Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - dehu

Strony: [1] 2 3
1
Pomoc doraźna / Odp: Problemy z paczką użytkową MaSzyna_15_04
« dnia: 17 Kwietnia 2015, 21:33:31 »
Dodane.

2
Pomoc doraźna / Odp: Problemy z paczką użytkową MaSzyna_15_04
« dnia: 17 Kwietnia 2015, 19:16:45 »
Nie wczytują się tekstury pojazdów. Instalowałem dwa razy. Na różnych trasach.

3
Są zacnie zrobione.. ale sam przyznasz, że problem tras to jest bolączka Symka nad którą twórcy muszą sie pochylić. Jest ogromna ilość tekstur taboru, a nie ma nim po czym jeździć poza kilkoma pozycjami. :( I nie wytykam komuś skoro sam nie robię, ale zwyczajnie nie mam na to czasu ani umiejętności. Nie lubię tylko gdy ktoś rzuca się z motyką na słońce, obiecuje gruszki na wierzbie a potem to przepada bez echa. W tym wypadku wiem po sobie bo mam układ torowy Śląska w TRS i tylko układ bo na resztę zabrakło chęci i czasu.

4
A że tak spytam autora scenerii: czemu nie opublikujesz tego co już masz? Pracujesz nad trasą już 3 lata, pracuj sobie dalej, ale pokaż już co osiągnąłeś. Tras jest w MaSzynie jak na lekarstwo. Za chwilę się okaże, że zrobisz 500 km torów, a FPS będzie tak niski, że nie da rady pojeździć.

Nie nagabujemy.
Bocznica.
Rozi

5
Bocznica / Odp: Temat prosty a wiele mówiący "Burdel"
« dnia: 28 Września 2008, 23:35:07 »
Jeju jacy wy wszyscy cwani jesteście.. aż sie żygać chce jak widze takich kozaków :/
Wchodze tu raz na pół roku sprawdzić czy ktoś tu w końcu ZMĄDRZAŁ czy nadal panuje tu taki sam burdel jak zawsze, i niestety z przykrością stwierdzam, że jak dla mnie ten projekt jest martwy. Każda szanująca sie strona pilnowałaby downloadu, akutalizacji, a tutaj nadal uprawia sie prywate.. Każdy robi co chce, udostępnia jak chce, w efekcie jest jeden wieli bajzel. A tak sie to pięknie zapowiadało pare lat temu. Serce sie kraje jak widze jak to zadniedbaliście.
A jak mi któryś wyskoczy "zrób sam paczki żeby wszystko działało" to ja powiem "ok - zróbcie mnie moderatorem, dajcie dojście do każdego zakamarka strony". Bo u szczytu władzy każdy jest cwany, ale prawda jest taka, że jak tu wejdzie ktoś nowy to nie ma szans żeby sie odnaleźć.
 Obrażanie społeczności twórców i użytkowników symulatora.
Akvin

6
Forum / Wyraź swoją opinie
« dnia: 21 Stycznia 2007, 21:13:53 »
no dobra.. to mi teraz pomóżcie.. wpisałem w szukajke "paczka całościowa" i wyswietla mi 3 strony, ale w żadnym z postów jakiś konkretów.
Tak więc GDZIE są dodatki? Wejdzie sobie na strone trainza, tam jest wszystko ładnie udostępnione, a jeśli narzekacie na brak miejsca do składowania, to niech chociaż pisze twórca jednego posta z linkiem, bez możliwości odpisywania, bo potem sie robi bałagan. Zły pomysł?
Sory, ale gdybym ja tu miał jakieś wyższe stanowisko, to bym sie za to wziął. Przez ponad rok czasu nie zostało zrobione nic w sprawie bałaganu z downloadem :/ taka moja opinia.

7
Forum / Wyraź swoją opinie
« dnia: 20 Stycznia 2007, 12:27:08 »
Witam.
Nie było mnie tu z rok albo i więcej, kiedyś śledziłem forum na bierząco, i widziałem na nim straszny bałagan, wróciłem po roku, widze, że zmiło sie zdjęcie na głównej stronie --> ok, spróbuje, ściągnąłem na nowo unoffa, działa fajnie, ale trasy? nadal tu panuje samowolka.. jest taki dział download, ale nikomu sie nie chce chyba na nim udostępniać tego co stworzył. :/ a wy tylko potraficie wprowadzać jakieś kary i pochwały! Ja wystawie jedną ogromną pochwałe dla kogoś kto stworzy spis linków do tych tras! Czasem odnosze wrażenie, że robicie sobie te trasy tylko dla siebie. A jak tak to ta strona nie ma sensu, bo wymieniać sie możecie między sobą, bez konieczności "udostępniania" tras na necie.

8
Publikacje / Trasa w góry na Mazury
« dnia: 21 Grudnia 2005, 07:00:17 »
wyjdzie jakaś poprawka tej trasy? tzn. zostaną usunęte błędy? czy  szans brak?

9
Publikacje / Sceneria w pięć minut ;-)
« dnia: 19 Grudnia 2005, 07:08:29 »
dać wam palec a wy zaraz sięgacie do ramienia.. :/ dajcie że mu troche luzu, "zrób to, zrób tamto". To miała być krótka trasa dla zabicia czasu, a wy zaraz stawiacie wymagania jak dla długiej trasy którą robi sie wiele tygodni.. Gościu sie wykazał i bardzo ładnie więc nie naciskajcie tak, mnie by sie odechciało dalej robić.

10
Publikacje / Sceneria w pięć minut ;-)
« dnia: 16 Grudnia 2005, 23:04:57 »
no i pięknie :) w sam raz do zabicia nudy.. zdążyłem sie wykoleić :)

11
Pomoc w tworzeniu / Kilka pytań - o co chodzi?
« dnia: 14 Grudnia 2005, 19:57:39 »
ja patrze :) stoje sobie na przejeździe, patrze jak pociąg odjeżdża i czekam aż sie otworzą ;p no ale może masz racje.. wątek zamknięty

12
Pomoc w tworzeniu / Kilka pytań - o co chodzi?
« dnia: 13 Grudnia 2005, 22:31:26 »
nie no.. ja tylko pytam czy takie coś jest możliwe.. tras na dzień dzisiejszy tworzyć nie potrafie, pytałęm z ciekawości bo jak dotąd nie ma chyba trasy na której otwierały by sie rogatki..  przepraszam jeśli sie myle i kogoś obraziłem

13
Pomoc w tworzeniu / Kilka pytań - o co chodzi?
« dnia: 11 Grudnia 2005, 23:43:13 »
Sory że wchodze komuś w wątek, ale czy w Symku nie ma polecenia otwierającego szlabany? Zamykanie odbywa sie czasowo, czy przejechanie przez jakiś punkt powoduje ich zamknięcie?

14
Na warsztacie / PRZEDSMAK SCENERII: kurczakowo...
« dnia: 08 Grudnia 2005, 22:44:44 »
Brawo! To mi sie podoba.. Screeny ze zrobionej już trasy, a nie obiecywanie nie wiadomo czego, a potem wielomiesięczne czekanie na "bele co".

A takie pytanie poza konkursem:
1. Będą kible? 1,2 składowe? jeśli 2 będa sie otwierały drzwi?
2. Widze ładne przejazdy kolejowe, szlabany będą sie zamykały i ostrzegały dzwonkiem?
3. Będzie ruch innych składów? nic tak nie nudzi jak ciągłe S1 na semaforze

Owocnych prac :)

15
Na warsztacie / Trasa Grandowo - Kamazowo
« dnia: 07 Grudnia 2005, 17:26:46 »
a tak nawiasem mówiąc.. mam nadzieje że autor sie postara, i nim wypuści trase na forum, sprawdzi ją dokładnie kilka razy, żeby później nie pojawiały sie posty żę ktoś czegoś nie umie uruchomić, tabor taki że nikt go nie ma, i pełno jakiś innych błędów.. Poprostu licze że autor pokaże klase, a nie zrobi coś na odp...l powodzenia

16
Na warsztacie / Trasa Grandowo - Kamazowo
« dnia: 07 Grudnia 2005, 07:26:32 »
Na trasie Jelitkowo o ile sie nie myle stał taki wagonik pasażerski, (stacja koło długiego mostu)

17
Infrastruktura kolejowa / odstępy drutów
« dnia: 25 Listopada 2005, 19:16:35 »
Tak sądze że to może być nie prawda, bo szyny mają odstępy.. Mogło CI sie pomylić z uszynienem, o któym mowa tutaj: http://transportszynowy.200.pl/trakcja.html#uszynienie

Czyżby nikt nie znał odpowiedzi na to pytanie?

18
Infrastruktura kolejowa / odstępy drutów
« dnia: 25 Listopada 2005, 18:18:01 »
Wiem że nie należy odgrzebywać starych wątków ale nie widziałem sensu zakładać nowego.. Niech mi ktoś powie, na jakiej zasadzie działają sygnalizatory świtlne, tzn. ciagniete są pod ziemią setki km kabli? Każdy osobno do każdej żarówki w sygnalizatorze??

19
Bocznica / Nebula
« dnia: 17 Listopada 2005, 23:39:08 »
Długo myślałem czy otworzyć stary wątek z zeszłego roku (Nebula = Yeti), czy nowy, wybrałem moim zdaniem mniejsze zło, najwyżej prosze go przenieść na bocznice.
Zastnawiałem sie ostatnio nad sensem tego słowa, co ono właściwie oznacza, czy tylko wymysł kolejnej wersji jak np xyz, czy ma w sobie jakieś głębsze znaczenie. Nie zawracałem dupy adminowi i zasięgłem rady google.pl
Znalazłem takie informacje:
http://www.proszynski.pl/asp/fiszka.asp?ksiazka_id=924
Fantastyczna książka, wg niektórych forumowiczów to określenie jest bliższe, wg innych może być takie:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Nebula
Druga pod względem ważności nagroda w świecie literatury fantastycznej..  Z tego co wiem programowanie to takie pisanie robaczków, dla mnie to fantastyka więc..
Być może pod koniec kwietnia (specjalnie nie napisze daty rocznej) wręczymy twórcą wspaniałą nagrode, lub inaczej, oni wręczą nam drugą pod względem ważności.. pierwszą była by MaSzyna.. Myśle że nic nie pokręciłem..
Pozdro dla cierpliwych i wyrozumiałych ludzi, którzy spełniają marzenia małych dzieci..

20
Bieżące kolejowe / Trainz Railroad Simulator 2004
« dnia: 17 Listopada 2005, 23:08:34 »
Możliwe żebym miał Trainza 2006? bo tak mi pisze.. no ale, grałęm w to, i rzadko udawało mi sie wyhamować na stacji, jak miałem do wyboru sterowanie jak kolejką lub prawdziwe to wolałem to pierwsze bo przynajmniej pociąg hamował..  w Symku nie ma tego wyboru i b. dobrze bo przynajmniej czuje sie realność jazdy (choć to mogą ocenić fachowcy bo nigdy nie prowadziłęm pociągu). Trainz to faktycznie zabawka, która mogła by być dużo lepiej dopracowana..

21
Bieżące kolejowe / Trainz Railroad Simulator 2004
« dnia: 17 Listopada 2005, 07:08:34 »
Nie ma forów o tematyce Trainz? i piszesz to tutaj? To jak wrzucenie kamienia do ula..

22
Bieżące kolejowe / Kilka ciekawostek może ktoś coś z tego zrobi ;) ?
« dnia: 15 Listopada 2005, 22:16:58 »
To pytanie co to jest, co wygląda jak małe kółeczka, to dwa "walce" służące do podtrzymania stropu, mające na celu zapobieganie pęknięć, dzięki temu kontrukcja może sie delikatnie ruszać, takie samo jest na mostach.. Wygrałem? :)

23
Bieżące Symulatorowe / Pomysł symulatora katowickiego tramwaju
« dnia: 08 Listopada 2005, 22:43:24 »
Cytat: "Quark-t"

Czyżby w MOTORZE taki sam rozłam jak i u nas?


a jest jakis rozłam??

24
Bocznica / Wszystko o tworzeniu tras!
« dnia: 02 Listopada 2005, 18:25:56 »
Ja mam 3ds maxa 6, próbowałem otworzyć jakieś pliki z gotowymi trasami żeby zobaczyć czy wogóle dam rade coś stworzyć, ale żaden plik nie chciał sie uruchomić.. Jaka musi być jego końcówka? Skrypty to rozumiem, że musze coś ściągnąć żeby dostosowac 3ds'a do tworzenia tras ??

25
Bieżące kolejowe / Społeczne i ekonomiczne aspekty rozwoju PKP
« dnia: 23 Października 2005, 22:31:35 »
Też byłem zdziwiony.. Pokazałbym to w szkole bo nikt w klasie nie docenia kolei poza mną :) Chociaż hasła w stylu "40 TIRów" są troche banalne :) bardziej obrazowe

26
Bocznica / Kraków Główny - Kielce
« dnia: 23 Października 2005, 22:27:30 »
Przecież sam sobie zaprzeczasz! Skoro od dawna śledzisz rozmowy, to napewno natknąłeś sie na post w stylu "zróbcie trase z Zakopanego na Hel". Więc nie rozumiem skąd taka prośba.. Bo średnio raz na 2 miesiace pojawia sie taki tekst..

27
Bieżące kolejowe / Społeczne i ekonomiczne aspekty rozwoju PKP
« dnia: 23 Października 2005, 10:05:12 »
http://www.pkp.pl/zobacz_i_porownaj.pps#284,1,Społeczne i ekonomiczne aspekty rozwoju Polskich Kolei Państwowych   Warszawa, listopad 2004

28
Publikacje / Trasa w góry na Mazury
« dnia: 19 Października 2005, 22:24:27 »
Cytat: "dehu"


EDIT: Zapoznaj się z Tutorialem kolegi @Jarasa. Chłop się namęczył piszac to dla Was wiec poczytaj sobie, może nie bedziesz takich postów pisał w przyszłości.
Mode


No ja potrafie zmieniać loki ingerując we wpisach, i tylko grzecznie prosze kolege żeby stworzył też trase z innym składem (tak co by sie nie męczyć), nie musi jej spełniać, wyraziłęm jedynie swoją opinie

29
Bieżące kolejowe / [Film] Lokomotywa dwusystemowa 1822
« dnia: 17 Października 2005, 22:59:10 »
Toż to Rybnicka jednostka :) o ile sie nie myle.. Przy okazji.. mam takie pytanie.. Gościu w mojej szkole wykładający na przedmiocie "Środki transportu" wmawiał mi ostatnio że nie wie nic o prywatnych przewoźnikach na Polskim rynkuk kolejowym, że jest tylko PKP i podległe im spółki.. Prawda to? bo z tego co ja rozumuje w mojej małej główce to jest kilka prywaciarzy.. jednym z nich jest chyba właśnie te PTKK ??

30
Publikacje / Trasa w góry na Mazury
« dnia: 16 Października 2005, 22:58:47 »
Sory że sie wtrącam, ale czy tam będzie tylko ten diselek? Strasznie nie lubie nim jeździć... Więc moja petycja brzmi: Prosze o inny lok :)

EDIT: Zapoznaj się z Tutorialem kolegi @Jarasa. Chłop się namęczył piszac to dla Was wiec poczytaj sobie, może nie bedziesz takich postów pisał w przyszłości.
Mode

Strony: [1] 2 3