Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Krzysztof

Strony: [1]
1
WWW / Życzenia noworoczne 2024!
« dnia: 01 Stycznia 2024, 00:48:46 »
Drodzy MaSzyniści,

Rok 2023 już za nami. Z tej okazji chcielibyśmy podziękować za kolejny rok naszej działalności. To dzięki Wam istniejemy i wciąż, chociaż w mniejszym stopniu niż dawniej, rozbudowujemy symulator o nowe propozycje taborowe czy trasowe i mamy przyjemność kontynuować nasz projekt w kolejnym roku. Niezależnie od stażu, życzymy Wam dużej ilości pokonanych kilometrów, szczęśliwie zakończonych służb, jak najmniejszej ilości opóźnień i awarii, czy to taboru czy scenariuszy. Mamy również nadzieję, że spełnią się Wasze marzenia i cele postawione nie tylko w kontekście urozmaicenia czy urealistycznienia podróży po MaSzynowych szlakach, ale wszystkich, które u Was drzemią.

A ja, jako członek zespołu szeroko pojętego Betatesterów, Deweloperów, Wydziału Repozytorium oraz Administracji życzmy sobie nawzajem, żeby Nowy Rok 2024 przebiegł w spokojnej, przyjemnej atmosferze, żeby nie zabrakło nam energii do pracy oraz żeby przyniósł on większą produktywność w porównaniu do zamkniętego już roku 2023.

Samych S2 życzy Zespół Deweloperów symulatora MaSzyna!

2
Inne niekolejowe / Odp: SimRail2021 - Czyli Polski Symulator PKP
« dnia: 27 Grudnia 2023, 20:12:20 »
Steam działa w taki sposób, że automatycznie aktualizuje grę - zwykle od razu jak wykryje nową wersję, a najpóźniej w momencie gdy chcesz ją uruchomić.

3
Pomoc doraźna / Odp: ZANIM NACIŚNIESZ "WYŚLIJ"
« dnia: 04 Marca 2010, 22:50:10 »
Jeżeli jesteś nowym Forumowiczem, witamy Cię serdecznie z otwartymi ramionami (nie, nie jest to sarkazm). Ale nie musisz (czyt. nie powinieneś/aś) zaznaczać tego faktu w swojej pierwszej wiadomości. Widać to po liczniku ilości napisanych wiadomości pod Twoim nickiem. Zamiast tego, sprawdź zgodność swojej wiadomości z Regulaminem oraz (jeżeli prosisz o pomoc) z informacjami zawartymi w niniejszym wątku. Natomiast nie licz jako nowy członek forum na ulgowe traktowanie w sprawach łamania Regulaminu.

Strony: [1]