Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - tommyleejones1

Strony: [1]
1
Bieżące kolejowe / 25 listopada- Święto Kolejarza
« dnia: 25 Listopada 2015, 17:08:59 »
Witajcie,
 Dzisiaj święto - Dzień Kolejarza! Wszystkim sympatykom i oczywiście twórcom, współtwórcom, betatesterom MaSzyny oraz kolejarzom z wirtualnych, normalnych, wąskich i szerokich torów życzę wiele radości i satysfakcji z wykonywanej pracy. Życzę Wam, aby Wasz trud był doceniany tak, by każdego dnia mieć poczucie, że to co robicie jest ważne, potrzebne i nie jest zwykłą pracą. Jest po prostu służbą!

2
Bieżące Symulatorowe / Odp: "Moja MaSzyna 2003-2015"
« dnia: 24 Września 2015, 10:51:29 »
Mam 36 lat. Moja przygoda z MaSzyną zaczęła się w 2001 roku. Od tamtej pory przemierzyłem setki kilometrów po MaSzynowych szlakach. Od dziecka kocham kolej i dzięki MaSzynie mogę choć w części spełnić dziecięce marzenia-mogę usiąść za sterami lokomotywy i poprowadzić dowolny skład. Dzięki pracy twórców MaSzyny choć w części mogę realizować swoje marzenie- mogę być maszynistą.
Podziwiam Waszą pracę i Wasz wkład w ten wspaniały symulator. Dziękuję Wam Panowie. Dobra robota!
P.S. Mój 3 letni hcrześniak zawsze siada obok mnie jak włączam Maszynę i pokazując paluszkiem na ekran mówi: Wujek, PKP okej!
Dajecie radość i uśmiech na twarzy nie tylko dorosłym, ale również dzieciom.
Z wyrazami szacunku
Tomek B.

Strony: [1]