Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - surgeon

Strony: [1]
1
Na warsztacie / Odp: Odp: Exe - konwersja na C++
« dnia: 26 Marca 2017, 20:21:12 »
W duzym skrocie, mialem w kodzie bardzo glupi blad, ktory objawial sie tylko, gdy jedna lub wiecej tekstur sie nie zaladowala. W nowym uaktualnieniu powinno juz byc w porzadku, a przy okazji prawdopodobnie exe nie bedzie sie teraz gryzlo z programami overlay (to jest teoretyczne, bo nie mam pod reka nic oprocz fraps, wiec nie moge tego sprawdzic ;d

pozostale zmiany:

- wlaczylem sprzetowa kompresje tekstur, ktore kompresowane nie sa. Wplynie to w zasadzie tylko na paczke w wersji TGA, powinna byc teraz bardziej "ladowalna". Teoretycznie nie powinno byc efektow negatywnych, ale jak wiadomo teoria sobie, a praktyka sobie)
- w ramach koncertu zyczen, w przypadku bledow ladowania torow itp, oprocz wspolrzednych w logu bedzie takze podana nazwa problematycznego odcinka

2
Forum / Ignorowanie / czarna lista
« dnia: 17 Lutego 2017, 14:25:04 »
Czy na forum jest obecnie możliwość dodania kogoś na "czarną listę", tak jak, na przykład, na Skyscrapercity? Udziela się tutaj pewna osoba, której nie mogę znieść ze względu na wywyższający się ton wypowiadania się (podobnie jak na niesławnym forum elektroda). Jeżeli nie ma takiej opcji - czy może ona zostać dodana? Byłbym wdzięczny.

Strony: [1]