Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - Kolej_Tymek

Strony: [1]
1
Na warsztacie / Odp: 6Dh-1
« dnia: 03 Listopada 2022, 11:15:38 »
Spoko, tylko wózków i ostoi nie bierz ode mnie, bo tam się pospawało wszystko w jedno. Zaimportuj sobie z repo t3d i tyle. W dodatku są dostępne nowe skrypty do blendera, więc nie będziesz musiał poprawiać wygładzania.

2
Na warsztacie / Odp: Nowe pudło do skody 71E
« dnia: 13 Sierpnia 2022, 16:15:39 »
@x_Zielu
Jeśli chodzi i przedwczesne chwalenie się modelem to na myśli miałem też aby deweloperzy lub osoby które ogarniają blendera dużo lepiej idę mnie wykąpały jakieś błędy które mam poprawić. Z drugiej też strony mialem na myśli aby jeśli ktoś robi ten model dał jakieś info żeby nie robić podwójnie tej samej roboty. Stare projekty zostały usunięte przez format dysku przez co nie mogłem ich dokończyć. Jeśli chodzi o to co ma się ,,podobać" to chodziło mi o to żeby ocenić to co jest zrobione do teraz. Bo według mnie rysy pudła są skończone. Poza pudłem do zrobienia zostały jak dla mnie wózki, osprzęt na dachu, baterie, zderzaki osprzęt podwozia i wszystkie barierki. Na dniach powinienem coś zrobić dalej

A zatem odpowiadając kolejno:
- na podstawie jednego screena bardzo trudno wyszukać jakieś błędy.
- no więc dostałeś info, że jest robiony.
- to pisz jaśniej żeby to ocenić i dodawaj wtedy więcej screenów, a nie że coś w stylu "ale mam nadzieje że póki co się podoba".
- to na przyszłość zalecam mocno tworzenie kopii zapasowej dysku/dysków na innym sprzęcie, choćby dedykowanym właśnie robieniom kopii bezpieczeństwa.

Strony: [1]