Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Sawi

Strony: [1] 2 3 4
1
Pomoc w tworzeniu / Odp: Budowa sieci trakcyjnej - pytania
« dnia: 26 Lutego 2020, 19:03:57 »
Dobra, problem dopasowania drutów do naprężacza rozwiązany. Dzięki za pomoc!


2
Przy okazji projektu "Linia 62" pracujemy nad nowymi modelami elementów sieci trakcyjnej. O ile dokumentację nowszych rozwiązań technicznych można znaleźć w internecie, to problem pojawia się przy elementach starszego typu - na przykład przy ukośnikach. W związku z tym poszukujemy osób, które dysponują starymi katalogami osprzętu. Najbardziej zależy nam na tym wydanym przez Kolprojekt w 1973 roku (okładka w załączniku). Jeśli ktoś dysponuje takowym, lub jest w stanie go zdobyć, to prosimy bardzo o odzew w tym wątku lub na PW. Oczywiście z chęcią przyjmiemy również inne katalogi, które nie są dostępne w internecie.
Na zachętę dorzucam screen przedstawiający przykładowy model i trochę ujęć z samej scenerii :)

EDIT: Jeśli kogoś to interesuje, to znaleźliśmy to czego szukaliśmy. Gwarantujemy że niedługo MaSzyna dostanie porządne nowe modele elementów sieci.

3
Na warsztacie / Odp: Exe - zmiany w stosie graficznym i dźwiękowym
« dnia: 27 Czerwca 2018, 15:54:05 »
Mhm, przycisk WSa, wylacznika przetwornicy i pare innych mialo ten sam blad co hebelek ogrzewania. Beda ogarniete w nastepnym uaktualnieniu.

edit
W dzisiejszym uaktualnieniu:

- poprawka, pozycjonowanie dzwiekow powinno dzialac dla wszystkich przyciskow

- poprawka, pojazdy laczone kablami WN nie powinny blokowac restartu trafostacji

- lekcje dla ai, drobne modyfikacje zachowania przy obciazonej sieci trakcyjnej

4
Na warsztacie / Odp: Exe - zmiany w stosie graficznym i dźwiękowym
« dnia: 01 Czerwca 2018, 18:16:55 »
Ale załączanie/wyłączanie i wszystkie reakcje z tym związane zgadzają się w 100% z rzeczywistością (nie licząc tego, że brak nie uniemożliwia ruszenia). A przetwornica i tak nic nie zasila w spal-ele. Łatwiej chyba dodać w spal-ele zależność, że bez przetwornicy nie mamy sterowania niż pisać wentylatory od zera. A z głowy będzie to o co pół forum (ze mną) jęczy od dawna. A dla tego są w kabinach, bo gdy dawałem do silnikowego i zwiększałem głośność były słyszalne na zewnątrz mocno a tak w rzeczywistości nie jest.

W stycznikach już jak koń pod górkę grzebałem bo chciałem je uruchomić. Ale nie idą.

Strony: [1] 2 3 4