Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - bsawicki4

Strony: [1]
1
Uruchamianie Symulatora / Problem z ruszeniem
« dnia: 19 Sierpnia 2023, 23:42:25 »
Po podłączeniu lokomotywy i odhamowaniu składu - pociąg i tak nie rusza. Wygląda mi to, na jakiś rodzaj założonych płoz lub zaciągniętych hamulców ręcznych. Miałem już kilka takich składów na L053 i na Drawinowie. Problem ten występuję po wydaniu najnowszej wersji teraz praktycznie na każdym składzie jaki podłączam do danej lokomotywy. O co tu może chodzić? Czy coś się zmieniło w takim razie w kwestii podłączania i odhamowywania składów?

2
Bocznica / Jak zrobić prostą scenerię bez 3ds max?
« dnia: 08 Lutego 2011, 20:05:14 »
Witam.

Mam pytanie. Jak można zrobić trasę bez użycia 3ds max? Chciałbym sobie zrobić prosty długi tor o długości 35 km do testowania składów, bo ponieważ na TD ciągle się wykolejam z powodu dużej szybkości.

1. Zdanie rozpoczynamy wielką literą. Na końcu zdania pytającego stawiamy znak zapytania.
2. Nie wysiliłeś się z szukaniem.
3. Bocznica.
Rozi

3
Uruchamianie Symulatora / Problem z załadowanie scenerii Drawinowo
« dnia: 30 Stycznia 2011, 17:32:36 »
Mam problem z załadowanie tej scenerii z załączeniu log.txt.Załadowanie samej scenerii bez taboru kończy się takimi dwoma komunikatami: Track does not exist ""
Scene parse error near node

Post jest niezgodny z wątkiem ZANIM NACIŚNIESZ WYŚLIJ. Proszę uzupełnić braki w pierwszym poście. Inaczej temat poleci na bocznicę.
libertyn89

4
Trasy / Problem z trasą Tarniowo
« dnia: 29 Grudnia 2010, 22:33:51 »
Mam problem ze składem, który jedzie niewłaściwie na bocznicy elektrowni. Mianowicie zjeżdża z właściwego toru (niebieskie cyfry) na zwrotnicy zaznaczonej na czerwono (1 zdjęcie) i zajeżdża na tor umieszczony w drugim zdjęciu, a potem zatrzymuje się na nim i nie mogę wyjechać na trasę pociągiem towarowym.Co jest nie tak. Nic nie grzebałem w plikach i mam najnowszą wersję "smyka".

5
Bocznica / Odp: Linia nr 91 - Kraków Bieżanów - Bochnia
« dnia: 28 Grudnia 2010, 18:32:04 »
jak się tak wszyscy rozkręciliście się to może zróbcie kawałek CMK do Zawiercia. :)

Uważaj. Póki co widzę, że to Ty się rozkręcasz ze swoimi postami z masą błędów.
ZiomalCl

Strony: [1]