobię za 6 zł / sztuka, ale pomyślałem że tak nie można i z tąd ten temat. Pisząc ten wątek wyzbyłem się wszystkich niecnych zamiarów więc nie miejcie do mnie pretensji.

PS: Na CD by się wrzuciło Symka z najnowszej aktualizacji + dokumentację + dodatki.

5
Bieżące Symulatorowe / Luty miesiącem nebuli
« dnia: 02 Lutego 2004, 01:40:10 »
Luty nastał a wraz z jego nadejściem oczy wszystkich znudzonych mechaników zwróciły się na posty autorów, szczególnie te z działu aktualności. Wszyscy czekają na nowości z frontu, na jakieś screeny i info na temat Nebuli.
Ja również niecierpliwie czekam na tą rewolucję, która zmieni nasz sposób myślenia o symulatorach prowadzenia pociągu. Ja również czekam na nebulę.
W imieniu wszystkich zniecierpliwionych mechaników proszę autorów by napisali o postępach w pracach, wrzucili jakieś screeny i sypnęli garścią newsów na temat nebuli. Myślę, że pozwoli nam to na dotrwanie do premiery pierwszych beta wersji tego nowego silnika graficznego (i fizyki?). Miejmy nadzieję, że tym razem nikt nie będzie się zasłaniał planami robienia niespodzianek [co jest tutaj częste:-) ]

6
Tak więc jak ściągałem poprawkę do skopanego pliku z najnowszej aktualki, przy okazji przejrzałem reszte pliczków które były na tym serwku. Znalazłem plik o nazwie nebula.exe, ściągnąłem go, patrze... i mam na dysku pokaz możliwości nowego engine!
Teraz krótkie info dla wszystkich którzy chcą to pobrać:
1. Plansza bardzo mała, zawiera trochę budynków, kręcące się wiatraki i dzwig który przenosi węgiel (no i kupę drzewek). Mamy do dyspozycji tor, możemy podjechać kawałek do przodu i do tyłu.
2. Sterowanie: Nie udało mi się tego do końca rozgryźć ale... klawisze 4 i w dół - jazda do tyłu coraz szybciej, klawisze 6 i w górę - do przodu coraz szybciej, 5 - stop, mysza - ruchy kamery, delete i page down - chyba wychylanie sie z loka, lewy klawisz myszy - zoom (powiększanie obrazu), "a" i "b" zmiana widoku. Można spróbować różne kombinacje, mi sie nie chciało bawić.

Plik można pobrać z tąd: (czyli z tamtąd gdzie to znalazłem :-P )

http://www.normanet.pl/winger/eu07/nebula.exe

PS: Jak ktoś wpadnie na to, jak sobie po mapie polatać to niech koniecznie napisze.

7
Forum / Kilka uwag - nowe forum
« dnia: 19 Listopada 2003, 12:05:09 »
Czemu forum nie ma Emblematów? Jest to świetny bajer skoro phpBB forum daje taką możliwość, to czemu nie jest włączony? Jeżeli ktoś ma modem to może wogule nie ściągać grafiki przy pracy na forum, jednak tym którzy chcą i mogą dajcie możliwość wstawienia fajnego obrazka pod ich ksywkami.

PS: Forum fajne tylko pisanie czarnymi literami na ciemnozielonym tle strasznie męczy oczy i na dłuższą metę uniemożliwia aktywne uczestnictwo w dyskusjach. Aha i jeszcze co niektóre grafiki się nie ładują.

Strony: [1]