Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Pokaż wątki - pborowiak

Strony: [1]
1
Poszukuję, chcę zrobić / Linia 198
« dnia: 05 Października 2020, 14:47:11 »
Poszukuję osoby będącej w stanie wykonać kompletną scenerię krótkiego, realnego odcinka i wraz ze stacjami i najbliższym otoczeniem (kilka bloków, kilka do kilkunastu budynków otoczenia). Jednotor z Pyskowic Miasta i wjazd do st. Pyskowice; z jednym prostym scenariuszem (jazda tam i z powrotem). Jestem w stanie dostarczyć mapy, wymiary, zdjęcia i inne potrzebne materiały. Niestety z racji nadmiaru obowiązków brak czasu aby nauczyć się modelowania i całej reszty. Sceneria miałaby służyć jako realna pamiątka po linii 198 oraz możliwie wizualizacja szlaku po jego odbudowie. Jestem w pełni świadom wymaganego czasu i nakładu pracy aby coś takiego stworzyć, dlatego jestem w stanie zapłacić za jej wykonanie.

Przez pewien czas był pomysł aby podłączyć się do projektu KPK-LK, niestety w Maszynie nie jest na ten moment rozwijany, dlatego szukam osoby, która zacznie ze mną "od zera".

2
Trasy / Radio w Żernikach - l. 053 służba osobowy
« dnia: 21 Sierpnia 2011, 17:56:59 »
Przemierzając linię 053 na nowym scenariuszu mały błąd. Przed podjazdem pod wjazdowy do Żernik dyżurny informuje nas o "podanym wjeździe" i...nie przestaje. Wygląda to tak, że od tego momentu do końca służby słychać ten komunikat.

Podaję link do filmu gdzie widać o co mi dokładnie chodzi : http://www.youtube.com/watch?v=IOG_DbTDtik&feature=channel_video_title

Scenerię na tym scenariuszu odpalałem do tej pory 4 razy, i dzieje się tak od 2-giego odpalenia. Nie grzebałem nic w eventach, plikach scenerii i innych takich. Użyta najnowsza paczka całościowa i EXE_133. Poniżej końcówka loga z tej służby.

EVENT LAUNCHED:
wjazd_debica4_sem_info
Type: GetValues
EVENT LAUNCHED:
posterunek1_b_sem_info
Type: GetValues
EVENT LAUNCHED:
tunel_o_sem_info
Type: GetValues
Missed model dynamic\pkp\en57_mod_v1\passengers.t3d
EVENT ADDED TO QUEUE:
wjazd_debica4_sem_info
EVENT ADDED TO QUEUE:
tunel_o_sem_info
EVENT ADDED TO QUEUE:
posterunek1_b_sem_info
EVENT LAUNCHED:
wjazd_debica4_sem_info
Type: GetValues
EVENT LAUNCHED:
posterunek1_b_sem_info
Type: GetValues
EVENT LAUNCHED:
tunel_o_sem_info
Type: GetValues
Missed model dynamic\pkp\en57_mod_v1\passengers.t3d
EVENT ADDED TO QUEUE:
wjazd_debica4_sem_info
EVENT ADDED TO QUEUE:
tunel_o_sem_info
EVENT ADDED TO QUEUE:
posterunek1_b_sem_info

3
Żaden z Was dobrze nie napisał bo tytuł brzmi : "Bezpieczeństwo na kolei po łotewsku".

4
Inne niekolejowe / Nowe pojęcie "Elektrowozu"
« dnia: 08 Lipca 2011, 15:54:04 »
http://moto.gadu-gadu.pl/5626611250636912794/galeria-dnia-elektrowoz-opel-ampera-w-polsce-kupicie

Pierwszy raz się spotkałem z takim określeniem samochodu elektrycznego. Zobaczcie sami ; )

5
Bocznica / Wydzielone z: Galeria screenów.
« dnia: 02 Lipca 2011, 13:39:24 »
Duży ruch na stacji Lubliniec. Kolejno wymienione składy: EP07-426 z TLK 11321, ET22-256 z IR do Lublińca, EP09-034 + EP09-035 z EX "Pogórze". EP09-035 jako podsył.

Umknął mi wątek w "Publikacjach", czy te tekstury dziewiątek jeszcze nie zostały wydane? Z tego wątku http://eu07.pl/forum/index.php/topic,18897.0.html wynika, że są one jeszcze na warsztacie a to chyba niezgodne z zasadami tego wątku?

Sprawdź następnym razem co napisano w pierwszym poście.

REWIZOR

6
Bocznica / Wydzielone z: Co jest obecnie największą wadą MaSzyny?
« dnia: 22 Czerwca 2011, 22:03:01 »
Dajesz pomysł konkursu na takie coś pomimo tego, że nic nie wniosłeś od strony technicznej? :P
A to teraz trzeba coś najpierw zrobić, żeby "rzucić" propozycją? Może i powtarzam, po prostu uważam, że jest to warte polecania innym użytkownikom ;)

Proszę moderatora o usunięcie tego posta (lub przeniesienie na bocznicę). Sprawę "konkursu" omówiliśmy z KormaK'iem na PW i nie potrzeba tu więcej offtopic'u. Dziękuję.

Zrobione.

Kamils.

7
Bocznica / Odp: Galeria screenów.
« dnia: 19 Stycznia 2011, 11:29:07 »
Powrót do przeszłości. EP08-001 i kilkunastowagonowy pośpiech... Ile ja bym oddał za takie składy...

Przypominam, że tu wstawia się wartościowe screeny, a nie pustynie. Może zacznij pracować nad jakością, a nie nad ilością.
Rozi


^Sam jesteś pustynia. Ja nie wiem o co wam chodzi z tymi screenami, czepiacie się szczegółów...Pozdrawiam

Polemikę z moderatorami prowadzimy przez PW. Zgadzam się z Rozim - poszedłeś w ilość a nie jakość. Np. na pierwszym screenie z Twojej poprzedniej wiadomości ciężko jest się w ogóle doszukać składu...
Quark-t

 A ja Ci coś obiecałem, jak nie przestaniesz. Dotrzymuję słowa.
ZiomalCl


Ponieważ zaczęła się dyskusja a w tym wątku nie prowadzimy dyskusji, przesuwam na bocznicę.

REWIZOR

8
Rainsted / Rainsted nie odpowiada
« dnia: 19 Stycznia 2011, 11:48:54 »
Witam. Na moim 2-gim komputerze, gdzie mam MaSzynę od niedawna nie ma internetu. Dzisiaj po włączeniu programu Rainsted wyskoczyło mi okienko z zapytaniem czy "Sprawdzić czy jest nowsza wersja ?". Anulowałem i tak jak zniknęło okienko z zawiadomieniem dalej nie działo się już nic. Rainsted się wyłączył.

Gdy spróbowałem włączyć go ponownie, wyskoczyło mi ponownie okno z tym zapytaniem a oprócz tego jeszcze jedno, żółte z napisem "Rainsted" (to, które pokazuje się przy uruchamianiu). I teraz problem. Czy nacisnę "OK" czy "Anuluj" w oknie z zapytaniem o szukanie nowszej wersji starter się nie włącza. Pozostaje tylko to żółte okno, a i przy okazji ścina mi komputer i potrzebny jest reset. Co mogę zrobić ?

EDIT : Przed chwilą spróbowałem jeszcze raz, i starter się włączył ale wygląda tak jak na obrazku poniżej...I tak w kółko.

9
Bocznica / Zażalenie
« dnia: 10 Sierpnia 2010, 13:56:21 »
Witam. Jestem oburzony tym co eu07.pl robi z nowymi użytkownikami forum. Wydałem wagony do testów, które były przeróbką tekstur pod wagony Z1. W poście zaznaczyłem iż nie jest to specjalny model wagonu 158 i 159A (przejścia międzywagonowe itp.) jednak chyba kolega @EU40 nie zauważył tego i już wyleciał do mnie z pretensjami.

Piszę to tu bo chcę aby wszyscy widzieli jak traktujecie początkujących twórców.
Namalowałeś czarny pas a okien ni śladu. - Chyba jesteś ślepy @EU40
Nie ma okien od WC - poszukaj na internecie zdjęć i popatrz czy są w oryginalnych wagonach.

Tradycyjnie pewnie dostanę teraz bana - nie obchodzi mnie to.
(Nie)pozdrawiam Rewizora i inne osoby które skutecznie dążą do tego aby nikomu nie chciało nawet próbować stworzyć czegoś nowego do Symulatora. *** Off !

Bocznica.
ZiomalCl

 To nie miejsce na szopki.
ZiomalCl

10
Bocznica / Wagony bezprzedziałowe 158 i 159A
« dnia: 09 Sierpnia 2010, 18:59:28 »
Witam !
Na początek, jako iż jest to mój 1-wszy post chciałbym się przywitać. Mam na imię Piotr, jestem ze Śląska - no i dosyć już gadania od rzeczy.

Ostatnio patrząc na składy niektórych EIC pomyślałem, że mógłbym zrobić sobie teksturkę takiego 158 albo 159A. No i zrobiłem, tylko tak...

Zdaję sobie sprawę z tego, że nie jest to najwyższa jakość. Tekstura to "repaint" wagonu Z1, wykonałem ją dla osób takich jak ja...chcących pociągnąć za sobą coś czego w maszynie nie ma a nie potrafią modelować. Jeżeli znalazłby się ktoś chętny do wymodelowania wagonu z chęcią podeślę zdjęcia na tekstury lub je wykonam.

Na razie przedstawiam screeny wagonów, które udało mi się wyskrobać. (Dla osób, które chciałyby sobie pobrać taki wagonik umieszczę niedługo link)

PS : Jeżeli nie ten dział to przepraszam. Mam nadzieję, że nie skasujecie tematu a pomożecie mi w tworzeniu wagonu/ów.

Witaj. Prośba: pisz poziomo, nadawaj wątkom konkretniejsze tematy i umieszczaj screeny w załączniku (w opcjach dodatkowych w czasie pisania wiadomości). Te dwa ostatnie elementy proszę poprawić w tej wiadomości. Resztę w sprawie publikacji napisał @adsim
Quark-t

Strony: [1]