Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - gryson

Strony: [1]
1
Prawdopodobnie słaby komputer, Kaliska to duża sceneria, pewnie największa w Maszynie.

2
Trasy / Odp: Problem z oświetleniem
« dnia: 20 Grudnia 2017, 19:45:41 »
Nawet na wbudowanych kartach graficznych w nowych intelach (mam i7 7700K) nocne światła w Maszynie nie działają. Dlatego kupiłem zewnętrzną kartę i teraz śmiga aż miło. Skoro u Ciebie na wbudowanej nie działa to nic się nie da z tym zrobić, jedynie kupić zewnętrzną kartę graficzną.

3
Na warsztacie / Odp: Modernizacja Drawinowa - etap 1.
« dnia: 04 Grudnia 2017, 20:20:31 »
Kawał dobrej roboty z tym poprawionym fragmentem. Niecierpliwie będę czekał na kolejne odcinki, to może stać się moja ulubiona trasa ;) A jeżdżę po niej chyba najrzadziej właśnie dlatego, że otoczenie jest "toporne".

4
Na warsztacie / Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« dnia: 10 Listopada 2017, 13:45:27 »
Nie wiem czy ktoś już to zgłaszał, ale przejechałem dziś z Ostrowa do Kaliskiej, a wczoraj ze Zduńskiej Woli do Ostrowa i dopiero przy dzisiejszym przejeździe zwróciłem uwagę, że słońce zachodzi na wschodzie. Sam efekt jest świetny, ściemnianie scenerii jest stopniowe, tylko, że słońce zachodzi nad Łodzią (na wschodzie) zamiast w Ostrowiu (na zachodzie). O ile da się to zmienić to zgłaszam prośbę o poprawkę. Skoro trasa jest "prawdziwa" to niech i ten detal będzie autentyczny.

Strony: [1]