Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - FileEX

Strony: [1]
1
Poradniki / Odp: [SCN] Obsługa edytora w eu07.exe
« dnia: 14 Stycznia 2020, 17:51:39 »
2x nie.

2
Na warsztacie / Odp: Exe - zmiany w stosie graficznym i dźwiękowym
« dnia: 20 Listopada 2019, 16:47:23 »
Pozwoli to w zalozeniu uzytkownikom komputerow o mocy kartofla selektywne obnizenie rozdzielczosci tekstur zewnetrznych (uzywajac dotychczasowego wpisu) przy jednoczesnym zachowaniu czytelnosci zegarow, pulpitow itp w kabinach uzywajacych pojedynczych, duzych tekstur
Jako przedstawiciel grupy docelowej tej funkcjonalności pozwolę sobie wyrazić naszą wspólną radość:

3
Pomoc doraźna / Odp: Maszyna 19.08 - problemy
« dnia: 19 Listopada 2019, 13:57:42 »
Exe nie ma swiadomosci gdzie "konczy sie skala" na predkosciomierzu w danej kabinie, nie jest wiec w stanie okreslic jak daleko moze przesunac wskazowke zanim przesunie sie ona za daleko i podniosa sie glosy ze tak tez jest zle. Przekroczenie dopuszczalnej predkosci konstrukcyjnej o 5% w zasadzie powinno sie skonczyc zatrzymaniem i komunikatem ze pracodawca podziekowal nam za wspolprace i wynagrodzil nas wilczym biletem, na wzor starego Mechanika.

4
Pomoc doraźna / Odp: Maszyna 19.08 - problemy
« dnia: 19 Listopada 2019, 13:37:00 »
W tym symulatorze symulujemy rzeczywistość, a w rzeczywistości nikt nie przekracza maksymalnej prędkości ekspolatacyjnej. IMO nie ma sensu, by ta wskazówka dalej się przesuwała.
Przepraszam ale się nie zgadzam, kompletnie nierozumieniem takiego podejścia przecież może zdarzyć się taki przypadek że lokomotywa przekroczy prędkość, tak samo można by było powiedzieć:
"W tym symulatorze symulujemy rzeczywistość, a w rzeczywistości nikt nie pozwala na hamowanie nagłe wywołane przez Czuwaka. Nie ma sensu, by następowało hamownie nagłe."

Strony: [1]