Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - matszmq123

Strony: [1]
1
Na warsztacie / Odp: Kaliska - sceneria do pobrania w pierwszym poście!
« dnia: 16 Listopada 2023, 13:44:57 »
Nagrałem Kalisz, bierzcie i częstujcie się.

2
Na warsztacie / Odp: Sceneria Jeziorka do pobrania - WiP
« dnia: 18 Czerwca 2023, 12:13:41 »
W zakładce "Rozkład jazdy" wyświetla się pole z napisem "opis w pdf-ie/html-u", jednak po jego kliknięciu nie wyświetla się żaden opis. Czy można prosić o jego wysłanie?

3
Tabor kolejowy / Odp: Wagony po P4
« dnia: 17 Października 2022, 17:18:03 »
Jak zrobisz, to będą.

4
Na warsztacie / Odp: EC Dobre - dekoracja elektrociepłowni i okolic
« dnia: 02 Czerwca 2022, 16:46:44 »
Dzisiaj prezentuję pierwszą publiczną wersję odświeżenia scenerii EC Dobre.
Względem starej wersji różnice są tylko kosmetyczne - pojawiło się (dużo) więcej trawek i drzewek, postawione zostały semafory (na razie nie podpięte pod tory - i tak nie pełnią chwilowo żadnej funkcji), wyrosła niewielka farma, zmieniony został blok EC oraz ogrodzenie wokół, na terenie samego EC doszła nowa hala, dystrybutor paliwa dla lokomotyw i hala dla kaczki. Dodatkowo po jednej ze stron EC pojawił się zalążek miasta, a po drugiej powstaje osiedle.
Oczywiście, nie jest to koniec dekoracji, gdyż na terenie samego EC zostało dużo do roboty (planuję wstawić nowe drogi i wylać beton pod hałdą węgla), a i w mieście przydałoby się jeszcze zrobić właśnie drogi i place oraz jakieś inne dekoracje. Chwilowa wersja skupia się na stacji i łączniku z EC.
Link: https://eu07.pl/userfiles/27862/EC_Dobre_zalesione-r2.zip
Wszelkie błędy typu lewitujące trawki itd. proszę zgłaszać w tym wątku. Bardzo chętnie przyjmę też porady nt. tego, co poprawić, oraz jak robić drogi i place.
Dzięki za pomoc i życzę miłej zabawy!

Edit: zapomniałem dodać: na chwilę obecną, drzewka i krzaki są cały czas jako "node" a nie "include". Ma to zapewnić możliwość ich łatwego znalezienia w plikach i relokacji w razie potrzeby. W paczuszce ze scenerią spakowane są również pliki t3d, umożliwiające pojawienie się drzewek przy tej formie plików.

5
Na warsztacie / Modyfikacja scenerii TD
« dnia: 17 Stycznia 2015, 21:37:27 »
Witam!
Jest to moja pierwsza wiadomość na forum, więc proszę o wyrozumiałość. Od pewnego czasu zacząłem modyfikować scenerię Tor Doświadczalny. W załączniku załączam screeny mojej modyfikacji. Jeżeli macie jakieś pomysły, aby coś do tej trasy dodać, proszę o odpowiedź.
Jeżeli napisałem wiadomość w złym dziale proszę o przeniesienie.

Strony: [1]