Pokaż wiadomości

Ta sekcja pozwala Ci zobaczyć wszystkie wiadomości wysłane przez tego użytkownika. Zwróć uwagę, że możesz widzieć tylko wiadomości wysłane w działach do których masz aktualnie dostęp.


Wiadomości - rogonon

Strony: [1]
1
Wydział zamówień / Odp: Zdjęcia lokomotyw 163.
« dnia: 27 Marca 2019, 19:51:48 »
Temat nie jest zapomniany. Jest już mniej więcej opracowany wstępny model fizyki, parametry silnika i algorytm sterowania. Więc w tej kwestii bliżej niż dalej. Prawdopodobnie zdjęcia na tekstury zewnętrzne lokomotyw zawsze mile widziane.

2
Wydział zamówień / Zdjęcia Elfów na tekstury
« dnia: 13 Grudnia 2017, 17:44:20 »
Impuls powoli się buduje, a Elfa mamy już na ukończeniu. A więc potrzeba zdjęć na tekstury Elfów pierwszej generacji na tekstury. Dotyczy to się wersji czteroczłonowych oraz sześcioczłonowych, ponieważ dwu oraz trójczłonowego mamy już gotowego. Najbardziej na chwilę obecną priorytetem są Elfy w wersji czteroczłonowej.
Koleje Mazowieckie, Koleje Śląskie, Woj. Kujawsko-Pomorskie. W kolejnej części wiadomo SKM Warszawa oraz sześciopaki Kolei Śląskich. Na zachętę kilka screenów w załączniku.

*Wskazówki. Prosił bym o zrobienie zdjęć maksymalnie 3-4 zdjęcia boku na jeden człon, cały bok danego pojazdu od członu A do D. Jeżeli istnieje możliwość to prosił bym o sfotografowanie drugiej strony ze skosu jako poglądowo. Czoła, jeżeli jest możliwość oba czoła, jeżeli nie, to jedno czoło w miarę możliwości z frontu bądź z krawędzi peronowej na dużym zoomie z maksymalnym wychyleniem z krawędzi peronowej. I jeżeli tylko jedno czoło wchodzi w grę do sfotografowania to drugie chociaż oznaczeniom zrobić zdjęcie.

Strony: [1]