Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Monoblok

Strony: [1]
1
Bieżące kolejowe / Odp: Pytania o zawód maszynisty
« dnia: 05 Września 2018, 20:11:10 »
Jak jest w ic to ci nie powiem bo jeżdżę gdzie indziej, ale zapewne jest tak samo. Po za tym jak masz licencje, to masz otwarte drzwi do każdej spółki. Moim zdaniem wystarczy poczekać i na pewno ci zaproponują pracę. Cierpliwości.

2
Bieżące kolejowe / Odp: Pytania o zawód maszynisty
« dnia: 29 Sierpnia 2018, 06:13:11 »
Jest szansa. Troche to trwa. Ja np. składałem podanie we wrześniu a odezwali się w lutym. IC kurs robią "chyba" w listopadzie. Więc na spokojnie zbierają podania, a przed ruszeniem kursu zaczynają zbierać ekipę.

3
Bieżące kolejowe / Odp: Pytania o zawód maszynisty
« dnia: 16 Sierpnia 2018, 22:02:31 »
Wszystko prawda, wszystko rozumiem. Ale nowy pracodawca powiedział że takie coś robili już nie raz, i ogólnie mam się nie martwić. Już sam nie wiem co mam teraz myśleć... jest stres przed pójściem do pracy, bo jeszcze oficjalnego telefonu nie było w mojej sprawie.

4
Bieżące kolejowe / Pytanie o maszynistę
« dnia: 16 Sierpnia 2018, 20:17:55 »
Witam wszystkich forumowiczów, miłośników kolei, pracowników oraz graczy maszyny. Mój pierwszy post, więc proszę o wyrozumiałość jeżeli coś gdzieś źle wklejam. Zwracam się do was z pytaniem. Mianowicie.
Jestem maszynistą od kilku miesięcy, i jeszcze w czasie odrabiania godzin na warsztacie. Postanowiłem że zmieniam spółkę, bo przedstawili mi o wiele lepsze warunki i komfort pracy. Jestem już po słowie z nowym pracodawcą. Chciałem zapytać czy ktoś z Was przechodził do innej spółki i jak to wyglądało? Powiedziano mi żebym się nie martwił że oni wszystko załatwią.Przyznam szczerze że trochę się obawiam, bo nie wiem jak to będzie się odbywać, i co ludzie powiedzą... Dodam że takiego numeru jeszcze chyba nie zrobił żaden pracownik na tak szybkim etapie szkolenia.

Strony: [1]