Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - Patrykos

Strony: [1] 2 3 ... 7
1
Wydział zamówień / Zdjęcia kontenerów na tekstury
« dnia: 04 Sierpnia 2014, 14:49:49 »
Hej,
potrzebuję w trybie pilnym zdjęcia na tekstury czół kontenerów http://adaptainer.co.uk/40ft-container/ .

@fiergloo przez @szczawika szybko dostarczył materiały. Pięknie dziękuję!


2
Wydział zamówień / Zdjęcia na tekstury autolawet.
« dnia: 27 Lutego 2014, 13:55:09 »
Hej,
 zgłaszam popyt na zdjęcia pod kątem tekstur autolawet. Przydałyby się również dodatkowe zdjęcia elementów pod pudłem, wózków etc. Cel to wykonanie modelu.

3
Pomoc w tworzeniu / Błąd „mesh error”
« dnia: 12 Lutego 2014, 11:42:35 »
Hej,
 przy pewnych obiektach mam problem z uruchomieniem symulatora. Ciekawe jest to, że obiekt bez nałożonych tekstur się wczytuje, a z teksturami wywala taki błąd. Ktoś wie jaka jest przyczyna i jak to naprawić?

4
Bocznica / Wydzielone z: Marcin Celejewski prezesem PKP Intercity
« dnia: 24 Stycznia 2014, 09:15:11 »
Jak ktoś ukończył zarządzanie i marketing w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i nie ma zielonego pojęcia o uprawie roślin i hodowli zwierząt. Tak ciężko to zrozumieć.
Zacznij może stosować znaki interpunkcyjne bo piszesz jak łajza, która miała problem z pisaniem dyktand w podstawówce i ciężko zrozumieć, co chcesz światu zakomunikować.
Podaj jakiś konkretny przykład, a nie syp demagogicznymi ogólnikami. Jak pokazuje doświadczenie to ludzie, którzy ukończyli właśnie szkoły wyższe, potrafią firmę wyprowadzić z zapaści finansowej.

Przyhamuj swoje emocje.
Bocznica.
Rozi

5
Bocznica / Odp: E6ACT dla Lotos Kolej
« dnia: 22 Stycznia 2014, 15:34:55 »
Do złudzenia przypomina malaturę PKP IC...
Na drugi raz zanim napiszesz takie zdanie to się dwa razy zastanów po co IC lok 6osiowy…

Post zgłoszony do moderacji. Malowanie rzeczywiście przypomina malowanie IC, nikt nie mówił, że potrzebują lokomotywy 6osiowe.
Bocznica.
Rozi

6
Bocznica / Wydzielone z: Zdjęcia taboru na tekstury.
« dnia: 03 Grudnia 2013, 15:12:02 »
Chętnie wziąłbym 458 po Gliwicach, ale daję możliwość moim kolegom poczęstowania się zdjęciami. :-) Jest ktoś chętny?

7
Publikacje / Lokomotywa spalinowa serii ST43 – MarcinST43 & Patrykos
« dnia: 30 Listopada 2013, 23:55:39 »
Co tu dużo mówić… :-)
Proszę zapoznać się z plikiem tekstowym.

Wersja DDS (preferowana).
8
Bocznica / Odp: Spotkanie MaSzynowców w Katowicach
« dnia: 29 Listopada 2013, 18:09:10 »
Sosnowiec
Konieczna wiza. :)

BP, MSPANC. :P

Ja też - Bocznica.
AtapiCl

9
Pomoc w tworzeniu / Problem z 3dsem
« dnia: 22 Września 2013, 09:51:05 »
Hej,
 od pewnego czasu nie używałem 3dsa ze względu na to, że był okres wakacyjny i były inne zajęcia niż siedzenie przed komputerem (teraz też są ale nie ma ciepło na dworze). Od pewnego czasu naszła mnie chęć końcowego wydania ST43 i chciałem  otworzyć plik max, żeby się przekonać, że wszystko jest poprawione i nie wymaga dodatkowych operacji. W tym celu próbowałem otworzyć plik .max ale…program się nie uruchomił. Stwierdziłem, że pewnie nacisnąłem raz i dlatego. Spróbowałem drugi, trzeci, czwarty…aż zaczęło być cieplej. Obawiałem się zepsutego pliku .max, w tym celu próbowałem otworzyć inne. To samo…po chwili stwierdziłem, że należy otworzyć program bez określonego pliku max i…program nawet się nie ukazał w procesach. O co może mu chodzić? Co mu dolega? Przeinstalowywałem już dziada i dalej to samo. Fochnął się na mnie i skazał mnie na emeryturę?

Przeniosłem do właściwego działu.
Benek


Brakowało słowa.
Rozi

10
Wydział zamówień / ST43-361
« dnia: 22 Sierpnia 2013, 20:45:18 »
Hej,
 czy jakaś dobra duszyczka mogłaby wybrać się sfotografować tego rumuna – http://www.gigabyt.cal.pl/galeria2/st43/531.jpg – na tekstury do Kamieńca Ząbkowickiego?

11
Bocznica / Odp: Woodstock a pociągi
« dnia: 04 Sierpnia 2013, 15:05:22 »
Zaraz zaczniecie mówić, że masturbacja na rynku w Krakowie też nie jest niczym złym…
EOT

Bocznica.
AtapiCl

12
Wydział zamówień / Wymiary ET22
« dnia: 14 Czerwca 2013, 09:16:37 »
Hej,
 jest ktoś na forum kto jest w stanie określić bardziej precyzyjne wymiary ET22 niż te powszechnie znane? Chodzi m.in. średnicę reflektora, wysokość samego dachu i odległość dolnych reflektorów (oczywiście chodzi o te http://rail.phototrans.eu/14,62527,0,PaFaWag_201E_ET22_772.html) od osi toru. Byłbym wdzięczny za wszelkie wymiary.

13
Bieżące kolejowe / Pożar elektrowozu
« dnia: 11 Czerwca 2013, 15:09:37 »
http://kontakt24.tvn24.pl/temat,pozar-lokomotywy-wstrzymal-ruch-samochodow-w-myslowicach,90172.html?categoryId=496
Tutaj link do akcji z dzisiaj w okolicach posterunku Mysłowice Kosztowy C. Dla przypomnienia jest to posterunek, skąd następuje odgałęzienie na KWK Wesoła i KWK Ziemowit. Prowadziły dwie lokomotywy – ET41-031 i ET41-184. Obie są zdefektowane, z czego 031 zdaje się poważniej uszkodzona. Ponadto skład blokował przejazd kolejowy przez co komunikacja miejska jeździła objazdem. Wybrałem się rano w tamto miejsce no ale niestety – droga zamknięta a skład stał już w lesie. Poza tym na miejscu były służby, także wolałem się nie narażać. Około godziny temu dopiero (skład stał od rana) ściągnięto skład na kopalnie i teraz jedzie po te dwa loki lokomotywa ze Szczakowej. Ratunkowa maszyna to ET41-087.

Scaliłem dwa pierwsze posty z innego tematu z tym wątkiem.
Benek

14
Na warsztacie / Warsztat Patryka
« dnia: 14 Kwietnia 2013, 14:56:45 »
Bry,
 pewnie wielu z Was czuje niedosyt z racji braku informacji o powstających dodatkach bądź przeroście tej informacji nad tym, co zostało już zrobione. Po wielu przemyśleniach i wzięciu pod uwagę argumentów za i przeciw postanowiłem stworzyć ten wątek, aby na bieżąco informować publiczność o powstających dodatkach.

Takie krótkie sprawozdanie co trzeba zrobić, żeby model wyszedł
ET41 – wykonać tekstury (ja się tym zajmuję);
Bautzen – wykonać tekstury (kolega @hanys zgłosił chęć);
ST43 – czekam na przedział maszynowy od pewnej osoby, która wyraziła chęć zrobienia;
CFR/E – wykonać tekstury (ja się tym zajmuję).
Ponadto na warsztacie są jeszcze modele m.in Fals WAP (wymaga przystosowania do dzisiejszych standardów), M62/ST44 i platforma kontenerowa Lgs.

UWAGA!
Ten wątek nie ma charakteru reklamowego ani jego celem nie jest „zrobienie smaka” użytkownikom.

15
Forum / Biovital1
« dnia: 25 Marca 2013, 19:04:36 »
HAHAHA!
 Wiem od dawna, że niektóre osoby od dawien dawna mają zbyt dużą skłonność do ciskania warnami na prawo i lewo, a co dopiero banami. Czy może ktoś logicznie wytłumaczyć za co ten użytkownik dostał bana? Czy ktoś wie jaką wiedzę posiada ten człowiek i w jak wielu rzeczach te informacje byłyby niezbędne do rozwikłania pewnych problemów zagadnień techniki kolejowej? Jak widać nie. Jak się okazuje, osoba za swój styl pisowni (który jest znany chociażby z pl.misc.kolej) została kompletnie rozdeptana i stwierdzono, że jedyny słuszny to pisanie jednym siurkiem. Panowie, to jest przegięcie pały. Bogu ducha winną osobę łatwo zbanować, ale trollowanie i filozofowanie jest tutaj jak najbardziej tolerowane.
Dopóki
nie
piszę
tak
to
nie
stanowi
to
najmniejszego
problemu
w
przejrzystości
posta.
No chyba, że płacicie za każde przesunięcie suwaka? Popadacie w skrajność w szczególności, że ten styl nie był denerwujący. Ktoś kiedyś wspomniał, że na forum nie ma równego traktowania więc jestem stanowczo za! Dla osoby, która posiada większa wiedzę od 3/4 zgromadzonych i zarejestrowanych tutaj na forum powinno być osobne traktowanie. Jeżeli dalej nie rozumiecie dlaczego to piszę to już wyjaśniam – Zaburzacie współpracę. Wątpię, żeby biovital1 (a.k.a. zeus04 pl.misc.kolej) chciał SAM OD SIEBIE jeszcze się angażować i pomagać przy projekcie. Może zacznijmy zwracać uwagę na wartość merytoryczną postów a nie na to, czy w linijce jest 20 wyrazów czy 10? Bo komu to przeszkadza?

Na koniec swojego wywodu dodam:
możecie mnie karać, stwierdzić, że znowu przesadzam, iż mam wyp^#^&$%& z tego forum jak mi się nie podoba (bo i tak już g. robię) i zamieść to pod dywan ale problem nie zniknie. Tracimy wartościowe osoby na rzecz pojedynczych wybryków moderatora, który chce zaistnieć. To tyle.

P.S.
Nie jestem żadnym adwokatem w/w użytkownika.

16
Wydział zamówień / Zdjęcia na tekstury ST43
« dnia: 09 Marca 2013, 12:18:56 »
Hej, składam zamówienie na zdjęcia na tekstury ST43. Dodam, że model przeszedł w ostateczną fazę – robienia tekstur lokomotyw. Może to was zachęci do przegrzebania dysku. ;)

17
Bocznica / Odp: Jak tam prace nad modelami?
« dnia: 24 Lutego 2013, 10:51:53 »
Kreatywny bałagan... :-)
A jak tam tory i rozjazdy?

18
Inne niekolejowe / O definicji spamu ciąg dalszy.
« dnia: 24 Października 2012, 23:36:31 »
Cytuj
Kłódeczka.
Kłódeczkę możesz sobie nałożyć zawsze, chociaż to tak jak dać małpie brzytwę…
No właśnie… Zakładasz ową kłódkę wtedy i tylko wtedy kiedy definitywnie kończą Ci się argumenty. Czyżbyś popełnił błąd i bał się do tego przyznać? No tak, bo kim trzeba być w rzeczywistości, żeby komuś przez internet napisać, że ma sobie iść językiem rodem z piaskownicy? Czy tak zrobił jakikolwiek cieszący się respektem administrator? Czy kiedykolwiek Rewizor, Winger, Shax napisał tak do innego usera?
Dlaczego tego nie piszę przez PW?
Tylko dlatego, że wiadomość przez PW zostałaby najzwyczajniej w świecie zignorowana i żaden z userów tego forum, który dzisiejszego wieczoru chociaż trochę zagłębił się w temat nie zrozumiałby dlaczego ten Patrykos tak się burzy i pisze takie wylewne posty.
Na forum przestrzegany (a przynajmniej powinien być) jest Regulamin (niewyrywkowo, chociaż jeden z administratorów pisał o nierówności w traktowaniu użytkowników). Przeciętnie inteligentny user forum potrafi rozróżnić trolling bądź spam (chociaż wolę używać pierwszego sformułowania) od luźnego pisania. Nie chcę nikogo oceniać, ale od pewnego czasu, użytkownik @Maxiu zaczął uprawiać nałogowy trolling w luźnym wątku, przyprawiając każdego usera o salwy śmiechu po zapoznaniu się z treścią postu (przeciętny żart rodem z Familiady). Po krótkiej konsultacji zostałem poinformowany, że niejaki Maxiu to Kowi z Malborka, który niedawno wyleciał z forum za bodaj nielegalne dodatki. Stwierdziłem, iż może dostał drugą szansę bo chce się wykazać. Niestety, wykazał się jedynie pociskaniem totalnych głupot w luźnym wątku. Postanowiłem zwrócić na to uwagę. Jaką odpowiedź otrzymałem? Zwykłą, bezsensowną i zaczepną odpowiedź od administratora. Rozumiem, że luźny wątek to luźny wątek, lecz jeśli dany user dostaje drugą szansę, to nie dostaje on jej tylko po to, aby jego aktywność w luźnym wątku sięgała 100%, tylko żeby zaczął aktywnie brać udział w działalności forum i symulatora. Zwrócenie uwagi skończyło się zdjęciem rangi koordynatora WPC (no cóż, mówi się trudno. Nie mam w zwyczaju przywiązywać wag do rang gdyż nie są one dla mnie żadnym wyznacznikiem). Owy wątek został oczywiście zamknięty, bo po co napisać treściwą PW do Maxia z prośbą, aby zaprzestał praktyk. Lepiej truć jadem. Stwierdziłem, iż nie należy kontynuować tematu bo kiedy kończą się argumenty, zaczyna się używanie wulgaryzmów (a żeby nie być vulgarem kłódeczek). Od kiedy trollowaty user jest lepiej traktowany od bądź co bądź dewelopera, który nie jest deweloperem tylko z pozycji? Czy to jest normalna hierarchia? Nie uważam, że w takiej konfrontacji deweloper powinien wyjść zawsze in plus, uważam, iż tolerowanie floodingu bądź trollowania zwykłego usera, który dostał drugą szansę po to, aby się wykazać jest POMYŁKĄ. Owszem, flooding i trolling dewelopera również powinien być odpowiednio traktowany, ale jak widać większe prawa ma Kowiś. No cóż.
Przejdę do drugiej rzeczy. Temat odnośnie mechanika EN57. W porządku, nie mam nic przeciwko, ale gdy był temat o rosyjskim symulatorze, Rewizor wyraźnie napisał, iż:
Cytuj
Nie po to promujemy nasz symulator aby reklamować i skupiać się na innych symulatorach na naszym prywatnym forum.
więc jest to stanowisko Administracji. Nie jest to stanowisko prywatnej osoby, pojedynczego usera. Jest to stanowisko administracji. Odwołałem się do tego w wiadomości, gdyż formularz zgłoszeniowy nie obsługuje takiej ilości znaków. Jaki tego finał? Ten sam administrator, który bronił kompletnego trolla, który po youtubie potrafił bluzgać po całej społeczności, wylewać wiadro pomyj i puszczać ciepłego siura na administrację wymawia magiczne słowa
Cytuj
Konsekwentnie mógłbyś opuścić to forum, bo wiem że masz dość.
Brawo. Post godzien administratora. Jeśli tak wyglądają relacje pomiędzy użytkownikiem a administratorem, to chyba Ziomal się pomyliłeś. Nie będę pisał dalej bo dokładnie w tym wątku http://eu07.pl/forum/index.php/topic,22406.msg316523.html#new widać czarno na białym, kto ma rzeczowe argumenty, a kto potrafi tylko odwracać kota ogonem, nie odpowiadać na pytania i zakładać kłódeczki. Sądzę, iż zmierza to wszystko w złą stronę. Jeśli dla Ciebie Ziomal bycie chociaż neutralnym w relacjach user – admin jest trudne, to może lepiej zrezygnuj, zrób sobie wolne, wyjedź na tydzień na Hawaje z kobietą albo zaproś ją do siebie, otwórz wino i oderwij się trochę od tego wirtualnego świata. Wygląda na to, że swoim bucowaniem i gburowaniem chcesz się podbudować. Nie masz ani jednego rzeczowego argumentu w dyskusji ze mną. Jesteś na spalonej pozycji. Nie masz prawa odbierać mi głosu. Zachowałeś się jak Kowi.

19
Inne niekolejowe / O definicji spamu w luźnym wątku
« dnia: 24 Października 2012, 20:08:37 »
Chciałbym przypomnieć zdanie Administracji, że
Cytuj
Nie po to promujemy nasz symulator aby reklamować i skupiać się na innych symulatorach na naszym prywatnym forum.

źródło: http://eu07.pl/forum/index.php/topic,20068.msg240304.html#msg240304

20
Wydział zamówień / Wykaz rzeczy potrzebnych do wydania DP2
« dnia: 14 Października 2012, 13:23:42 »
Witam,
LISTA RZECZY POTRZEBNYCH DO WYDANIA DP2:
SU46 i SU45:
- uruchomienie wszystkich lampek i hebelków na pulpicie
- poprawne ustawienie pivota dla nastawnika rozruchu
- sprawdzenie pivotów dla manometrów i termometrów
INNE LOKOMOTYWY:
a) silnik spalinowy
- charakterystyka mocy od prędkości obrotowej
- opory ruchu silnika (rozruchowe i zapłonowe)
- prędkość obrotowa zapłonu
b) dane regulatora prędkości
- zasada działania
- stopnie regulacji prędkości i mocy
c) prądnica
- wartości oporów poszczególnych uzwojeń, ilości zwojów
- zasada regulacji prądnicy
- pełna charakterystyka zewnętrzna prądnicy na różnych pozycjach nastawnika jazdy
- schemat połączeń uzwojeń
d) wzbudnica
- rodzaje uzwojeń, ilości zwojów
- zasada regulacji
- schemat połączeń uzwojeń
e) silnik elektryczne
- charakterystyka momentu od prądu
- charakterystyka prędkości obrotowej od prądu
- dokładna zasada działania układu sterującego bocznikowaniem ze wszystkimi zależnościami (najlepiej opis i schematy połączeń)
f) zabezpieczenia
- opis zabezpieczeń silnika spalinowego
- opis zabezpieczeń układu elektrycznego
g) ogrzewanie pociągu
- rodzaj ogrzewania, moc, opis elementów
- zasada włączania i wyłączania, sterowanie
h) modyfikacje obwodów
- zmiany podczas pracy awaryjnej
- zmiany wykonywane przez obsługę
i) dźwięki
- odgłosy najważniejszych urządzeń
- odgłosy silnika spalinowego na kilku stopniach regulacji
- odgłos turbosprężarki

21
Na warsztacie / Projekt ST43 (060Da)
« dnia: 27 Września 2012, 08:30:00 »
Bry,
 z miłą chęcią pragnę zaprezentować twórczość naszych TRSowych kolegów, a konkretniej kolegi MarcinaST43, który tworząc kapitalną kabinę i model zewnętrzny lokomotywy ST43 zechciał udostępnić mi pliki źródłowe owej twórczości, aby przenieść te zacne modele do naszego symulatora. Na chwilę obecną jest to wersja robocza jeszcze, bardzo proszę jakąś osobę o dokładnie obfocenie pod kątem tekstur oraz zwymiarowanie haslera RT9 oraz A16 w lokomotywie ST43.

22
Bocznica / Avatary
« dnia: 26 Września 2012, 16:18:47 »
Bry,
 proszę użytkowników o zagłosowanie w tej ankiecie, a administrację o wyciągnięcie odpowiednich wniosków z wyników. Avatar jest sprawą każdego usera, ale wchodząc na forum nie każdy ma ochotę oglądać panny z XXX, liżące się pary albo rzucające się w oczy animacje. Proszę ankietę traktować serio.

23
Pomoc w tworzeniu / Grubość ścian w kabinie EU07/ET41
« dnia: 23 Września 2012, 10:34:07 »
Witam!
 Z racji tego, że w realizacji wraz z paroma innymi pojazdami jest również i ET41, zdecydowałem się stworzyć od podstaw kabinę. Moje pytanie brzmi następująco: jaka jest wysokość słupków na suficie? Jaka jest grubość ścian w kabinie?

24
Bocznica / Wydzielone z: Kasacje taboru w 2012 roku.
« dnia: 17 Września 2012, 21:59:36 »
Niedawno obiło mi się o uszy w zakładach ZNLE że jedna jednostka miała pójść na modernizacje. Jeżeli się uda to będą sprowadzane następne egzemplarze. Nie wiadomo do końca ile w tym prawdy ale zamierzenia nadal są. :)
Tak i ma mieć napęd atomowy, a ze względu na budowę i kształty podobno może startować w kosmos. Planowane są podróże na Księżyc po nieodkryte jeszcze surowce.

Zabawne, jednak idzie na bocznicę.
Rozi

25
Wydział zamówień / Dźwięki do ST43
« dnia: 02 Sierpnia 2012, 17:28:08 »
Witam,
 sprawa jest prosta. Trzeba pogadać z jakimś w porządku mechanikiem albo postawić flaszkę i poprosić, żeby na postoju rozkołysał silnik rumuna do maksymalnych obrotów. Należy robić to stopniowo, co pozycję nastawnika. Dźwięk najlepiej jakby trwał z 3-4 sekundy na jednej pozycji nastawnika bo wtedy są największe szanse na wyciągniecie dźwięków.

26
Podobno w TVN24 znowu mówili o przypadku, że pociąg został skierowany na zły tor, ale maszynista w porę to zauważył. Ktoś może potwierdzić/zna szczegóły?

EDIT

Cytuj
Pociąg pasażerski relacji Opole - Wrocław skierowano na zły tor. Zauważył to maszynista, który natychmiast zatrzymał skład. Nie wiadomo, co było przyczyną pomyłki, wyjaśni to specjalna komisja. "Mógł zawieść sprzęt albo ludzie" - powiedział w rozmowie z redakcją Kontaktu 24 Krzysztof Łańcucki, rzecznik PKP PLK. O zdarzeniu jako pierwszy poinformował nas portal lokalny 24opole.pl.
http://kontakt24.tvn.pl/temat,pociag-skierowano-na-zly-tor-maszynista-zatrzymal-sklad,42521.html?categoryId=2

Wiadomość zgłoszona do moderacji - słuszna sugestia, że powinno jednak to być w oddzielnym wątku. Przenoszę.
ZiomalCl

27
Pomoc doraźna / Problem z 3dsem
« dnia: 06 Marca 2012, 15:20:35 »
Witam!
 Od niedawna (tygodnia) mam problem z tworzeniem. Mianowicie 3ds się fochnął i wywala błędy, które uniemożliwiają kontynuowanie pracy a niekiedy nawet uszkodzenie pliku, na którym się pracuje. Załączam dwa screeny, na jednym widać czerwone krawędzie, które się pojawiają chwilę przed błędem a potem wyskakuje samo okienko z błędem. Jaka jest przyczyna i jak temu zaradzić?

28
Bocznica / Wydzielone z: EP07-1041
« dnia: 21 Stycznia 2012, 18:10:58 »
BTW Czyli można powiedziec że to taki świerzy budyn? Skoro jedynie jeździł ponad rok do tej pory i potem stał? ;) Zastanawia mnie, z jakiego powodu aż tak długo ją klepali. Przecież to zwykła blacharka.
Jaki budyń? Świerzy? A może świeży?

Pioko17 poprawił błąd. Usuwam, żeby nie zaciemniać wątku.
ABu

29
Bieżące kolejowe / Kasacje taboru w 2012 roku.
« dnia: 05 Stycznia 2012, 20:31:48 »
Witam!
 Zakładam wątek w celach informacyjnych, czyli co, gdzie i jak.
Już wiadomo że status OS w Poznaniu otrzymały:

EU07 – 225
ET22 – 195
ET22 – 198
ET22 – 199
ET22 – 206
ET22 – 214
ET22 – 218
ET22 – 219
ET22 – 239
ET22 – 244
ET22 – 245
ET22 – 247
ET22 – 258
ET22 – 271
ET22 – 277
ET22 – 294
ET22 – 295
ET22 – 306
ET22 – 312
ET22 – 324
   
SM03 – 009
SM03 – 043
SM30 – 111
SM42 – 328
SM42 – 341
SM42 – 423
SM42 – 428
SM42 – 446
SM42 – 481
SM42 – 532
SM42 – 630
SM42 – 650
SM42 – 652
SM42 – 656
SM42 – 708
SM42 – 738
SM42 – 890
ST43 – 185
ST43 – 259
ST43 – 260
ST43 – 399

oraz w Szczecinie:

ET22-175
ET22-233
ET22-253
ET22-401
ET22-413
ET22-454
ET22-458
ET22-459
ET22-461
ET22-486
ET22-495
ET22-523
ET22-544
ET22-558
ET22-588

Zapowiadają się w tym roku wielkie czystki, coś ala `98, ktoś wie skąd takie a nie inne decyzje odnośnie konkretnych numerów? Część jest po modernizacji, mają nowe halogeny, 2 przewody powietrzne, szyby elektrogrzewcze, nowe styczniki i jeszcze parę elementów. Magicznym hasłem jest 32 lata lub więcej, ale są maszyny, które mają jeszcze ważne świadectwo dopuszczenia (np. 22-306). Proszę o konkretne wypowiedzi osób, które znają temat.

30
Wydział zamówień / Zdjęcia na teksturę szyny
« dnia: 30 Listopada 2011, 19:43:42 »
Witam!
 Zgłaszam zapotrzebowanie na zdjęcia na tekstury szyny. Wystarczy zdjęcie z boku i z góry.

Strony: [1] 2 3 ... 7