Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - SQT

Strony: [1] 2
1
Forum / Odp: Czy leci z nami pilot?
« dnia: 11 Lutego 2023, 22:54:23 »
I tym oto pięknym akcentem dochodzimy do próby zakopania uznanego projektu tworzonego od ponad 20 lat na rzecz jakiegoś szamba którego premiera jest co chwilę przesuwana bo to nigdy nie będzie miało jakiegokolwiek poziomu poza niby grafiką :D To trzeba mieć naprawdę dobrze pod kopułą żeby myśleć że da się zrobić coś co przyciągnie rzeszę użytkowników i da zarobić. Od tego już były Trainz i MSTS tworzone przez wielkie firmy. A wierzyć w to że ta "nowa jakość" która by nie istniała bez biednej maszyny podbije rynek to jak branie pożyczki w Providencie twierdząc że to jest uczciwe. Siedzę w MaSzynie już 14 rok, i nadal uważam że jak na darmowy projekt przekracza ona swoje możliwości kilkukrotnie. I widząc jaki poziom jest MaSzyny sądziłem że jak pogram sobie w wytwór giganta jakim jest Microsoft, a dokładnie MFS doświadczę jakichś pozytywnych wrażeń, a tu wielka kupa. Skoro Microsoft nie potrafi zrobić symulatora na poziomie to wiara w to że szimrejl odniesie jakiś sukces jest co najmniej formą naiwności. Bo trzeba jeszcze zbadać rynek i sprawdzić ile jest odklejenców którzy wydadzą swoje pinionżki na coś nowego, co na etapie trailów itp. nie działa. Co z tego że wygląda jak wymagania sprzętowe są niewspółmierne do oczekiwań, po obniżeniu ustawień wygląda jak MSTS 15 lat temu, a oferuje kilka sztuk taboru? ŻART.

2
Forum / Odp: Czy leci z nami pilot?
« dnia: 08 Lutego 2023, 15:36:01 »
Skoro niezadowoleni z MaSzyny uwazaja, że jest źle, jak problem? Adieu!
Ja tam zostaję. Mi tam sie wszystko podoba. Kto ze mną?

3
Forum / Odp: Czy leci z nami pilot?
« dnia: 08 Lutego 2023, 13:29:51 »
@pozdze przeciez to celowe prowokacje zeby narobic fermentu, ignoruj trola

4
Forum / Odp: Czy leci z nami pilot?
« dnia: 08 Lutego 2023, 12:49:28 »
a odlaczac w *** respirator, po co prad marnowac i lecta wszyscy do zydka z sim sroma - zrobi wam gierke raj lacznie z zapachem gowna z kibla, myk myk na jednej nozce

5
Na warsztacie / Moje ostateczne stanowisko
« dnia: 31 Października 2022, 06:57:10 »
Hej ze względu na wczorajszą guanoburzę jaka miała miejsce na mm oraz pomówienia i żenujący wręcz poziom dyskusjii użytkownika, który sam jest hipokrytą i ma problemy ze sobą, które rozładowuje na klawiaturze zostałem zmuszony do przedstawienia swojego ostatecznego stanowiska dotyczącego zaczętych przeze mnie projektów. Wygląda ono następująco iż robię to co chcę i kiedy chcę. Nigdzie nie podawałem terminu, a jeśli to zrobiłem, to przepraszam byłem w błędzie. Nie mam z nikim ani umowy spisanej, ani tym bardziej czegoś co mnie wiąże bym zrobił to w danym czasie. By była jasność w takiej sytuacji mogę to nawet i 10 lat robić jak słusznie wczoraj wytknął @SQT a wam nic do tego. Zostało mnie wczoraj wytknięte również że rzekomo chciałem się pochwalić tym co robię i temu robię screeny co jest kompletną bzdurą bo nie zależy mnie na atencjii i jakimś poklasku to już mam dawno za sobą. Wielu z was się wydaje, że mnie znacie i wiecie to czy tamto, ale prawda jest zupełnie innna. Jednak zmęczyło mnie już pisanie jak jest i co się zmienia bo wy i tak wiecie lepiej niż ja sam. Screeny nie mają na celu pokazać patrzcie co mam a wy mieć nie będziecie, tylko patrzcie tak wygląda na daną chwilę ten projekt. Obecnie na głowie mam coś znaczniej ważniejszego niż modele temu czas jaki na to mogę poświecić jest znikomy i potrwa to jeszcze trochę. Miałem czas i chęci to robiłem i pewnie robić nadal będę jak się pojawi ku temu okazja i większa ilość czasu. Zarzucane mnie było nie raz kiszenie dodatków co jest z perspektywy czasu dość zabawne bo po dokładnym objaśneniu sytuacjii wysłałem do skończenia E189, husarzą i kilka innych rzeczy o których nie macie pojęcia a są one w paczce i cieszą oko lub w czasie nieokreślnym się tam niebawem pojawią. Długi czas się upierałem by tego nie dawać, bo nie ma kabiny i to był błąd który po objaśneniu zrozumiałem, bo zawsze to można wydać jako pojazd sterowany przez komputer a kabine zrobić póżniej.

6
Jest jeszcze taka prymitywna grupa zwierząt, cudem utrzymująca postawę wyprostowaną na dwóch kończynach, co macha do ciopongów żeby zaspokoić swój popęd seksualny.

7
Bocznica / czacik
« dnia: 17 Kwietnia 2022, 21:52:11 »
Luli laj, śpij maleńki,
w świetle małej stajenki, oczka zmruż.
Jutro znowu dzień cały,
będą świat oglądały, wielki świat.

8
Tabor kolejowy / Odp: Rp1
« dnia: 20 Grudnia 2021, 13:10:07 »
Tak. W pojazdach takich jak np. Traxx, Dragon, Impuls  da się, mają przycisk nożny zazwyczaj, w Elfie też można, jest dźwignia manipulatora syren, bądź można dwa przyciski na raz wcisnąć.
W EU07 po modernizacjach też się da, są przyciski nożne, lecz w klasycznych siódemkach nie ma takiej możliwości, chyba, że kierownik i maszynista jednocześnie zatrąbią.

9
Forum / Czat - błędy
« dnia: 07 Lipca 2021, 12:19:25 »
Wygasł certyfikat Mattermosta, a z Milkiem7 raczej kontaktu nie ma, ostatnio aktywny 15 czerwca. :/ Może ma ktoś do niego jakiś numer telefonu/mail? Bo chyba tylko Milek może przedłużyć certyfikat?

10
Inne niekolejowe / Odp: Prośba o pomoc rodzinie
« dnia: 23 Stycznia 2021, 12:10:13 »
Pierwsze kroki skierowałbym raczej do ubezpieczyciela a nie na forum symulatora :|
Aż mi się nie chce komentować takiego poziomu znieczulicy. Ubezpieczenie jest na określona kwotę, poza tym pieniądze nie są od razu wypłacane. Liczy się przede wszystkim pomoc doraźna.

11
Bocznica / Poziom czatu
« dnia: 31 Października 2020, 22:10:12 »
Bardzo proszę, żeby ktoś zatrzymał tę karuzelę uśmiechu - przykład w załączniku.

12
Forum / Odp: Czat - błąd
« dnia: 19 Września 2020, 18:53:24 »
Za bardzo złe, nieodpowiedzialne i chamskie zachowanie otrzymałeś blokadę na czat. Na forum dostajesz rangę "maskotka forum" i już na czat wejść nie możesz. Trzeba było się zachowywać należycie. :P

13
Pomoc doraźna / Odp: Problem z zalogowaniem się do Repozytorium
« dnia: 15 Września 2020, 15:04:11 »
Repozytorium służy deweloperom i osobom aktywnie pracującym w projekcie, do tworzenia nowych dodatków oraz tworzenia nowych paczek całościowych. Nie radzimy pobierać czegoś z repozytorium jak się nie ma minimalnej wiedzy na temat działania symulatora. Skoro paczka całościowa ma wyjść za kilka dni, to te kilka dni cię nie zbawi jak i pozostałych oczekiwaczy, proszę uszanować trud deweloperów maszyny oraz trud również strony Trainz Model Studio.

14
Forum / Odp: Mattermost
« dnia: 21 Sierpnia 2020, 21:54:50 »
"Nie bedzie czata, bedzie chor."

15
Pomoc doraźna / Odp: ST-43
« dnia: 13 Marca 2019, 15:51:37 »
A co Ci tak ta goła Pani przeszkadza? Jak pójdziesz do pracy i jakiś twój kolega będzie miał gołą Panią na drzwiach od szafki ubraniowej to też mu zerwiesz "bo nie chcesz tego widziec"?

16
Inne niekolejowe / Odp: Występ klubów w el do LM i LE
« dnia: 15 Sierpnia 2018, 21:48:36 »
Ja nie, ale może ktoś inny. Mam nadzieję, że pomogłem i dostanę łapkę w górę.

Strony: [1] 2