Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - bprog

Strony: [1]
1
Bocznica / Odp: Poprawki EN57
« dnia: 01 Lipca 2017, 00:12:44 »
Crashuje

2
Forum / Ignorowanie / czarna lista
« dnia: 17 Lutego 2017, 14:25:04 »
Czy na forum jest obecnie możliwość dodania kogoś na "czarną listę", tak jak, na przykład, na Skyscrapercity? Udziela się tutaj pewna osoba, której nie mogę znieść ze względu na wywyższający się ton wypowiadania się (podobnie jak na niesławnym forum elektroda). Jeżeli nie ma takiej opcji - czy może ona zostać dodana? Byłbym wdzięczny.

3
Cytuj
Pierwszy przetarg na zakup składów zespołowych dla PKP Intercity rozstrzygnięty. 20 nowoczesnych pociągów, które mają rozwijać prędkość nie mniejszą niż 160 km/h, wyprodukuje w Polsce konsorcjum Stadler i Newag. Wartość kontraktu to ponad 1,5 mld zł. Część środków przewoźnik pozyska z Unii Europejskiej z Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko.

http://intercity.pl/pl/site/o-firmie/aktualnosci/kontrakt-na-zakup-20-skladow-zespolowych-pkp-intercity-s.a.-dla-stadlera-i-newagu.html

4
Cytuj
Pracownicy spółki przerywają milczenie i mówią reporterowi Radia RAM o praktykach stosowanych przez pracodawcę. Okazuje się, że przynajmniej od dwóch lat w szynobusach wyłączone są systemy rapid.

http://www.radioram.pl/articles/view/24147/Kolej-oszczedza-na-hamulcach-To-nie-zart

5
Tabor / [solved]Instalacja ET21-106
« dnia: 20 Marca 2013, 19:05:56 »
Po przeciągnięciu skryptu instalacyjnego starter upiera się 0%. Po kliknięciu instalacji wydaje się migać okienko wypakowywania plików. Próba uruchomienia jako administrator powoduje, że starter wogóle nie wykrywa, że coś się do niego przeciąga.
http://youtu.be/j5zkQZnfKPc (proszę wybaczyć, youtube się zbuntował - muszę wgrać jeszcze raz)
(W razie złego działu proszę przenieść do działu Rainsted - nie mogłem się zdecydować gdzie to bardziej pasuje)

6
Bocznica / Odp: Kupno telefonu.
« dnia: 11 Marca 2013, 18:17:40 »
A nawet działa!

Reg. Zakazy: 12
Bocznica.
Rozi

7
Rainsted / [Solved]Rainsted zapomina ustawienia.
« dnia: 29 Stycznia 2011, 09:29:10 »
Sprawa przedstawia się następująco: po zniknięciu wszystkich plików .chk z MaSzynowego folderu postanowiłem ją przeinstalować. Wszystko ładnie pięknie, poszła paczka, SP1, i patch, działa OK z tym że... Rainsted za chiny ludowe nie chce "zapamiętać" trybu na jaki go nastawiłem. Wybieram "normalny" - po zamknięciu i ponownym uruchomieniu jest "prosty". Tak samo z innymi. ZAWSZE sam się przestawia na "prosty".
Dodam tylko, że na mojej starej paczce przed re-instalacją nie było SP1 i patcha, a działało prawidłowo. Oczywiście uruchamiam starter w uprawnieniami administratora, system Windows 7 Home Premium PL, GeForce G210 M, Intel Pentium Dual-Core T4300 2.10 Ghz.
Podaję na wszelki wypadek :)

Rozi

8
Forum / Podwojenie wątku
« dnia: 30 Grudnia 2010, 21:33:37 »
No więc wchodzę na forum i przeglądam kategorie. Bieżące kolejowe - Nieprzeczytane, więc klikam i jakie było moje zdziwienie gdy zobaczyłem że wszystkie tematy przeczytane. Więc wracam na główną a tu wyświetla że tam są wciąż wątki nieprzeczytane! Więc sprawdzam jakie - "Migotanie ekranu". Hm, myślałem że to jest tuta... O rety. Co się stało? Ten sam wątek w dwóch kategoriach? (Zdjęcie w załączniku)
Ciekawi mnie dlaczego tak się stało i czy tylko ja mam taki problem?

9
Bocznica / Odp: SN61-183 się wykoleił
« dnia: 27 Listopada 2010, 19:52:39 »
Hehehe. Miałem nim jechać, ale zaczęli mówić że "to tylko dla VIP-ów!" No to mieli zabawę te VIP-y :)

Śmierdzi szyderstwem, przeczytaj regulamin forum. Bocznica.
Krzysiek626

Strony: [1]