Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - kamil1306

Strony: [1]
1
Pomoc doraźna / Odp: Sygnalizacja manewrowa Tb1
« dnia: 23 Listopada 2023, 21:52:12 »
W Starterze, są przecież dokładne opisy scenariusza. Zawsze można podejrzeć

2
Pomoc w tworzeniu / Odp: Pytania o eventy
« dnia: 16 Listopada 2023, 15:32:59 »
Kiedyś w misji "towarowy2" zrobiłem pomijanie ściągania uszkodzonego składu do Lisowa:

//pomijanie ściągania w Lisowie
node 100 0 none eventlauncher 847.618 264.858 -2103.834 100 w 0 manewrystop_lisow manewrystop_lisow end

//komórka aby inne pociągi nie oddziaływały na eventy w Lisowie
node -1 0 memcell_manewry_lisow memcell 0 0 0 a 1 0 none endmemcell
event manewrystop_lisow updatevalues 0 memcell_manewry_lisow a 0 0 endevent

Podane są współrzędne miejsca aktywacji oraz promień działania. Dwie nazwy eventów dotyczą użycia [Shift]. Pierwotnie event wykonywany był po zakończeniu manewrów.

3
Inne niekolejowe / Odp: Michał - wielki fan Kolei ♾️
« dnia: 08 Października 2023, 22:54:16 »
Rok temu rano dane Mu było wykonać ostatnie samodzielne oddechy. Jednak ukochaną kolej przez wiele dni nadal miał w sercu... 💗

4
Inne niekolejowe / Odp: Zakaz fotografowania
« dnia: 14 Września 2023, 19:21:11 »
Krótko - prawo nie działa wstecz.

5
Na warsztacie / Odp: [HIT] Bieszczady/Galicja WIP - do pobrania
« dnia: 16 Sierpnia 2023, 21:54:06 »
Siema,
obecnie sytuacja wygląda tak, że odcinek Nowy Sącz - Stróże ma roślinność prawie skończoną, w niektórych miejscach brakuje trawek. Sam Sącz ma już prawie skończone dekoracje (brakuje trochę ZNTK i peronów). Scenariusza nie ma, ale sceneria jest w pełni przejezdna, można sobie ustawiać semafory i rozjazdy przez mapkę i się pobawić, dać wycisk ET41 bądź siódemce.

Na odcinku Jasło - Stróże zamierzam na dniach zacząć wstawiać pierwsze drzewka, ale zanim to będzie jakkolwiek wyglądało, to jeszcze trochę potrwa. Dekoracje zacznę na samych stacjach.

6
Pomoc doraźna / Odp: MaSzyna 23.07 problemy.
« dnia: 10 Sierpnia 2023, 15:31:29 »
Instalując nową paczkę 23.07 na poprzednią paczkę 23.04 i pobierając pliki dla twórców map pobrało (porównując z repo) nieaktualny plik nodebank.txt. Prośba o sprawdzenie pliku nodebank.txt dołączonego do ostatniej paczki 23.07, bo być może problem występuje tylko u mnie.

7
Cała organizacja tego projektu leży już od dobrych paru lat. Świeży i chętny programista nie wie nawet gdzie może znaleźć aktualny kod źródłowy, ponieważ powstał jakiś idiotyczny podział pomiędzy repozytorium tmj, a milka. Główne repozytorium praktycznie było aktualizowane raz na jakiś czas od święta.

Zobaczcie na ten przykładowy projekt: https://github.com/multitheftauto/mtasa-blue To multiplayer do gta san andreas. Gra ma prawie 20 lat bo została wydana w 2004 roku, a ten projekt gdzieś w 2006. Działa do dziś, rozwijany jest do dziś, ciągle przybywa nowych funkcji i developerów - Wiecie dlaczego? Bo to jest w jakiś sposób zorganizowane. Jest repozytorium, do którego nie ma uprawnień każdy, ale każdy może stworzyć pull request i po testach i sprawdzeniu przez doświadczonych programistów dana zmiana zostaje zaakceptwoana i dodana do gry lub odrzucna z podanym powodem czy sugestią poprawek.

Mało tego, oprócz normalnie dostepnego repozytorium mamy też tam instrukcje jak skompilować projekt, co jest potrzebne, jakie są ich wytyczne nt. kodowania, co robić, czego nie robić, dobre praktyki https://wiki.multitheftauto.com/wiki/PL/Kompilowanie_MTASA, https://github.com/multitheftauto/mtasa-blue/blob/master/CONTRIBUTING.md#contributors-guide i obszerna dokumentacja na wiki.

Tymczasem w MaSzynie mamy 3 różne repozytoria, przestarzałą i wybrakowaną wiki, brak jakichkolwiek instrukcji dla nowych programistów i atmosferę jak w obozie, każdy do każdego ma pretensje. Szary użytkownik nie może wyrazić swojej subiektywnej opinii na temat jakichś decyzji czy modeli, ponieważ zaraz wszyscy na niego lecą "nie podoba się?! To nie graj albo zrób lepsze".

Należy iść z duchem czasu i stworzyć oficjalnego discorda, gdzie byłaby administracja, wytypowani moderatorzy do zarządzania treścią na discordzie, a developerzy tak samo jak i w tamtym projekcie będą mieli wyróżnienie w postaci rangi na forum czy discordzie. Tam też każdy robi za darmo bo to projekt open source darmowy. Jedyną nagrodą jest wyróżnienie rangą na discordzie bo na foorum trzeba się mocno postarać i wpis do autorów. Przecież discord dzisiaj to najpopularniejszy środek komunikacji, niż jakiś mattermost czy irc.

8
Inne niekolejowe / Michał - wielki fan Kolei ♾️
« dnia: 23 Grudnia 2022, 17:59:45 »
Witajcie

Piszę w sprawie mojego syna Michała (z jego konta michAL_57), jestem jego tatą. Wiedząc jak wiele dla niego znaczyło korzystanie i kontakt ze społecznością fanów kolei, uznałem to za swój obowiązek. Chcę napisać jak dużo dla osób z niepełnosprawnościami stanowią grupy nieformalne i cyfrowy świat rozwijany w ich ramach.

Podobny wpis wysłałem na td2.info.pl bo tam się ostatnio udzielał. Postanowiłem wysłać i tu, może wybaczycie. Symulator MaSzyna był dla niego ostatnio z pewnych względów niedostępny z uwagi na ograniczenia fizyczne, ale pamiętam czasy do 2021 r. gdy się nim delektował!

Michał ostatnio pisał na forum TD2 5 października. Jeszcze w piątek, 7-go, po napisaniu matury próbnej w liceum dłubał sobie coś w GIMPie i planował pomóc w jakiejś testowej scenerii... Miałem plany go w tym wesprzeć dołączając do projektu. Miał mieć dużo czasu gdy skończy szkołę w 2023 r.

W czerwcu dobił do 17 lat. Całe życie był osobą poważnie niepełnosprawną. Od zawsze kochał kolej i autobusy. Miał chorobę mięśniową, w ostatnim roku poruszał tylko palcami dłoni, a mimo to kończył kolejne klasy ze świetnymi wynikami, ostatnio z nagrodą premiera RP. Znał nieźle 3 języki obce. Nie pamiętam, by kiedykolwiek narzekał na swój stan.

Niestety po paru dniach, 9 października rano stracił świadomość i samodzielny oddech, którego już przez ostatnie 68 dni nie odzyskał. Wiadomo, płuca też potrzebują mięśni.

W piątek 16 grudnia zmarł.

Zawsze z podziwem patrzyłem na jego wysiłki i rzeczowe wyrażanie się, co możecie łatwo sprawdzić, mimo, że napisanie choćby jednego słowa to dla niego był wysiłek większy niż dla nas. Od ponad roku dużo korzystał z respiratora.

Bardzo związał się ze społecznością TD2 i korzystał z tego symulatora (wcześniej, jak pisałem z MaSzyny, dopóki dawał radę, zafascynowany realizmem). Robił to mimo, że z komputerowych akcesoriów mógł obsługiwać już tylko myszkę i znajdował się w pozycji półleżącej. Najwyraźniej oddałby dla możliwości zajmowania się koleją wszystko. Interesował się zarówno jazdą, jak i sterowaniem ruchem.

Mam w głowie różne myśli jak upamiętnić Michała. Oczywiście bardzo mi zależy by konto forumowe Michała pozostało widoczne, choć nie będzie używane. Pomyślałem sobie pewnego dnia, czy kiedyś wizerunek Michała nie trafiłby do symulatora - na peron, do wagonu lub nawet do lokomotywy?

Dziękuję za to, co robicie. Pomyślcie o Nim, kiedykolwiek usłyszycie gwizd lokomotywy. Może to właśnie on przejeżdża i Was pozdrawia?

Konto Youtube Michała to https://www.youtube.com/channel/UCM6oIBufXJHHwJJLk0Y6PRg
Profile TD2: https://td2.info.pl/profile/?u=23976

Misiek na pewno gdzieś tam jeździ ukochanymi "kiblami". Wiadomo skąd jego internetowa ksywka - michAL-57.

Pozdrawiam,
Jarek

PS: Ceremonia pogrzebowa jest planowana w Warszawie, 28 grudnia o godz. 12 w kościele Św. Franciszka z Asyżu, przy ul. Hynka 4, Warszawa Okęcie. Następnie udajemy się na cmentarz przy ul. Pawła Lipowczana.

PS: Zamiast kwiatów, których nie będzie gdzie złożyć przy urnie na cmentarzu, proponujemy darowizny wspierające chłopców takich jak Michał: https://www.parentproject.org.pl/darowizny
Jest możliwość kupić im kilka dni więcej i tym samym spełnić życzenie Michała. W tytule przelewu można coś do niego napisać.
Dotyczy to też osób nie mogących przyjechać, a zainteresowanych tematem.

9
Na warsztacie / Odp: Projekt Podlasie '05
« dnia: 22 Grudnia 2022, 18:03:43 »
Cześć, idą święta więc trzeba nieco odkurzyć wątek :) Projekt oczywiście nie umarł tylko ciągle się rozwija. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami zostały ułożone tory na linii 31 do samej Hajnówki (doszło 8 nowych stacji: Mordy, Niemojki, Platerów, Siemiatycze, Nurzec, Czeremcha, Witowo, Hajnówka). Na linii 55 i na stacji Siedlce została dodana sygnalizacja, ukresy i część wskaźników. Cała linia 55 została wypoziomowana zgodnie z wcześniej wprowadzonym profilem pionowym.

Kolejne prace w kontekście linii 55 skupią się na optymalizacji i dodaniu terenu, natomiast na linii 31 prace będą obejmować profil pionowy i wypoziomowanie torów.

Krótki opis załączonych screenów:
mapa22 – mapa całego projektu
Siedlce1 – st. Siedlce, widok z części pasażerskiej w kierunku Łukowa/Czeremchy
Siedlce2 – st. Siedlce, widok z części pasażerskiej w kierunku Mińska Maz.
Sokolow1 – st. Sokołów Podl., widok w kierunku Siedlec

10
Screeny / Odp: Rotfl!
« dnia: 21 Grudnia 2021, 15:25:37 »
Kiedy nie masz pieniędzy na bilet i musisz udawać bagaż.

11
Inne niekolejowe / Odp: Modlitwa o Ratunek
« dnia: 15 Października 2020, 19:19:17 »
Na te trudne dla nas dni załączam Wam link do pięknego przekazu księdza Karla Stehlina, przedstawiającego istotę Różańca Świętego. Skupmy się teraz na tym co jest w naszym życiu istotne.

12
Kibelkiem na Quark.

13
Inne niekolejowe / Modlitwa o Ratunek
« dnia: 17 Marca 2020, 10:01:05 »
Koleżanki i Koledzy! Ten wątek forum przeznaczony jest dla Modlitwy, aby Bóg wspomagał nas w chwilach trudnych. Zwłaszcza w obecnej sytuacji związanej z szalejącą po świecie epidemią. Proszę o wyrozumiałość i zachęcam chętnych do Wspólnej Modlitwy. Myślę że warto dołączyć intencję także za ofiary oraz ratowanie całego Świata,  nie tylko Polski.
________________________________
Wierzę w Boga Ojca Wszechmogącego, Stworzyciela Nieba i ziemi. I w Jezusa Chrystusa, Syna Jego jedynego, Pana naszego, który się począł z Ducha Świętego, narodził się z Maryi Panny, umęczon pod Ponckim Piłatem, ukrzyżowan, umarł i pogrzebion, zstąpił do piekieł, trzeciego dnia zmartwychwstał: wstąpił na niebiosa, siedzi po prawicy Boga Ojca Wszechmogacego, stamtad przujdzie sądzić żywych i umarłych. Wierzę w Ducha Świętego, Święty Kościół powszechny,  Świętych obcowanie, grzechów odpuszczenie, ciała zmartwychwstanie, żywot wieczny. Amen.
Zdrowaś Maryjo, łaskiś pełna, Pan z Tobą, błogosławionaś Ty między niewiastami i błogoslawiony owoc żywota Twojego, Jezus. Świeta Maryjo,  Matko Boża, módl się za nami grzesznymi teraz i w godzinę śmierci naszej. Amen.
Zdrowaś Maryjo..
Zdrowaś Maryjo..
Ojcze nasz, któryś jest w niebie: święć się Imię Twoje, przyjdź Królestwo Twoje, bądź wola Twoja jako w niebie, tak i na ziemi. Chleba naszego powszedniego daj nam dzisiaj. I odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy naszym winowajcom. I nie wódź nas na pokuszenie,  ale nas zbaw ode złego. Amen.
Chwała Ojcu i Synowi i Duchowi Świętemu.  Jak była na początku, teraz i na wieki wieków. Amen
O mój Jezu. Przebacz nam nasze winy. Zachowaj nas od ognia piekielnego i zaprowadź wszystkie dusze do nieba, szczególnie te które najbardziej potrzebuja Twojego Miłosierdzia.

Tajemnice Radosne (poniedziałki,soboty).
Tajemnica pierwsza. Zwiastowanie Najświętszej Maryi Pannie.
Ojcze nasz..
10xZdrowaś Mario..
Chwała Ojcu..
O mój Jezu..
Tajemnica druga. Nawiedzenie Świetej Elżbiety.
j.w.
Tajemnica trzecia. Narodzenie Pana Jezusa.
j.w.
Tajemnica czwarta. Ofiarowanie Pana Jezusa w Świątyni.
j.w.
Tajemnica piąta. Odnalezienie Pana Jezusa w Świątyni.
j.w.
Tajemnice Światła (czwartki).
Tajemnica pierwsza. Chrzest Pana Jezusa.
Ojcze nasz..
10xZdrowaś Mario..
Chwała Ojcu..
O mój Jezu..
Tajemnica druga. Pan Jezus przemienia wodę w wino w Kanie Galilejskiej.
j.w.
Tajemnica trzecia. Pan Jezus głosi Słowo Boże i wzywa do nawrócenia.
j.w.
Tajemnica czwarta. Przemienienie Pana Jezusa na górze Tabor.
j.w.
Tajemnica piąta. Pan Jezus ustanawia Eucharystię.
j.w.
Tajemnice Bolesne (wtorki,piątki).
Tajemnica pierwsza. Modlitwa Pana Jezusa w Ogrójcu.
Ojcze nasz..
10xZdrowaś Mario..
Chwała Ojcu..
O mój Jezu..
Tajemnica druga.  Biczowanie Pana Jezusa.
j.w.
Tajemnica trzecia.  Cierniem ukoronowanie Pana Jezusa.
j.w.
Tajemnica czwarta.  Pan Jezus niesie krzyż na Golgotę.
j.w.
Tajemnica piąta. Śmierć Pana Jezusa na krzyżu.
j.w.
Tajemnice Chwalebne (środy,niedziele).
Tajemnica pierwsza.  Zmartwychwstanie Pana Jezusa.
Ojcze nasz..
10xZdrowaś Mario..
Chwała Ojcu..
O mój Jezu..
Tajemnica druga.  Wniebowstąpienie Pana Jezusa.
j.w.
Tajemnica trzecia.  Zesłanie Ducha Świętego.
j.w.
Tajemnica czwarta.  Wniebowzięcie Najświętszej Maryi Panny.
j.w.
Tajemnica piąta. Ukoronowanie Najświętszej Maryi Panny.
j.w.

Pod Twoją obronę, Święta Boża Rodzicielko, naszymi prośbami racz nie gardzić w potrzebach naszych, ale od wszelakich zlych przygód racz nas zawsze wybawiać. O Pani nasza, Orędowniczko nasza,  Pośredniczko nasza, Pocieszycielko nasza! Z Synem Swoim nas pojednaj. Synowi swojemu nas polecaj. Swojemu Synowi nas oddawaj.
Świety Boże! Świety Mocny! Świety a Nieśmiertelny! Zmiłuj się nad nami!
Śwìety Boże!..
Święty Boże!..
Od powietrza, głodu, ognia i wojny! Wybaw nas Panie!
Od powietrza..
Od powietrza..
Od nagłej a niespodziewanej śmierci! Zachowaj nas Panie!
My grzeszni Ciebie Boga prosimy! Wysłuchaj nas Panie!
Wieczny odpoczynek, racz im dać Panie. A Światłość wiekuista, niechaj im świeci!
Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.
W imię Ojca i Syna i Ducha Świętego.  Amen.

____________________________________________
Jednocześnie pamiętajmy o Patronie Polski - świętym Andrzeju Boboli.
http://swietyandrzejbobola.pl/nowenna-do-swietego-andrzeja-boboli-w-czasie-epidemii/

15
Bieżące kolejowe / Odp: Przejazd w kabinie z maszynistą
« dnia: 24 Kwietnia 2018, 12:15:06 »
Podsumowując bez papierologii nie da się wejść do kabiny poza dniami otwartymi. Temat uważam za wyczerpany, zamykam.

16
Bieżące kolejowe / Odp: Z kamerą na PKP
« dnia: 21 Marca 2018, 13:33:07 »
ED72Ac po modernizacji wykonanej w ZNTK Mińsk Mazowiecki.
Autor Kosma Gajewski


17
Na warsztacie / Odp: Wstęp do linii nr 7
« dnia: 10 Października 2017, 15:11:40 »
@AtapiCl: o ile sobie przypominam, to na dobre w 2011 r. Z wymienionych już powodów tempo znacznie zmalało od ok. dwóch lat.  Być może ktoś mógłby zapytać po co się wpakowałem w takie - w obecnych warunkach – utopijne zadanie. Właściwie to najbardziej interesuje mnie odwzorowanie realnego ruchu kolejowego, stąd od samego początku prac nad scenerią starałem się, aby testowo uruchamiać tam pociągi jeżdżące wg rzeczywistego rozkładu jazdy z realnymi składami i żeby mogło tym sterować AI.  To napędzało rozwój scenerii. Przykładowo, jeśli startuję w Jaszczowie z TMZEc 33694/5 z węglem dla elektrowni Kozienice i dojeżdżam do Sadurek, to rodzi się pytanie, dlaczego nie do Zarzeki, a potem może do stacji końcowej w Świerżach Grn. Tak przyrastały kolejne stacje. I mimo wszystkich oczywistych braków i niedociągnięć scenerii, obserwacja na niej ruchu wielu pociągów jest niezłą zabawą. Budowa nawet skomplikowanych układów torowych w edytorze RSF jest prosta, w miarę szybka i daje sporo satysfakcji. Może kiedyś osiągnie to stan nadający się do publikacji.

18
Bieżące kolejowe / Odp: Stanął w Tłuszczu i skończył pracę.
« dnia: 02 Września 2017, 18:36:08 »
a jednak tak bardzo się nie słyszało o takich sytuacjach, że maszynista opuszcza pociąg.
Maszynista czekał na zmiennika, więc pociągu nie opuścił, a co za tym idzie pilnował lokomotywy i składu. A po za tym postąpił słusznie. W takich sytuacjach wychodzą cięcia i oszczędności na kolei, a także złe planowanie i to nie tylko w PKP IC. Info o tym, że czekał na zmiennika można znaleźć w tym artykule.
http://www.rynek-kolejowy.pl/wiadomosci/maszynista-zatrzymal-pociag-bo-nie-mial-zmiennika-kilka-godzin-opoznienia-83287.html

19
Zgłaszam to do proku... znaczy do działu "Galeria". :D
Nowe exe naprawdę pozwala uzyskać niesamowite efekty graficzne :) Autorem screena jest @dymus, ale nie mogłem się powstrzymać przed podzieleniem się tym screenem :).

20
Bieżące kolejowe / Odp: Katastrofy i wypadki na kolei
« dnia: 27 Czerwca 2017, 16:28:27 »
Uwierzcie mi że w dzisiejszych czasach już nawet 6-latkowie grają w znaną nam wszystkim grę z serii Grand Theft Auto. Panowie ja już wiele w życiu widziałem, nawet w szkole takie malutkie dzieciaczki coraz częściej sięgają po takie treści i jedyna ich reakcja to ,,E Paweł pacz ile krwi''. Ja chodzę do Zespołu Szkół więc SP jest połączone z Gimnazjum i raz byłem świadkiem gdy dwaj siedmiolatkowie oglądają zdjęcia z Katastrofy Smoleńskiej a przecież wiadomo co na tych zdjęciach jest a nauczyciel nawet nie zareagował. Ja mając 9 lat sam byłem świadkiem wypadku samochodowego i niestety musiałem to wszystko oglądać i jakoś nie odbiło mi się to na psychice więc uważam że przesadzacie. Rozumiem gdyby pojawiłyby się tu zdjęcia ale gwarantuje wam że od opisów dzieciak nie popadnie w depresję :)

21
Screeny / Odp: Wasze filmy z symkiem w roli głównej
« dnia: 18 Czerwca 2017, 11:49:33 »

22
Na warsztacie / Odp: Sceneria bez nazwy (scnBN)
« dnia: 22 Maja 2017, 20:10:42 »
Cytuj
nieowskaźnikowane przystanki w km 107, 120, 135 i 140 – w 107 i 135 nie ma szans zatrzymać się w peronie z prędkości rozkładowej/drogowej
Będą dodane w nastepnej wersji.
Cytuj
do 44 km jakieś 4-5 postojów, później jakieś 30 km przerwy – trochę rzadko, niczym na węglówce/CMK
odniosłem wrażenie, że standardowo perony na scenerii mają 250–300 metrów
Dodam co najmniej 2 przystanki więcej (wstępnie) więc będzie, ale i tak zostanie odcinek pomiędzy gdzie nie będzie stacji, coś właśnie a'la CMK. Perony jeśli dobrze pamiętam na przystankach na 210m, na stacjach w zależności jak są w rzeczywistości, w odpowiedniku Katowic są długością... jak w Katowicach, to samo w odpowiedniku stacji Nowy Sącz i Chabówka. Plus chyba z 300m na innych stacjach. Nie wiem, może zmierzę przy następnej okazji.
Przy nastepnej wersji jest szansa na: troche aut na drogach i trochę latarni, to tak wstepnie.

EDIT. kilka nowszych screenów. Na samej trasie przybyło około 5 nowych przystanków. Plus zmiany w otoczeniu i innych. Nastepną wersję wrzuce jak zrobię teren przy nowym około 23km odcinku lekko stylizowanym na linie Chabówka - Zakopane.

23
Bieżące kolejowe / Odp: Z kamerą na PKP
« dnia: 08 Czerwca 2017, 08:06:56 »
@SQT, gdzie wyczytales o przywracaniu z krzakow wyciagnietego szrotu? Wiadomosc jest o nostalgi i wspomnieniach jak to sie zaczelo, kiedy zrobilismy to pierwsze, czesto niezapomniane mimo , ze niedoskonale zdjecie. Prawie 20 lat temu trafil sie ET21, zobaczymy co ja znajde w swoich zbiorach. A mam tu duzy problem, masa papierowych czarnobialych zdjec, niestety ulotnila sie jak kamfora.

24
Bieżące kolejowe / Odp: Z kamerą na PKP
« dnia: 06 Czerwca 2017, 12:34:37 »
  Co tam jakieś NEWAG-i czy PESY. Jesteśmy na nie skazany na następnych kilka lat. Czy ktoś z was posiada swoje pierwsze zdjęcie kolejowe ? Wczoraj przeglądałem swoje domowe zdjęcia i znalazłem swoje pierwsze zdjęcie kolejowe zanim załapałem na dobre tego bakcyla. Zdjęcie z roku 1998, wykonane przy szlaku Legnica - Jaśkowice Legnickie, okolice wsi Kunice. Zdjęcie przypadkowe, podczas grilla na działce, usłyszałem pociąg, chwyciłem aparat rodziców i podszedłem w miejsce, które mi pozwoliło na ujęcie pociągu. Jest to ET21-605 z gruszkami zmierzający w kierunku Legnicy.
  Macie jakieś stare zdjęcia ? Wrzucajcie i pochwalcie się. Stare czasy PKP się skończyły, pozostały nam wspomnienia na zdjęciach.

25
Tabor kolejowy / Odp: Zdjęcia taboru na tekstury
« dnia: 28 Maja 2017, 14:06:30 »
Zdjęcia na tekstury EN57AL-1780 w barwach KM, czoło ze skosa: http://eu07.pl/userfiles/24133/foto-EN57AL-1780.rar

26
Tabor kolejowy / Odp: Zdjęcia taboru na tekstury
« dnia: 24 Maja 2017, 17:47:26 »
Przedstawiam foto na tex Flirta ŁKA.
L4268 - 002 (kabina) http://eu07.pl/userfiles/23436/foto-L4268-002_kab.7z  (97MB)
L4268 - 020 (zewnętrzne) http://eu07.pl/userfiles/23436/foto-L4268-020.7z (158MB)

Niestety pogoda nie rozpieszczała, ale sądzę, że zdjęcia mogą się przydać. W miarę możliwości będę roił kolejne zdjęcia zewnętrzne i zdjęcia wnętrza. Foto z kabiny jak na razie jest nie do powtórzenia.

27
Tabor kolejowy / Odp: Zdjęcia taboru na tekstury
« dnia: 05 Maja 2017, 16:17:19 »
Zdjęcia na tekstury dwóch gagarinów (1248+1215). Stan na dzień 2.05.2017 http://eu07.pl/userfiles/24133/foto-gagariny.rar

28
Tabor kolejowy / Odp: Zdjęcia taboru na tekstury
« dnia: 04 Maja 2017, 13:22:38 »
Foty na teksturę wagonu 140A (A9nouz) PKP Intercity. Stan zdjęć na 30.04.2017 http://eu07.pl/userfiles/24133/foto-A9nouz_140A.rar Zarezerwowane przez @ST44-003

29
Tabor kolejowy / Odp: Zdjęcia taboru na tekstury
« dnia: 02 Maja 2017, 18:39:56 »

Przedstawiam kolejny wagon SuperNeta tym razem pierwsza klasa :) ( stan zdjęć na 02.05.2017)http://eu07.pl/userfiles/24104/foto-wagon_supernet_1klasa.rar   44.45 MB


30
Tabor kolejowy / Odp: Zdjęcia taboru na tekstury
« dnia: 29 Kwietnia 2017, 13:38:24 »
Fotki na tekstury SM42-2540 prywatnego przewoźnika Tech Service. P4 21.07.2015. Co zawiera paczka? 1 czoło + 2 boki ( na jednej fotce boku sa krzaczki ;(
51.59 MB

Liczę na to, że zdjęcia trafią w dobre ręce i zostaną wykorzystane :)

Strony: [1]