Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - tomasz9992

Strony: [1] 2 3 4
1
Bocznica / Odp: Moja skromna galeria filmowa...
« dnia: 04 Stycznia 2009, 14:52:22 »
A ten link co podał _MK_EU7 czym się różni od Twojego? Tym, że w jednym jest strona pierwsza, a w drugim druga? Ten temat można wywalić na bocznicę albo scalić z tym co podałeś.
Można scalić, po prostu niech będzie jeden temat z tych co zostały teraz założone.
 Jeżeli handlujesz/rozpowszechniasz nieopublikowane dodatki do symulatora Maszyna424 otrzymujesz permanentnego BANA, którego nie zdejmujemy.
Jeżeli pobierasz nieopublikowany plik od osoby, która nie jest autorem niepublicznego dodatku, a sam nie należysz do grupy DEVS/BUGS jesteś traktowany na równi jak to Ty rozpowszechniałbyś niepubliczne dodatki do symulatora Maszyna424. W wyniku tego również otrzymasz permanentnego BANA, którego nie zdejmujemy.

REWIZOR

2
Bocznica / Odp: Moja skromna galeria filmowa...
« dnia: 04 Stycznia 2009, 14:31:16 »
Ale może z łaski swej umieścicie info o nowych filmach w temacie, do którego podał _MK_EU7 ?

Ale po co tyle takich samych tematów, został kiedyś założony temat o filmach z symka http://eu07.pl/forum/index.php/topic,7991.30.html to już niech ten będzie, po co dublować ten sam temat po kilka razy?

3
Cytuj
Siła uderzenia była tak duża, że strażacy przy użyciu specjalistycznego sprzętu musieli wycinać kierowcę autobusu.

Trochę śmieszy mnie to zdanie. I co, wycięli go?
Tak, trafił do szpitala w ciężkim stanie.
Tragicznie zaczął się nowy rok na polskich drogach. Trzech mężczyzn zginęło w czwartek wieczorem, kiedy wjechali samochodem pod pociąg na niestrzeżonym przejeździe kolejowym. Do wypadku doszło w Kożuchowie koło Strzyżowa (Podkarpackie).
W Kożuchowie zderzył się opel - kadet z lokomotywą jadącą ze Strzyżowa do Jasła. W aucie osobowym jechały trzy osoby, wszystkie zginęły na miejscu - powiedziała Marta Tabasz z zespołu prasowego podkarpackiej policji.
Jak dodał Stanisław Pelc z policji w Strzyżowie na razie wiadomo, że nie był to planowany przejazd pociągu, nie było go w rozkładach i być może to zgubiło mężczyzn.
Po zderzeniu samochód był pchany przez lokomotywę przez dwieście metrów. Policja bada przyczyny wypadku. Przejazd, na którym doszło do tragedii należy do szczególnie niebezpiecznych. Przed dwoma laty zginęła na nim młoda para jadąca na wesele.
http://www.tvn24.pl/-1,1579693,0,1,lokomotywa-zmiazdzyla-opla-trzy-osoby-nie-zyja,wiadomosc.html

 Naruszenie Regulaminu forum. Samowolne usuwanie podpisu Administratora dotyczące umieszczania userbarów, podpisów obrażających innych userów oraz propagujących treści rasistowskie.

Art. 257 Kodeksu Karnego mówi, iż: "Kto publicznie znieważa grupę ludności albo poszczególną osobę z powodu jej przynależności narodowościowej, etnicznej, rasowej, wyznaniowej albo z powodu jej bezwyznaniowości lub z takich powodów narusza nietykalność cielesną innej osoby, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3"

REWIZOR

4
Inne niekolejowe / Odp: Wasze pomysły na Sylwestra:)
« dnia: 31 Grudnia 2008, 11:08:47 »
A wybiera się ktoś na Sylwestrowy bal w pociągu PKP Intercity? ;)
Już po raz piąty na trasę Wrocław – Granowo Nowotomyskie - Wrocław wyjedzie jedyny w swoim rodzaju pociąg prowadzony zabytkowym parowozem, na pokładzie którego odbędzie się Bal Sylwestrowy. Odjazd 31 grudnia z peronu 3 Dworca Głównego we Wrocławiu o godzinie 18.21. W pociągu oprócz wagonów klasy pierwszej znajdzie się także wagon restauracyjny oraz wagon zaaranżowany na salę balową.
Pociąg ciągnięty przez parowóz Tkt 48-18, który w 2007 zdobył Grand Prix Lokomotyw Parowych w Budapeszcie, pomknie do maleńkiej stacyjki Granowo Nowotomyskie, położonej nieopodal Wolsztyna i ostatniej w Europie czynnej Parowozowni. Łącznie pokona tej niezapomnianej nocy aż 389 kilometrów.
Więcej informacji --> http://www.pkp.pl/node/2330
Pozdrawiam.

5
Autobus wjechał w lokomotywę, kilkanaście osób rannych.
12 osób rannych, w tym 3 ciężko, to skutek wypadku do jakiego doszło w Konstancinie na ulicy Mirkowskiej. Podmiejski autobus linii 710 zderzył się z nadjeżdżającą lokomotywą. Według policji zawinić mógł kierowca autobusu. Według ustaleń policji przyczyną zdarzenia mogła być nieuwaga kierowcy autobusu. - Uderzenie w lokomotywę było z boku, a to by oznaczało, że to jednak autobus wjechał na lokomotywę, a nie odwrotnie.
Przejazd jest niestrzeżony, ale dobrze oznakowany. Trudno na razie powiedzieć czemu autobus wjechał na przejazd, być może to niedyspozycja kierowcy autobusu, być może jego błąd - mówi rzecznik Komendy Stołecznej Policji Marcin Szyndler.
http://www.tvn24.pl/-1,1578487,0,1,autobus-wjechal-w-lokomotywe-kilkanascie-osob-rannych,wiadomosc.html

6
Bocznica / Odp: Problem z uruchomieniem.
« dnia: 19 Grudnia 2008, 10:53:39 »
Jak temu zaradzic?
Używać opcji "Szukaj". Temat wiele razy poruszany na forum np. w tym wątku
 http://eu07.pl/forum/index.php/topic,5955.0.html.

Bocznica.
Akvin

7
Nie zwracaj uwagi na ekran, sceneria i modele ładują się, tylko czasami ekran tego nie wyświetla, inaczej wyskoczył by jakiś błąd. Odpal MaSzyne i poczekaj aż wszystko się załaduje.

8
Pomoc doraźna / Odp: Niezrozumiały spadek FPS
« dnia: 30 Listopada 2008, 12:07:38 »
Może czas za aktualizować sterowniki do karty graficznej?.

9
Bocznica / Odp: [SU46-022] Z osobowym na Quark'u.
« dnia: 25 Listopada 2008, 19:23:49 »
A czy wszystko musi być w dziale najlepsze screeny ?!
Tak, musi być. Zaczynasz już przesadzać, chyba nie będziesz zakładał za każdym razem nowego wątku by umieścić screeny z MaSzyny, od tego już jest wątek o nazwie " Najlepsze screeny ".

10
Poszukuję, chcę zrobić / Odp: Numery pociągów posp. wraz z nazwami.
« dnia: 17 Listopada 2008, 14:39:12 »
Witam.
Tutaj masz numery oraz nazwy pociągów IC/EC/EX/EN/P/ oraz TLK.
http://www.intercity.pl/?page=rozklad_jazdy
Pozdrawiam.

11
Nie zatrzymał się na przejeździe, zabił siebie i dwoje dzieci.
Trzy osoby zginęły, a jedna została ranna w tragicznym wypadku na niestrzeżonym przejeździe kolejowym w Trawnikach w Lubelskiem. Seat toledo, którym jechał mężczyzna i trzy dziewczynki nie zatrzymał się przed rogatką i wjechał prosto pod pociąg.
http://www.tvn24.pl/-1,1573286,0,1,nie-zatrzymal-sie-na-przejezdzie--zabil-siebie-i-dwoje-dzieci,wiadomosc.html
A wystarczyło zatrzymać się, rozejrzeć i poczekać...

12
Bocznica / Odp: Najlepsze screeny
« dnia: 12 Listopada 2008, 17:02:14 »
Panowie, dajcie już spokój, może mu się podobają takie tekstury i dla niego najlepszy screen może być właśnie z ich udziałem, każdy ma swój gust i należy to uszanować, a o gustach się nie dyskutuje.
Proponuję wydzielić zbędne posty.

Wydzielam.
Akvin

13
Więcej szczęścia, jak rozumu. To już jest igranie ze śmiercią, nawet pasażer postanowił zwiać z tego wszystkiego z pojazdu :]

14
Witam. Cóż poradzić, ludzka głupota nie zna granic...
" Ludzie są tylko ludźmi. Niestety, oprócz zmęczenia i roztargnienia do sporej liczby wypadków dochodzi też z innego powodu. Czystej głupoty. Oto zdjęcia, które przysłał do naszej redakcji jeden z czytelników. Rzecz miała miejsce na jednym z przejazdów kolejowych w województwie dolnośląskim. Prowadząca leciwą toyotę pani zafascynowana najwyraźniej wyczynami Inidany Jones'a postanowiła przecisnąć się pod opadającymi szlabanami. Odniesiony sukces był, niestety, połowiczy... "
http://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/bezpieczenstwo/news/kobieta-i-duzy-pociag,1186073,415

15
Bocznica / Odp: DRAWINOWO - W CZYM PROBLEM ???
« dnia: 20 Września 2008, 12:17:10 »
Nie użyłeś opcji szukaj. Temat wiele razy poruszany na forum np. w tym wątku
 http://eu07.pl/forum/index.php/topic,5955.0.html.

16
Tabor kolejowy / Odp: Hasler
« dnia: 12 Września 2008, 19:24:23 »
http://kolej.mkm.szczecin.pl/encyklopedia.php?what=abp Zajrzyj również tutaj, szczególnie na dole strony :)

17
Bocznica / Odp: Tekstury EN57
« dnia: 06 Września 2008, 12:23:45 »
Wątek jedynie nadaje się na bocznice ;]
PS: @EZT, naucz się robić foto tekstury, ze zdjęć specjalnie do tego przeznaczonych, bo te tekstury jedynie nadają się do działu "rotfl".Bocznica.
/ REWIZOR

18
Bieżące kolejowe / Odp: Relokacja lokomotyw z Cargo do PR i IC
« dnia: 03 Września 2008, 18:03:47 »
Dzisiaj na Płaszowie widzałem SM42-609 w malowaniu IC

Dis is wery krejzi xD Stonka w malowaniu IC? To już przegięcie :D A co do EU07-462: nawet ładna :)
Przyszedł i czas na stonke, SM42-546 w malowaniu PKP IC http://www.gftk.cal.pl/cpg1418/displayimage.php?album=41&pos=8

19
Tabor kolejowy / Odp: Malowania PKP Cargo - co jedno to lepsze
« dnia: 02 Września 2008, 18:27:46 »
http://www.gmfk.nazwa.pl/cpg144/displayimage.php?pos=-45169

Masakra, maskarada, maskara?... poprostu nie wiem jak to nazwać.
Samo logo by wystarczyło... Jak dla mnie to takie "policyjne" malowanie, ST44-1099 ma podobne tzw. "policjant".

20
Ja mam następujący problem - ściągnąłem sterowniki, zainstalowałem. Maszyna ładnie chodzi, wszystko cacy. Ale mam problem z częstotliwością odświeżania monitora - standartowo mam ustawione 85Hz, ale po instalacji sterów nie da się jej wogóle zmienić - ustawiona jest taka, że aż oczy bolą przy wpatrywaniu się w monitor. What's going on?
A próbowałeś zmienić częstotliwość odświeżania monitora w panelu sterowania?
Mój komputer > Panel sterowania > Ekran > Zakładka ustawienia i klikasz zaawansowane, później zakładka Monitor i masz ustawienia monitora, gdzie zmieniasz częstotliwość odświeżania ekranu.

Część postów wydzielam do nowego tematu.
Akvin

21
Ja miałem ten sam problem, tyle że na każdym loku, i na każdej scenerii gdzie chciałem przejść do drugiej kabiny. Przyczyny tego zjawiska się nie dogrzebałem, natomiast pomogła zmiana exe, zamieniłem exe youBy 699kb na exe z Dieselpacka i wszystko działa normalnie. Sprawdź na innym exe czy ten problem występuje, np. na exe z Dieselpacka. 

22
Pomoc doraźna / Odp: Problem po formacie
« dnia: 28 Sierpnia 2008, 14:34:41 »
Poszukaj najnowszych, powinno działać, lecz czasami nawet na najnowszych MaSzyna może nie działać prawidłowo, ponieważ nie które najnowsze sterowniki nie obsługują starszych modeli kart, jeśli zajdzie taka sytuacja będziesz musiał pobrać takie, co miałeś do tej pory.

23
Pomoc doraźna / Odp: Problem po formacie
« dnia: 28 Sierpnia 2008, 10:09:03 »
Nie masz sterowników, które po formacie zostały odinstalowane, poszukaj w sieci sterowników do Twojej karty graficznej. W Twoim wypadku to RADEON 9200. Po pobraniu aktualnych sterowników i ich zainstalowaniu powinno działać.

24
Pomoc doraźna / Odp: Zmiana pory dnia
« dnia: 25 Sierpnia 2008, 21:41:37 »
Jak byś chciał mieć ładną teksturę nieba to proponuję również zajrzeć tutaj:
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,7175.0.html
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,7996.0.html
Przejrzyj te wątki to połapiesz się o co chodzi i będziesz miał ładny dzień w scenerii.
Pozdrawiam.

25
Bocznica / Wydzielone z "ED72 v2 (modyfikacja)".
« dnia: 09 Sierpnia 2008, 11:14:55 »
Jeśli jest to jakieś nieoficjalne exe to tutaj nie uzyskasz pomocy ;]

Wydzielam.
REWIZOR

26
Witam. Wczoraj około 18:30 dyżurny komendy powiatowej Policji w Stargardzie Szczecińskim otrzymał telefoniczne zgłoszenie od funkcjonariusza SOK-u, że na dworzec PKP wjechał pociąg, który ma uszkodzony jeden z wagonów. Policjanci będący na dworcu ustalili, że w wagon bagażowy, tuż za lokomotywą wbita jest maska samochodowa, prawdopodobnie z samochodu marki Ford.
"Zdziwiony był, że pociąg nie zatrzymał się przed przejazdem a on w ostatniej chwili musiał hamować"
Więcej informacji pod tym linkiem http://poboczem.pl/news/upss-pociag-sie-nie-zatrzymal,1158270.
ROTFL, kierowca myślał że pociąg ustąpi mu pierwszeństwa na przejeździe i zatrzyma się w ostatniej chwili aby go przepuścić, hmm dziwne bo tak się nie stało, a więc w nogi z miejsca wypadku :]
Pozdrawiam.

27
Witam. Na YouTube jest ich pewnie więcej ale wybrałem takie typowe odnoszące się do tematu.
http://pl.youtube.com/watch?v=CMExIriFr84
http://pl.youtube.com/watch?v=ZevR-w-J5Ng
http://pl.youtube.com/watch?v=ckjwTlL9-RA
Oraz zachęcam wejść na tą stronę www.bezpieczny-przejazd.pl jest tam trochę zdjęć oraz polecam obejrzeć videoclip.
Pozdrawiam.

28
Bocznica / Odp: Problem przy logowaniu.
« dnia: 04 Sierpnia 2008, 15:28:43 »
Witam. Panowie, był już wątek o odrzucaniu poprawnego hasła podczas logowania.
http://eu07.pl/forum/index.php/topic,6981.0.html
Pozdrawiam.

Bocznica.
Akvin

29
Bieżące kolejowe / Odp: Relokacja lokomotyw z Cargo do PR i IC
« dnia: 28 Lipca 2008, 12:57:01 »
Witam. A oto pierwsza siódemka w barwach IC http://phototrans.eu/1-17451.html.
Moim zdaniem jak dadzą logo IC będzie wyglądać całkiem nieźle. Na pierwszy rzut oka przypomina EP08, ale 424 również chyba przybierze takie barwy niebawem jak i inne siódemki należące do IC.
Pozdrawiam.

30
Bocznica / Odp: Dwa dzwięki
« dnia: 06 Lipca 2008, 20:31:27 »
Proszę o dzwięk 3k i dieselend. Miałem na kompie, ale przez przypadek usunąłem.
Witam. Nie pomyliłeś czasem działów?.
Proszę --> http://www.eu07.pl/userfiles/dzwieki_1.rar
Na przyszłość użyj opcji "Szukaj" i trochę samodzielności.
Pozdrawiam.

Bocznica.

/ REWIZOR

Strony: [1] 2 3 4